Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

nemam filing kakav sam imala kad sam bila klinka. onda je docek nove bio glavni dogadaj a ne bozic, bar kod mene. kititi bor, dolazak deda mraza, pokloni koji te docekaju prvog itd...prekrasno.

sada me nekako boli dupe za sve to, ali i dalje okitim bor, stavljam/ primam poklone i volim taj duh 12 mj zbog istih stvari kao i klinka, sa malo manje entuzijazma :)

u ovo vrijeme sa cime se najvise volite nazderati? slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Frenzy »

Pošto ne jedem previše slatkog a pogotovo ne kolače s kremom, onda se guštam u svim ovim suhim keksićima i zalijevam ih obilnim količinama mlijeka :D Međutim najviše se radujem sarmi :cheesy: koju moji tradicionalno pripremaju za Novu godinu. I baka mi svake godine radi šunku pečenu u kruhu tak da mi je i to negdje na vrhu popisa. Sve u svemu imam osjećaj da ću u novu godinu ući sa laganim šlaufom u trbušnom području :P

Kako ćete provesti današnji dan? Nisam religiozan niti su moji neki bogomoljici osim bake koja jako drži do svoje vjere ali nas ne opterećuje time, ali danas ću ostati doma radi nje a i danas je jedan od rijetkih dana u godini kad smo sestre i ja na okupu pa mi je drago kaj ću konačno provesti jedan opušten dan s njima, eventualno navečer neka pivica itd.
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la dr.manijak »

Ustadoh pre 15minuta, sad cu jesti podvarak :delicious: , moje omiljeno jelo draze od bilo kog pecenja.
Onda cu skuvati sebi jednu kaficu, sesti da utvrdim gde za novu godinu, malo odigrati igricu, kasnije popiti jos jednu kaficu sa sestrom, naci brata da mi vrati 10e, onda do kasno igrati igrice pa ujutru kod zubara.
Da zaboravih.. Sad treba da sredim bravu na vratima to je na 2 mestu odmah posle jela. :)

Da li ste nekada bili privodjeni/osudjivani/kaznjavani?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

nisam i nadam se da ce tako i ostat :ymdevil:

stara godina je iza nas, a nova simbolizira novi pocetak.
Jel ste si obecali neke stvari, jel ste odlucili neke stvari promijeniti, jel imate neka ocekivanja i planove?

ja sam nekako obecala samoj sebi da cu biti bolja, prema sebi i drugima, i da cu biti marljivija :ymdevil: bacala sam tarot zadnjih par dana, malo su me trgnule da razmislim o pizdarijama koje me kolju. nova godina je kao rodena za nove pocetke...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Trip
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 30.11.2011, 16:19

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Trip »

jesam.. da slusam i sljedim samo sebe i da ne odstupam od toga kolko god se to ne sviđalo nekim ljudima.. jerbo, nikad svi sretni tako i tako.. ovako bar znam da sam napravila ono sto ja zelim :)


jel i vama čudno ovo vrijeme vani? da li bi radije da je snjeg umjesto ove južine?? :)
...I don't care if I lose my mind I'm already cursed...
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la dr.manijak »

Vise bih voleo sneg, nekako je to lepota koju donosi zima, ovako je samo hladno i nista vise, kad padne sneg barem znam zasto mi je hladno.
Mada sa druge strane kao vozac, ne bi bio bas srecan da cistim kod garaze sneg.


Hemija ili biologija, koju bi oblast vise voleo/la da znas?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Frenzy »

Kemija definitivno, zanimljivija mi je nekako jer uključuje puno više eksperimentiranja nego biologija, a i s guštom sam kroz školu uvijek riješavao sve one jednadžbe itd. Tu i tamo i dalje bacim neki pokus itd doma jer imam nešto kemikalija čisto iz osobnog gušta. Općenito sam više humanist nego prirodoslovac tako da to sve uvijek gledam kao neki hobi.

Koja vas grupacija znanosti više zanima, humanistička ili prirodoslovna?
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la extranoize »

humanistička definitivno.
prvo treba spoznat sebe, a onda krenut na algoritme, diferencijalne račune i ostalo...ako tada uopće bude potrebe za tim, što sumnjam.
ovime ne umanjujem zasluge prirodnih znanosti u poboljšanju ljudskog života, već samo kažem da one ne dopiru do same srži postojanja.

sumnjaš li nekad u svoj pogled na život?
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

trenutno se nalazim u fazi kada sumnjam u neke svoje procese u glavi, vise nego u svoj pogled na zivot. takve sumnje sam imala kada sam bila pubertetlija pa su me hormoni sibali na sve strane pa sam sumnjala u cijeli svemir pa i svoj mali zivot i postojanje :ymdevil:
sa vremenom se mjenjas i ti pa i tvoji pogledi na cijelu situaciju...mene sada vise muce moji unutrasnji demoni koji doljevaju ulje na vatru i ne pomazu niti malo.

kad smo kod toga, kako se VI borite sa svojim vlastitim unutrasnjim demonima?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Shanti
rank7
Postovi: 256
Pridružen/a: 28.07.2010, 01:23
Ima zahvala: 189 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Shanti »

Skoro sve sam ih pobio :D , sad su ostali eventualno ovi "suptilniji", nije ih bilo lako uklonit, ali vrijedi mnogostruko više nego što je teško, samo svakakve krize u raznoraznim oblicima treba posmatrati kao pročišćavajuće krize, onda je lakše...

Najbolji način opuštanja ?
Odgovori