Ideje, prijedlozi & brain storming

Problemi, nije vam nesto jasno, imate ideju, pisite ovdje
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la dr.manijak »

Definitivno, extra smajliji :techno:
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Red »

:cancan:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Aquanux »

Odlican izbor Beyond :awesome:
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Sophia »

ajmo nabacit neku nagradnu igru :D ja ču udjelit neki komad nakita, tj, mogu napravit pobjedniku po njegovoj želji i tak, možemo svašt :D jer jesen je došla,, i taman je vrijeme za neku nagradnu :D ajmo Red :D
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Red »

Vjerovala ili ne, vec mjesec dana razmisljam o nagradnoj igri. Medutim, nemam pojma sto da podjelim ljudima :)

Vidim da si voljna sudjelovati opet, malo cu vise promozgat pa ti javim :thumbsup: da smislim jos nesto uz tvoje visuljke ili sto god zelis, bitno da se igramo...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Sophia »

pa mogu ja nešt i sašit a čika Beyond isštikat na to dmajka logo, tipa the majka torba za dućan, il ako mi se bude dalo, ovisno kakav bude odaziv nagradne igre tj, kakva če bit nagradna igra koliko če se ekipa potruditi neke bisage, šta ja znam, ima tu milion i jedna opcija :D
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Kadulja
rank5
Postovi: 171
Pridružen/a: 29.10.2011, 23:17
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 19 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Kadulja »

Mi doma imamo svake godine kamilice na polju i beremo ju, ali čini mi se da količinski opada. Pa sam mislila pitati ovdje kako da od onih par stabljičica koje izrastu dobijem sjeme? Nisam sigurna gdje postaviti to pitanje pa sam napisala ovdje kao prijedlog za novu temu, npr. kao tekst o šipku i njegovim ljekovitim svojstvima. Ja nisam stručnjak i mogu jedino kopirati tekstove s drugih stranica. Eto, pa ako netko zna kako i što sa kamilicom?? Tnx. :)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Red »

Hvala na upitu i ideji za sljedecu temu. imamo temu o kamilici ali je vrlo siromasna. Prosirit cu je i napisat nesto vise o uzgoju i upotrebi, u kuhinji, kozmetici i liječenju. ima toga malo brdo.

mi ziblja ovdje nismo nikakvi profesionalci niti veliki znalci, ali zato se trudimo da su sve informacije cijelovite, opširne i naravno korisne. Ponekad i sama kopiram nesto sa neta ako je tekst vise nego koristan, ali ipak neke stvari volim iztipkat iz svojih izvora (knjige, magazini, leksikoni, usmena predaja, iskustvo)

ocekuj uskoro prosirenje teme o kamilici :mushh:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Mary Jane. »

eh sry što prekidam razgovore o Kamilici ali imam jedan prijedlog, ideja je sljedeća, naravno ako su svi za i ako su admini za i ostala Co. The Majke, znači da napravimo Fun page The Majka na Facebooku, bilo bi dobro zašto ne, korisno i zanimljivo, korisno za Nas a zanimljivo za ostatak populacije, mislim da bi se ta novost brzim koracima širila i forum bi bio još bogatiji. Ako netko ima još kakvih ideja vezano za fun page slobodno neka prokomentira...sve bi se moglo ljepo dogovorit tko bi bio admin i osvježavao stranicu s razno raznim novostima.
Eto jedan mali suggestion :-?
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
kontaminacija
rank5
Postovi: 160
Pridružen/a: 21.03.2010, 21:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la kontaminacija »

fan ili fun page :cheesy: :cheesy:

zašto, ne- ali bi nam se identiteti otkrili tada :-? B-) ;)
Odgovori