Za nove članove. I stare

Novosti i obavijesti
Avatar
Korisnik
rank2
Postovi: 34
Pridružen/a: 07.05.2024, 10:57
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Za nove članove. I stare

Post Postao/la Korisnik »

Video sam sad pravila, ovo nije nelegalno tako da sam lagan :D
Evo slike posuda

https://imageshack.com/i/pokFo7Hrj
https://imageshack.com/i/pnaVVonej
https://imageshack.com/i/poT9DRnxj
"Some people are so stingy that they think they will live forever, while others spend as if they will die tomorrow."
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 389
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 182 puta
 pohvaljen: 243 puta

Re: Za nove članove. I stare

Post Postao/la faceOff »

...
Zadnja izmjena: faceOff, dana/u 28.05.2024, 06:27, ukupno mijenjano 1 put.
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 513
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 200 puta
 pohvaljen: 239 puta

Re: Za nove članove. I stare

Post Postao/la huana.meri »

a ništa, onda nastavite vas dva da se ližete....
šteta face što se skrivaš, nije ti ovo prvi put da si kreten...
ego, je upravo ono što ti pretstavljaš....svi ga imamo ovdje, neko jače, neko manje, ali ti si baš kruna u zadnjih par mjeseci...
vidim smeta ti nešto gadno, mora da uživaš u svojoj tajnovitosti...
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 389
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 182 puta
 pohvaljen: 243 puta

Re: Za nove članove. I stare

Post Postao/la faceOff »

...
Zadnja izmjena: faceOff, dana/u 28.05.2024, 06:28, ukupno mijenjano 1 put.
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 389
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 182 puta
 pohvaljen: 243 puta

Re: Za nove članove. I stare

Post Postao/la faceOff »

...
Zadnja izmjena: faceOff, dana/u 28.05.2024, 06:28, ukupno mijenjano 1 put.
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 444
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 97 puta
 pohvaljen: 281 put

Re: Za nove članove. I stare

Post Postao/la storm.raver »

Pa jes tako. Ja sam samo ovlaš pomenuo moderatore i kako ih je previše, ne misleći na njega, gde je on ispisao traktat o svojoj posebnosti, vizijama za budućnost, kako je on na toj moderatorskoj poziciji potpuno zasluženo, kako je simbolični gest stizanja mejla sa moderatorskom ponudom rastopio njegovo srce. A iznad svega jer on to zaslužuje, bere serbike trimerom, ima gerilce gde stigne, vodi ljude na teren, identifikuje, bio je ovde na sajtu kad nikog bilo nije (uzgred bilo nas je, samo smo lurkovali) itd..Gledajući sa strane, jeste ego trip, ali potpuno nepotreban.

Jer Huana, tvoji doprinosi su primećeni od strane mene i još nekih bitnih likova u ovom svetu, to što si moderator je samo cringe usled bizarnog upravljanjem foruma.

Što harrpu nije ponudjen moderator mushroom kultivacije, dečko je jedini koji je krenuo da uzdiže ovaj forum na viši nivo kad je uzgoj u pitanju, samo je trebalo da više tutorijala krene da radi, a mene za to mrzi. Ili bilo ko krene sa uzdizanjem tog dela priče ojačaće poziciju forumu. Žao mi što se zakačih sa harpom onda...harp vrati se ?

A lično sam uzdigao i uzdižem lov na pečurke na sajtu na visok nivo, moderaciju nisam dobio, ne treba mi i ne želim je, ako su već postulati sajta takvi kakvi jesu.

Trebalo bi da svaki deo foruma da ima moderatora, i da najsnažniji u toj oblasti budu na odgovarajućoj moderatorskoj poziciji.
:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
VenloNL
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 20.04.2022, 16:54
Ima zahvala: 25 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Za nove članove. I stare

Post Postao/la VenloNL »

Forumi tipa Majka&Vutra bi trebali zbližavati ljude a ne rastavljati.
Jer,tako su zamišljeni. Tako je napisano i u Pravilnicima,pogotovo ako se zna pročitati između redova. Ali ljudi su ljudi.

Kako Edo Maajka kaže: ajde da ja tebe udarim a ti meni ništa.
Subota je,frula nakon šljake,6 prekovremenih upisano,probat ću se ugasiti do ponedjeljka ujutro.
P.S. Drago mi je da je konačno netko nešto napisao.

Nisam nikada gljive probao. Ne znam uopće kakav je rad...
Vutra Samotnjak
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 513
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 200 puta
 pohvaljen: 239 puta

Re: Za nove članove. I stare

Post Postao/la huana.meri »

ti si baš jedan od tih koji je težak ko olovo...
a kako vidim, posljedice susjednih foruma su na tebe ostavile dosta traga...
znam točno o čemu ti govoriš, no ja sam svoje postove obrisao jer su namjenjeni samo nas par ovdje, nesmatram da je kotrljanje balege bitno za ostatak nadolazečih generacija da vide kakva se balega nekad kotrljala...
osobno, smatrao sam da kužiš neke stvari, no sad vidim da sam bio u krivu...
komotno se ti istresaj ovdje, to je na tvoju bruku, niti sma ja ovdje da interveniram na ovakve stvari, niti imam želje...
ja sam isključivo ovdje radi online rasprave, čitanja, zahebancije ponajviše u zadnje vrijeme, meni je sve smješno...no ti konstantno vučeš nekake duhove sobom, i da ti osvježim pamćenje, nisam ja bio nikakav član vojnog stroja na nikakom forumu nikad nigdje prije, da pače, iz sličnih sam razloga i iskusio nekakvu lošu balegu...
ako imaš nekaku potrebu istresat se na nekog radi problema na drugom forumu, onda imenuj točno, a ne nagadjat napamet, kapiš?
inače nadrkanost ovdje baš nije u posljednje vrijeme bila prisutna, znam jer sam stvarno samovao ovdje mjesecima...
uz mikroklimatske trenutke kad se neko i javio, uvjek je bilo ko rodjendan, bozic, nekaki pokloni, karte za modem, spore, samo ti mrmljaš skroz nešto kroz zube....

što se tiće moderiranja, trudim se stvarno da ako brišem bešto, da je ti teška bljuzgarija, kao npr ovo što ti i ja hranimo nekoliko tjedana....
ozbiljnije intervencije s guštom ostavim obermoderima...
što li ti je, sina ti miloga, koda nemaš za zapalit u zadnje vrime, pa se moreš skroz istresat tu na meni ko klofer po čilimu..., a još tvoja mrndjanja ni nedolaze do pravog do kog bi trebala...

očeš da ti pošaljem kantu serbuka da si posložiš neurone do jeseni malo? :ymparty:
da kantu imam samo za tebe, da ti malo nadopuni vokabular i svijest o okolini koju nepercipiraš...🧙🏼‍♀️
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
Korisnik
rank2
Postovi: 34
Pridružen/a: 07.05.2024, 10:57
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Za nove članove. I stare

Post Postao/la Korisnik »

Nego momci moji kako ste vi meni, kakvo je vreme kod vas? Imate li se pohvaliti jos nekim hobijem sa strane? Drzite li sta stoke, zivotinja? Ja sam mala mrva, al vas mrva moli da zazmurite i udahnete, obojica.. Valjda niste ovo zasluzili ni jedan, ne znam.
"Some people are so stingy that they think they will live forever, while others spend as if they will die tomorrow."
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 389
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 182 puta
 pohvaljen: 243 puta

Re: Za nove članove. I stare

Post Postao/la faceOff »

...
Zadnja izmjena: faceOff, dana/u 28.05.2024, 06:28, ukupno mijenjano 1 put.
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Odgovori