Zdravo svima

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Odgovori
Ilovemushrooms
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 24.12.2012, 23:05

Zdravo svima

Post Postao/la Ilovemushrooms »

Pozdrav svima,ja sam stari korisnik vutra org.i vec duze vrijeme se bavim sa uzgojem magicni gljiva,vecinom Lizardima.
Znam da je zabranjeno nuditi i prodavati printove,spore,i sve ostalo,ali imam za prodati mjerace,higro i termo metre,hidrogen perokside,svu steriliziranu opremu za uzgoj koja nigdje nije ilegalna,razlog toga je sto prodajem da sam jako zaglibio sa novcem a imam marve opreme koristene i ne koristene,zapravo sve sto vam treba za uzgoj u exstremno steriliziranim uvijetima,ako nekog zanima neka mi se javi na pm,posjedujem katalog koji je u ponudi,takoder odgovaram preko maila,isporuka nije problem ako zivite u Hrvatskoj,pa cak i izvan ako je u pitanju nesto vise ambalaze....Hvala svima koji izadu u susret,pozdrav.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Zdravo svima

Post Postao/la Red »

Pozdrav,

dok ti se privatne ne uključe nek ti se ljudi jave na mejl ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Ilovemushrooms
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 24.12.2012, 23:05

Re: Zdravo svima

Post Postao/la Ilovemushrooms »

Pozdrav Red,neznam jel me se sjecas ali nebi bas o svom profilu sa vutre do se ne ukljuci pm,i nije mi bas sigurno davat mail da ga svi vide,barem dok se pm ne ukljuci,a ako nekom nesto trebanek se javi na temu a ja cu prosudit dali da dajem svoj mail... :mushroom:
Shanti
rank7
Postovi: 256
Pridružen/a: 28.07.2010, 01:23
Ima zahvala: 189 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Zdravo svima

Post Postao/la Shanti »

Jedan hint : uvijekmožeš napraviti novu e-mail adresu. Konkretno u ovom slučaju, napraviš jednu posebnu koju dadneš ovdje i koristiš je samo za to... :)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Zdravo svima

Post Postao/la Red »

Ne znam jel drugi vide tvoj mejl, u profilu, na njega mogu pisati. ili ga zamijeni pa updejtaj profil :)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Ilovemushrooms
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 24.12.2012, 23:05

Re: Zdravo svima

Post Postao/la Ilovemushrooms »

ieatmushrooms12345@hotmail.com
evo mail pa nek se javi tko god sta treba
pozz svima :D
Odgovori