☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
KamanDelije
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 01.08.2012, 00:52
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la KamanDelije »

Znali smo mi sve, ali eto. Dogodilo se, opekli se. Inace drugar je trenutno u bolnici, ne osecas se bas dobro. Izgleda da je zbog dature.
Kad budem imao vremena napisacu vam sta se desilo drugaru.
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la Mary Jane. »

jao jao :ohnoo:
nek nauče već jednom svi da to nije za zabavu, nije za konzumaciju, provod koji ce te koštati glave. više dnevni boravak u bolnici i filing da više nisi ista osoba je jako velik ožiljak
Nadam se da će sve bit uredu jednog dana, držim fige za dečka znam da mu nije lako...
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
KamanDelije
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 01.08.2012, 00:52
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la KamanDelije »

Zanima me kakva posledice datura ostavlja u organizmu? Da li ostaju trajne posledice?
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la pecurko »

Ostaju trajne ako ovako izlomis ruke i tome slično :ymdevil:
Inače se alkaloidi ne promenjeni izbace iz tela putem mokraće i stolice... :thumbsup:
Doduše zavisi i od toga koliko si psihički stabilan, ali bih rekao da će sa tobom biti sve u redu...isto tako sam gotovo siguran da će tebe tatula ponovo pozvati, za godinu,dve...deset.
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la Mary Jane. »

Sve zavisi koliko si stabilan na psihičkoj bazi, datura kad pokaže kanđe onda nema nazad, neki konzumenti se nikad ne vrate isti, nema povratka promjeni te za cijeli život, više nisi ista osoba...

'Mislim da javnost nije previse upucena koliko stete ona moze napraviti vasem tijelu, i to toliko drasticno da je ponekad stanje nepovratno.'
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
Alkaloid
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 16.09.2010, 14:47
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 28 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la Alkaloid »

KamanDelije je napisao/la:Evo da napisem opsirnije kako je trip bio na daturi. (...) Prvi i poslednji put da sam probao daturu.
Sve što su ti svi rekli stoji, užasno mi je žao što ti je frendu loše, ali tebra nisam ovako nešto urnebesno godinama pročitao. Hvala. =))
Avatar
Otto Grunf
rank3
Postovi: 82
Pridružen/a: 26.09.2010, 16:04
Ima zahvala: 25 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la Otto Grunf »

Zamisli Kakva Bi Tek Prica Bila Kad Bi Uspjeo Posloziti Sve Sto Mu Se Izdesavalo...
Bio Bi To Opak Psiho Roman Sa Kakvim-Takvim Hepi Endom. :crazyy:


„Ona izopači ljude. Prerano im da da okuse moć,
a da im prethodno nije ojačala srca, i ti ljudi onda
žele da vladaju drugima, i ne znaš kako će kad
postupiti. Ona ih načini slabima u samom središtu
njihove velike moći."
„Zar se to nikako ne može izbeći?"
„Može se savladati, ali ne izbeći. Svaki onaj ko
postane saveznik te biljke mora da plati tu cenu."

Delijo, Tvoja Cijena je Bila Mala. "Za Saku Kostiju" Si Prosao.
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la pecurko »

Bio Bi To Opak Psiho Roman
Verovatno bi se zvao "Paranoja u Guči kraj Lučana" =))
Sorij za off :questionn:
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
poskok
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 01.09.2012, 07:24
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la poskok »

