Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Odgovori
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

oo da volem jogurt =))

Kad ti se desilo da si nesto pozelio i to se ostvarilo? i sto je to bilo da te tako razveselilo...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la dr.manijak »

Ah da, bas pre nedelju dana pozelim dj opremu i "dobijem" kombinaciju za trokanalnu miksetu i efektor za 100e, kao da sam dobio posto mnogo vise vredi. :YMBRINGITON:
Cuce se moji elektronski zvuci daleko.
Pricate vi Eeee taj manijak je clan mog foruma. :ymparty:

Sa koliko godina si prvi put uzivao/laaaa u psihoaktivnoj supstanci?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
shoosh
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 01.04.2011, 11:39
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la shoosh »

U travici od 14. pa sve do pre godinu dana, tad sam se osetila spremnom za magiju. :)

Da li dete u tebi spava ili je budno?
Puteva ima trista da se ode iz detinjstva, ali se samo retki sete da ostanu večno dete.
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Sophia »

ja sam mlaa duša na ovom planetu, nema puno života iza mene,, kada treba sam odrasla,, ali moj svijet je u bojama i igri :) i sretna sam jer je djete u meni - JA - toliko živo :)


¸Jesi li siguran_a da si ti ono što misliš da jesi?
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la xarabas »

Cesto se nekad pitam jel svi percipiramo nesto onako kako treba; recimo da je jabuka crvena, i ti vidis da je jabuka crvena, ali mozda je moguce da je za tebe jabuka zapravo ono sto je meni zeleno, ali si naucen da je ta boja crvena i mozda mislimo da vidimo istu boju a zapravo vidimo razlicitu i to ne mozemo saznati? Ako me kuzite :)

Pocnimo samo od tog pa vidimo koliko je sve podlozno analizi i preispitivanju.....pa eto.

In the name of philosophy - question everything! :P

Koji vam je zadnji album/bend promijenio neke stavove ili bar naterao da se dobro zamislite?
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

cim sam proitala pitanje Tool mi je banuo u mislima. ali pitam se, jel moguce da je tool zadnji, ipak je to bilo prije 11 godina. ali jeste. prvi put kada sam cula tool nije mi sjeo, kako se vrtio konstantno usao mi je pod kozu malo po malo i zaljubila se totalno. od tada mi ni jedan bend/ album nije toliko odusevio, kao sto je to napravio tool prije toliko godina.
Bilo je naravno i drugih, kao npr Ozric tentacles koji su me opet na drugu stranu taknuli, kao i upoznavanje sa psy amibientalom, no opet, nista me nije "dodirnuo" na tom nekom livelu :D
sada iako ih ne slusam redovito ili cesto, znam da kada stavim tool to je moment in tajm spešl and for soul :D

Cime se bavis a u biti bi se zelio baviti...? posao snova, posao koji bi te ispunio a ne ostavljao ocajnim kada dodes doma :P
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Sophia »

e pa imam sreče što imam divnu podršku, i upravo pokrečem svoj posao snova :) jer shvatila sam, nakon što sam radila i u kuhinji, i konobarila par god,i u dučanu,, da ja simpli nisam za radit,,i nakon kvazi više od godine traženja posla(gdje bi onak reda radi jednom na tjedan otišla na moj posao, i kliknula na neki kao zanimljivi i poslal životopis, ali čist tak reda radi,da mogu reč da kao tražim job hehe, makar bilo je nekih i meni čak zanimljivih jako, ali,, ),,skužila sam da mi se neda,neda mi se tražit poso, neda mi se dizat u 7ujutro,neda mi se šljakat za nekog 8h za crkavicu, i tako odluičih uz podršku ljubavi moje,mužića hehe, odlučili smo pokrenut svoj vlastiti posao, dragi me je častio tečajem šivanja, na kojem sam fino naučila mnogho stvari novih(pošto me na faxu to nisu naučili) , tih detalja, da izgleda što profesionalnije(makar šivam već godinama) + otkrila fimo i počela ukrašavat kristale,, i eto biznisa!! za festivale.. i eto tako sad smo u pokretanju posla iz snova, krojevi se vade,prave, šumski privjesci takodjer,, i eto radije bi za sebe 8h dnevno radila, šivala, što god da treba, nego za nekog drugog,, i tako moj posao snova postaje stvarnost :) očekujte uskoro nda ču počet smapat sa webom hehe


kada bi susreo kreatora nas -ljudi, i mogao ga pitati jedno pitanje, koje bi to bilo?
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
djek_D_ripper
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 16.04.2011, 13:37
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la djek_D_ripper »

wow, svaka čast za pokretanje posla :thumbsup: ...držim fige da sve ispadne kako si zamislila :winkk:

hm... nisam se još sa sama sa sobom dogovorila vjerujem li da postoji neki kreator ili smo se jednostavno samo dogodili... ne znam što da vjerujem...

ali evo, da ga ipak susretnem, vjerojatno bi ga pitala zbog čega sam ovdje, koja je moja svrha...da me prosvjetli, da spoznam što tu radim i zbog čega... nešto u tom smislu :blinkk:

jesi ikad doživila nešto paranormalno?
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Sophia »

pa čini mi se kako svagog dana doživim nešto kao paranormalno hehe, ali da sam vidila nešto na nebu NLO jesam,, to što je bilo na nebu i kak se kretalo i to kad sam bila klinka,, vidila i duhove, osjetila, čula svašta,neznam, što točno smatraš pod paranormalnim, ali svašta sam i vidila, i doživila i osjetila (naravno da u to sve neuračunjavam doživljaje iskustva uz pomoč biljaka raznih hehe)




Vjeruješ li u vječnu ljubav?
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
shoosh
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 01.04.2011, 11:39
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la shoosh »

Verujem da se svi mi inkarniramo u istoj grupi dusa u svakom zivotu. To bi znacilo da se iz zivota u zivot srecemo sa istim dusama. E sad, nisam bas nacisto sa tim da li verujem da to znaci da smo onda sve zivote proveli sa jednom dusom koju na kraju izaberemo za dozivotnog partnera, mislim da bi to bilo nekako naivno poverovati jer bi to znacilo da te duse koje nas prate u grupi imaju iste uloge u svakom nasem zivotu. A kroz svaki zivot se nadogradjujemo. Hm...ne znam.
Verujem da je ljubav vecna i uvek prisutna.

Kazu da smo svi dobrovoljno dosli na ovu planetu da damo udela u ovim bitnim vremenima. Da li mozes da, bar priblizno, odredis koja je tvoja uloga u odnosu prema drugim ljudima? Odnosno, da li znas koja je tvoja poruka koju imas za druge duse?
:)
Puteva ima trista da se ode iz detinjstva, ali se samo retki sete da ostanu večno dete.
Odgovori