Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Odgovori
Avatar
Kimera
rank4
Postovi: 104
Pridružen/a: 17.04.2012, 19:26
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 18 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Kimera »

Adresa za naručivanje printa je http://fsre.nl/home/ ali su trenutno na godišnjem odmoru do 18.08. Što se streina tiče preporučio bih ti nešto što je dobro udomaćeno i nezahtijevno za uzgoj npr. z-strain, ecuador, golden teacher, amazon, brazil. Imaš dovoljno vremena da odlučiš u međuvremenu bih ti preporučio da pročitaš na forumu osnovno o metodama uzgoja i slično.
Sretan uzgoj. :thumbsup:
slika
travuljina
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 18.07.2012, 20:21

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la travuljina »

Jel problem ako im posaljem kovanicu od 2 evra? Iz Srbije sam i nema nigde kovanica, od druga sam nasao od 2 evra i nista drugo ne mogu da nadjem
Avatar
Kimera
rank4
Postovi: 104
Pridružen/a: 17.04.2012, 19:26
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 18 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Kimera »

Ma nema nikakvih problema i ja sam zadnji put poslao kovanicu od dva eura. Sve što prelazi jedan euro za troškove poštansih marka smatra se donacijom. Ako prvi put šalješ i ne znaš kako, pročitaj ovdje prvi post. :thumbsup:
slika
travuljina
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 18.07.2012, 20:21

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la travuljina »

Hvala za ovu informaciju, procitao sam prvi post nekoliko puta i hteo sam sad da narucim ali sad moram da cekam da im prodje odmor...
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la sometimes »

ja brijem da mozes i poslati im vec, pomalo dok to dodje do njih, ima sta za hodat do niskozemske..... ;)

sala mala.... :D

ne, ne stvarno, ako su na godisnjem do 18.8 to ti je taman, sutra je vec 11.8 pa dok dodje do njih - taman

nema gubljenja vremena - vrijeme je gljiva :-? je se tako kaze... :))
....it didn't make any sense.....
Avatar
Kimera
rank4
Postovi: 104
Pridružen/a: 17.04.2012, 19:26
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 18 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Kimera »

Da pismu treba najmanje sedam dana pa i više da stigne gore i još toliko da se vrati. Jedino što sada nema uvida u dostupnost printeva, strain-List. Ali možeš poslat svoju listu želja pa i u krajnjem slučaju da nema ništa od toga siguran sam da bi poslali nešto što im je dostupno. Ipak su sve to Psilocybe Cubensis.
slika
Tengu
rank3
Postovi: 67
Pridružen/a: 21.08.2012, 15:36
 pohvaljen: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Tengu »

Pozdrav svima !

Eto novi sam i odmah bi pohvalio forum, jako puno lijepih stvari sam tu pročitao i naučio zahvaljujući vama tu ;)


Uglavnom pošto FSR ne radi iz nekog razloga(?!), dali postoji neki sličan site da ima pay pal opciju za naručiti spore preko neta ?!

Hvala unaprjed,

Tengu
Avatar
mahunar
rank2
Postovi: 48
Pridružen/a: 21.08.2012, 13:33

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la mahunar »

travuljina je napisao/la:Jel problem ako im posaljem kovanicu od 2 evra? Iz Srbije sam i nema nigde kovanica, od druga sam nasao od 2 evra i nista drugo ne mogu da nadjem
Druze,vidim da si iz Srbije...jel si uspeo sa narucivanjem?
Morpheus je napisao/la:Je l' narucivao neko iz Srbije? :psy Planiram da kad otopli najzad krenem i sa gajenjem :)
I kontam da nikog nisu uhvatili za print :)) Mislim, sto deluje kao obicno pismo, nece ga proveravati, ali pade mi na pamet, da li su spore rupa u zakonu- posto one ne sadrze alkaloide? :ymdevil:
Druze,jel ti stiglo pismo u srbiju? Ja sam isto malo oprezan pa se plasim da narucim...Kakva su tvoja iskustva?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Red »

Tengu je napisao/la: Uglavnom pošto FSR ne radi iz nekog razloga(?!), dali postoji neki sličan site da ima pay pal opciju za naručiti spore preko neta ?!
FSRE je bio na godišnjem, više nije... naruči od njih slobodno :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
mahunar
rank2
Postovi: 48
Pridružen/a: 21.08.2012, 13:33

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la mahunar »

Jel ima neko spore ili print a da je iz SRB i da je voljan da mi posalje? Hvala unapred.
Ja sam u Beogradu.
Odgovori