Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

imam puno zelja, neke su ostvarene neke nisu a neke niti nikada nece, ali da ostanemo na zemlji, voljela bi jahat konja i brinut se o jednom :) ali onako kako spada, imat sve...stalu, konja, vrijeme i novac. zanima me kakav je odnos konja i covjeka. svi nekako imamo macke i pse, male zivotinje, ali konj je zbilja od pamtivjeka covjekov prijatelj i postoji neka tajna veza koju bi voljela osjetiti.

Što želiš da ti donese ove godine? slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Frenzy »

Puno ljubavi, sreće, zdravlja i :sunn: :) A od materijalnog... neki pristojni polu-profi fotić ne bi bio na odmet, ili kompletni set boja za sobu jer planiram krečiti i oslikavati a nikak da skupim dovoljno novaca jer mi treba stvarno dosta boja (to naravno uključuje i fini spektar kistova :P). To bi otprilike bilo to. Ako mi ovo donese na godinu dobije kilu keksi i hektolitar mlijeka, voljan sam ovu izjavu ovjeriti kod javnog bilježnika.

Kako bi opisali čudovište koje vam se nalazi ispod kreveta?
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
nagchampaagarbathi
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 29.07.2011, 20:28
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la nagchampaagarbathi »

naah,pod krevetom nemam cudoviste.
Imam malu zelenu vilu koja me vodi u carobni svijet snova :psy :D

predstavljate li pravoga sebe pred rodbinom,sefom i drugim "vaznim" ljudima,ili se pravite da ste kao i oni po nekom društvenom prosjeku "normalni"?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

jesam sto jesam i ne glumim pred nikim, naravno neke teme ostaju u tabu zoni i njih se ni ne doticemo. kome se ne svida moze da odj*** lagano. ni meni se Oni ne svidaju pa me okruzuju u svakom polju zivota :ymdevil:

jel znate koja ste krva grupa? :-?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la 314 »

ja sam krvna grupa AB+ i dobrovoljni sam donator krvi već 9 puta :D

jeste ikada davali krv?
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la dr.manijak »

Da, vise puta, zadnjih dana sve se teram da odem ali me jako mrzi. :)
Samo ne volim kad mi zaseku prst sa onim ziletom, to mi je jako neprijatniji osecaj od samog vadjenja iz vene.

Kuda za docek?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la pecurko »

Ja cu na planinu, dobri ljudi, vatra, gitara...ali imam nedoumicu...
Da li i sta uneti u sebe te veceri ?
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Mary Jane. »

Jao e ja isto mrzim kad me zasječe po prstu, užasan osjećaj. Darivao sam krv svega par puta ali nemam neke lijepe uspomene.
Kuda za Novu jako je često pitanje zadnjih par dana, a kako biva uvijek do sad kod mene i moje ekipe nitko nikad nema nikakav pametan prijedlog, al uvjek se nakraju nešto skemija, brijem da ćemo ove godine dočekati novu kod mene u vikendici. Iako još to nije tamo sve sređeno i završeno do kraja ali barem se može ugrijat prostorija i može se napravit fina atmosfra. Najbolja stvar je to što vikendica je daleko od centra grada zavučena u šumi i to mi je bar po tome pitanju super jer se moram bojati da neće netko srat zbog glasne muzike itd. Biti će milina s užom ekipom ali s puno psihodelika, ne volim grad i doček nove godine ne mogu zamislit u gratu u birtiji, ah ovakva opcija je idealan izbor, biti će svega :ymhug:

Pecurko taman si me preduhitrio u odgovoru,taman pišm post i vidim netko već odgovorio, bio si malo brži =))

Moj odgovor na tvoje pitanje je; unjeti nešto to pod obavzno a što e tu treba bit pametan da si ne sjebeš cijeli doček, prije svega frula, frula i još jedna frula, nakon toga shroomse i mislim da će na tome i ostat, brijem da alkohol neću pit ni jest nikakve bombone i ostale gluposti.

Što je za tebe idealan doček Nove godine? Dal si osoba koja radje ostaje kod kuće ili partijaner u gradu? B-)
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Frenzy »

Pa definitivno se svake godine klonim onih organiziranih dočeka po klubovima, trgovima i slično jer mi je to prevelika količina ljudi. A i ono pljuneš neke bijesne cifre za neki klub ili birc i na kraju se razočaraš. Volim dočekat novu u nekom manjem krugu ljudi. Ali da se treba partijati treba svakako :D to je nevezano za to gdje si i s kim si, jer ono završava stara pa hajdemo je istjerati kak spada :bigsmilee:

Koji ste si cilj postavili za nadolazeću 2012-tu?
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Mary Jane. »

hehe ovo si dobro reko hajdemo je istjerati kak spada :thumbsup:
Još o tome nisam previše razgovarao sam s sobom jer ne volim planirati nešto prije vremena, mislim da ću o tom razmislit na taj dan tj. Silvestrovo i tako najbolje donjeti nekakvu odluku, a za sad u okvirnom planu rješavam se cigareta i malo ću promjeniti neke svoje postupke...ali cigarete su mi jako grde inaće nisam pravi pušač, zapalim tu i tamo nekada i po par dana niti jednu pa onda zašto ne sve srezat u korjen.
Držim svima fige da uspiju u novogodišnjim odlukama bez obzira kakve one bile ;) :thumbsup:

Dali volite sve ovo što se odvija kroz par prošlih i nadolazečih dana, blagdani i to sve što ide uz, kako gledate na to i dali imate još uvjek onaj isti feeling kao prije?
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Odgovori