Prvi uzgoj, sorta B+

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
wid_420
rank3
Postovi: 89
Pridružen/a: 25.01.2013, 09:05
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Prvi uzgoj, sorta B+

Post Postao/la wid_420 »

Cococoir i vermikulit definitivni odabir, malo sam si dao truda i procito mozda i malo previse dnevnika pa se sad malo sve pobrckalo :D al neka kazu od viska glava ne boli i svi hvale tu kombinaciju navodno veoma izdasni plodovi budu =)) ...

E sad pitanja
To nisam uspio naci kolko verma i coca mi treba za ove 3 tegle ?
Kakvi su omjeri tog dvoje 50-50 ili kak ?
I za kraj kolko cesto protresti tegle u pocetku nekak mi se cini da je bolje pricekati da se mic pojavi pa onda poceti sa šejkanjem :) ili mozda ne ?

e i beli mag odlican dnevnik thai ljepo je to tebi ispalo :thumbsup:

:mushh:
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Prvi uzgoj, sorta B+

Post Postao/la 314 »

protresi svega dva tri puta, na svakih 30 %, kad rokneš spore unutra onda protresi malo da se tekučina rasporedi i onda opet kasnije kad bude na nekih 30% i to ti je čist dosta. za omjer ti ne znam točno...
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
wid_420
rank3
Postovi: 89
Pridružen/a: 25.01.2013, 09:05
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Prvi uzgoj, sorta B+

Post Postao/la wid_420 »

Ljudoooovi pomoc

nekako mislim da se nes desava u teglama ali da to nikako nije ono kaj bi trebalo bit ne izgleda mi ko mic evo par slika pa recite kaj bi to moglo biti dal je to mic poceo ili se to nes sprckalo ugl. meni to nazalost ne izgleda dobro :( danas je 5 dan od kad sam spore špricnul unutra i nema nikakvog konkretnog mica a svi pisu da kroz tolko vec vide nes pa zato mislim da nije to dobro ma ubiti nemam pojma al fakat nezz kaj se desava sa teglama pooomoc

malo su mutne fotke jer mi je sj...n fotic i blic pa ono ak vidite kaj

slika

slika

slika

slika

slika

slika
na ovoj zadnjoj se najbolje vidi to nes kaj je po cijeloj tegli e da i imam malo vodice u tegli jer to problem????
kova023
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 24.11.2012, 19:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Prvi uzgoj, sorta B+

Post Postao/la kova023 »

cujes mozda grijesim ali meni izgleda kao Trichocomaceae, slike su ti dosta mutne, nabavi neki bolji aparat.
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Prvi uzgoj, sorta B+

Post Postao/la oseloth »

Pričekaj još malo. Ništa se drugo loše ne može dogoditi.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Prvi uzgoj, sorta B+

Post Postao/la dr.manijak »

Baci sve to i ispočetka i kupi kukuruz za kokice, nemoj da preterujes sa vodom, vidiš i sam koliko viška vode imaš u svakoj tegli to nikako nije dobro.
Nemoj da gubiš vreme već odmah na novu turu.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
wid_420
rank3
Postovi: 89
Pridružen/a: 25.01.2013, 09:05
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Prvi uzgoj, sorta B+

Post Postao/la wid_420 »

ma danas sam si i ja tako nekako razmisljo mislim da sam skuzio kaje to unutra .... izgleda da mi se kuruza raskuhala ili nes jer sam primjedio par zrna kak su se raspukla i ovo je to meso iz kuruze sam kak ima vode unutra se to sve tak sgnjecalo nezz kak da to drugacije napisem ugl. danas cu otic po kokicara i bubnut nove a ove nek stoje jos malo mozda se nes desi ...
Jer moguce da mic uopce ne krene al ono nikako bez obzira na to sta ima dobre uvijete ? tocnije moje pitanje je dali se moze ista razviti u ovim teglama, cisto da nes malo raste bilo samo mic ili jos koji kompadre s njim nema veze sam da vidim malo kak se to razvija itd. i dali ima neki opasnosti za druge tegle ak su u istoj PROSTORIJI, ne mjestu, ko i ove "prave" ???
kova023
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 24.11.2012, 19:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Prvi uzgoj, sorta B+

Post Postao/la kova023 »

kako su ti vec napisali baci ca sve i novo, mislim mozes i ostaviti ako hoces ali nema smisla jer mozes nesto sjebati. ako nije bijele boje bacaj.
Avatar
wid_420
rank3
Postovi: 89
Pridružen/a: 25.01.2013, 09:05
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Prvi uzgoj, sorta B+

Post Postao/la wid_420 »

nenene nisam mislio to ostavljat za daljnu uporabu nego ostaviti to u tegl da raste malo i to je to onda bacit
Avatar
Echoes
rank4
Postovi: 145
Pridružen/a: 31.03.2010, 21:29
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Prvi uzgoj, sorta B+

Post Postao/la Echoes »

što dulje čekaš, veća je šansa da ćeš kontaminirati cijelu prostoriju i upropastiti iduće pokušaje uzgoja.
tišina je najbolji jezik
Odgovori