Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Odgovori
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1567
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 425 puta
 pohvaljen: 1449 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Trebaš dosta toga znati ako želiš uspješno uzgojit nešt za smotati. Vani je lakše nego pod lampama al uvijek je bitna dobra zemlja, a ključno je znati kad biljku ubrati, jer ako ju ubereš prerano efekt 0 ili jadan, također i ako je ubereš prekasno, ima taj jedan period od tjedan dana, max. dva kad ju moraš capnut, kad "pistili" upola posmeđe. Također mušku biljku trebaš capnut i bacit čim skužiš prašnik, jer neželiš oprašenu žensku biljku s milijon sjemenki.
Avatar
Ka3p
rank2
Postovi: 45
Pridružen/a: 02.06.2011, 13:28
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Ka3p »

vecinu toga sam procito samo me je zanimalo toj muskoj biljci...
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Red »

ne znam u kolikim teglama su ti sada mladice, nadam se dovoljno velike da izdrze u tome do proljeca ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Devil'sChase »

Reko si da već imaš punu sobu mladica

Pa zato te i pitam :)
Zadnja izmjena: Devil'sChase, dana/u 22.02.2012, 17:17, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la mr. gljiva »

Strateški posađene 3-4 biljke mogu dati minimalno 100g u najgorim uvjetima poput prošlogodišnje suše. Posaditi u teglice počekom 5tog mjeseca, presaditi u prvih 10 dana 6tog mjeseca jer tada ima najviše ranih ljetnih oborina i dosta sunca. Prošle godine su 2 biljke preživjele bez zaljevanja, dobile su samo jednu prihranu sveukupno ni 5l vode po biljci,a slijedio je tek početak cvatnje datum je bio 15.8., visina biljaka 175 i 185cm. Cijeli 9ti mjesec nije pala ni kap kiše,a kad su krenuo onaj nagli pad temperature prvog tjedna u 10tom i 2-3 mraza došlo je vrijeme berbe, 19.10. kao naručeno sunčano jutro i žive biljke :D
Nisam vagao količinu,ali su bile 3 dobro pune tegle 700ml... o potenciji ne treba ni govoriti :cheesy:

Potpuna handsfree metoda, sa 4 posjeta sajtu. Sve što trebate za dobar urod su kiše 2x mjesečno i nešto sunca :thumbsup:
skuliran do jajc :thumbsup:
FalloutBoy
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 06.08.2011, 01:18
Ima zahvala: 3 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la FalloutBoy »

“I wanted to change the world. But I have found that the only thing one can be sure of changing is oneself.” A.Huxley
Avatar
Baba
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 12.04.2010, 15:06
Ima zahvala: 1 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Baba »

2011:

slika

slika

slika


P.S. potpis na mr.gljivin post... ako uzgajate vani, opušteni ste, nema gnojiva, nema ničega, presadite biljke na sajt (vaše mjesto za uzgoj) i tu i tamo dođete da vidite kako napreduje, niste na sajtu da biste radili, nego da biste se divili.. vanjski uzgoj ne iziskuje zalijevanje, već se priroda sama pobrine za to... zato svi koji sade po prvi puta, radite to vani, i po mogučnosti na sigurnoj poziciji.. ne slušajte pametnjakoviće koji tupe da je obavezno prihranjivati biljke koje rastu vani.. oni pametniji će shvatiti kad tad da je prirodnije = zdravije... druga stvar je kod indo uzgoja jer tu je potrebno gnojiti iz razloga jer su biljke u teglama i zemlja je jedna te ista, te je potrebno dodavati nutrijente koje biljka abnormalno brzo troši, dok toga "trošenja" u vanjskom uzgoju nema....

uživajte!
a.k.a. SiD
legendosgevindos
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 20.03.2012, 12:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Marijuana

Post Postao/la legendosgevindos »

pozz mislio sam ovu temu zapoceti na vutra.org ali oni nikako da mi posalju verifikacijski mail na dva accounta pa evo da je i ovamo postavim, naime jucer sam razgovarao sa jednim originalnim Hippie-em i on se bavi uzgojem skoro citav zivot i rekoa mi je jednu stvar korisnu za klijanje sjemena, on tvrdi da kada klijas umotas natopljenu vatu sa sjemenom u koru banane, navodno ta kora ima u sebi svojstva od kojoe zenske sjemenke prije proklijaju i ti pokupis samo one koje najprije proklijaju i one bi trebale biti feminizirane vecinom, za tu metodu niakda nisam cuo pa me zanima zna li jos itko za to? :-s
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1567
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 425 puta
 pohvaljen: 1449 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Beyond Le Fov »

ne zvuči mi nimalo uvjerljivo, kao neki ulični marijuana mit, a takvih ima koliko očeš među klinčadijom.
legendosgevindos
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 20.03.2012, 12:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Marijuana

Post Postao/la legendosgevindos »

pa ni meni ne zvuci uvjerljivo zato pitam ima li jos neko ko je cuo za to ?
Odgovori