Ne bi trebali pisati o daturi ako nemate nikakvih iskustava.
Zeleo bih da ovde podelimo iskustva,a ne da prepricavamo price o stetnosti dature i njenim otrovima,svi odlicno znamo da je opasna i da moramo biti oprezni pri uzimanju ovog tripa..
OK.
Prosle godine negde polovinom septembra odlucio sam se probati daturu,bio sam iniciran i inspirisan citanjem knjiga tipa:prosirena stanja svesti,miguelom ruisom,kastanedom,vezbe za izlazak iz tela,savjeti o umiranju,tibetanska knjiga mrtvihitd..
Pre svega sam se hteo malo informisati u vezi dature,citao sam razna iskustva po forumima i u glavnom su sva bila jako negativna:Svi su se gubili u lucidnim tipovima bez kontrole,pricali su sa osobama koje poznaju ili izmisljenim likovima,budili se posle 2,3 dana na cudnim mestima,kopali grobove,sanjali katastrofeitd..Jednostavno sam znao da se meni nesto ovako nece dogoditi,jer sam bio pri apsolutnoj svesti,nadahnut dubinom izvornih misli,izolovan od drustva,civilizacije:Znao sam da moram pripremiti teren na kojem bi uzimao daturu.
Kupio sam neke osnovne namirnice za zivot,laganu hranu i krenuo polako u selo koje je udaljeno od grada 12 kilometara,vikendica se nalazila u jednom malom vikend naselju od 7,8 manjih kucica...
DA PREDJEM NA STVAR I DELOVANJE DATURE:Nisam znao koja doza je dovoljna da me uradi,caure su bile pune poput oraha,e,da dok sam ih brao ubo sam se par puta izmedju prstiju i sake su mi utrnule!! :-?
Koja je doza dovoljna?Ne znam,krenuo sam sa 5 svezih semeniki,a na kraju sam sazvakao polovinu caure,oko 40kom..Zavalio sam se u stolicu za ljuljanje i cekao,bilo je oko 19h,proslo je negde oko 2 sata,onda je pocelo da mi se susi grlo koje nisam mogao da ovlazim ni posle 2litra vode,ocigledno je poceo otrov da deluje pre nego trip,to je jedina nezgodna nuspojava :-o ..
a,nakon 4/7 sati polako su krenule haludze i najlepsi osecaj koji sam doziveo ikad,jedino je bilo malo nezgodno sto je sve to pratio taj otrov,suho grlo..Dozu je tesko proceniti jer pocinje da deluje tek posle 4/7h.sto zavisi+i od organizma.
Polako se poceo da osecam kao da levitiram,nisam osecao svoje telo kao deo sebe,osecao sam ga kao nesto za sta sam vezan nekom nevidljivom vrpcom,bio sam svestan svega,nisam mogao da sklopim oci bile su otvorene preko 10 sati!! :eeek:
Izgubio sam i ravnotezu,nisam mogao da ustanem iz stolice za ljuljanje,bilo mi je sasvim dovoljno da posmatram iz te stolice.. =p~ pored svega zeleo sam sve to,znao sam u sta se upustam!Nisam dozvolio mesto bed tripovima,nisam imao niti jedan,jedini trip ja sam imao HALUCINACIJE!! :psy :-o
Vreme NE POSTOJI,fizicko,logicno vreme ne postoji kada ste pod dejstvom dature!

Gledao sam raskolacenim ocima po sobi dok mi se pogled nije zaustavio na drvetu zivota,koje je pocelo da se njise i plese,bilo je divono,ocaravajuce ne mogu opisati pravi osecaj,jer nista nije toliko vazno,hitno,nista nije bilo napadno..Onda sam pomislio kako bi bilo da pustim malo muziku,hmm,pustio sam betovena 9devetu.Zvuk je bio cist i normalan kao i obicno,ali boje na liniji su se razlivale :mushroom: OVO SU FRAGMENTI SECANJA
..Nekako sam ustao iz stolice bez ravnoteze,uh to je bilo malo neprijatno jer nista nisam osecao sem suhog grla..Nekako sam izbalansirao do kupatila da se pogledam u ogledalo,video sam sebe,bilo je cudno biti u telo zarobljen.U mojim ocima su bili razlivene dugine boje,a rekao sam da nisam mogao da trepnem,sreca pa sam bio sam,verujem svim ovim ljdudima sto su imali lose tripove!!Izbalansirao sam napolje bilo je savrseno,osecao sam se kao da lebdim da sam samo znao da letim,poleteo bih..Pogledao sam visoko na nebo i imao sam sta da vidim mesec i njegovu prelepu auru,zvezdeitd....
TOLIKO OD MENE,sve u svemu bilo je to neprocenjivo iskustvo.Ako ikad budete radili daturu morate znati zasto je zelite probati,datura nikako nije biljka za zezanje i furanje!!Moze biti jako opasna i ostaviti vecne posledice,svakako izmenjeno stanje svesti posle kojeg covek nije vise isti!!Iskustvo moze biti lekcija za ceo zivot i ne sme se olako shvatiti. :ohnoo:
Mnogo toga zavisi od nase individualne percepcije pojmova,koliko su otvorena polja svesti,karakter..
DOBRO ISPITAJTE SEBE PRE UPOTREBE DATURE!
:ymhug:
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la dr.manijak »

Svaka cast na trip reportu, stvarno je odlican, s' uzivanjem sam ga citao.
Slazem se u potpunosti sa zakljuckom.
A i super sto je neko imao pozitivna iskustva sa tatulom.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Odgovori