Predložite dobar Film :)

Što ste zadnje dobro gledali a želite sa drugima podijeliti...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Red »

gledala =)) prije par mjeseci nas 5 udimljenih rekli, ajde i to pogledat... a smijali smo se ko guzice, cinjenica da to normalna ne bi ni pogledala :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
m218
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 18.04.2011, 00:57

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la m218 »

ako niste gledali, preporučija bi "The Mothman Prophecies" iz 2002. čak i da van se ne sviđa žanr, tematika, ili richard gere ( xD ) film ima jednostavnu a jaku poruku.. bolje ni ciceron neke rečenice ne bi sročija :-?
vjerujte mi jer ne bi iz ničega stavija motiv iz tog filma na svoja leđa! :bigsmilee:
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Fig »

Joj da, gledao sam proročanstva čuvenog mothmana i ono, film mi je odličan. Cjelokupna priča i atmosfera... uvijek ga volim nanovo pogledat.. znam da je orijentiran prema istinitom događaju, a nikad nisam zapravo malo više kopao o tome i čitkarao po netu.. baš si me fino podsjetio :) ... a tetovaža izgleda fino :thumbsup:
Avatar
m218
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 18.04.2011, 00:57

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la m218 »

Fala ti! :D Cila priča kad pročitaš malo opširnije i je zanimljiva, ali meni je cila poanta bila sadržana u filmu.. O tin nekin "paranormalnin" događajima možemo zapravo znat stvarno malo, osin ako se nama samima ne dogode, šta je ipak nikakva šansa..
Ja san ono najbitnije izvuka iz samog filma, ništa mi ni blizu nije dočaralo svu veličinu smrti ka taj film, od tad san baš počea razmišljat, a taj mothman mi je osta ka simbol jedinog događaja u našen životu koji ostaje, smrt naravno, pa san ga mora učinit dijelon sebe :ymsmug: call me whatever you want, ... XD
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Red »

Ooodlican odabir :thumbsup:

zadnje sam gledala Zena vremenskog putnika (opet) i the holiday, ljubic neki, ali me nasmijao kako spada :D

nesto nema dobrih filmova pod zadnje... ne skidam nista vec tjednima sto je zivo cudo :-?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Wolfshade »

Skinuo sam ovaj novi Insidious, čujem da je film vrh vrhova.
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 573
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 502 puta
 pohvaljen: 394 puta

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Ninti »

Odličan film sam našla neki dan; Broken Hill, drama koja mi je došla ko totalno osvježenje nakon svih onih koljačina koje sam pogledala ove godine :ymhug:

http://www.youtube.com/watch?v=jXoTO4nGa4I
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
m218
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 18.04.2011, 00:57

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la m218 »

Evo van jedan jednostavan ali odličan film, nizozemsko-francuski je pa ćete tribat gledat s titlovima u svakon slučaju ali isplati se. čak je na rottentomatoes dobija 100% od onih cicija.
Naravno, skinite original a ne neka smeća od remakeova :D
http://www.imdb.com/title/tt0096163/
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la extranoize »

dobra komedija

Superbad
http://www.imdb.com/title/tt0829482/
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Odgovori