Predložite dobar Film :)

Što ste zadnje dobro gledali a želite sa drugima podijeliti...
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Fig »

Sjecam se da sam gledao taj film prije jedno godinu dana. Ok mi je radnja i sve to ali sam se vec se negdje na pola filma dosađivao na onim elementima američkog hororca (jbg, meni je ostao takav nekakav dojam).. sve u svemu, kraj filma mi je definitivno lud i skroz me onako bacio u oduševljenje zbog neočekivanosti takvog nečeg. Kraj mi je definitivno popravio dojam o filmu dok mi čudne i strašne scene mi nisu bile toliko čudne i strašne :| .. sve u svemu ok za pogledat :thumbsup:
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Red »

pogledala sam ga zbog naslova, zaintirgirao me, kao, mladi jedu gljive u sumi....UuuUuuuuu :-ss

iako sam odrasla uz horore/misterije jer su mi bili uzasno zanimljivi (twin pix, dylan dog, pet semetary, fredy kruger itd.) ovo danas mi je kao uspavanka =))

znam da sada svi ti horori koje sam obozavala izgledaju jadno, ali mene su pokretali, voljela sa sve spukij i napeto, misterijozno, ali sada me niti jedan takav film ne uzbudi ma ni ne pomakne, a radnja i gluma za plakat. ako netko ima preporuku za dobar brejn and majnd napeti film tog tipa, javite, nisam u toku...

shrooms sam pogledala iz znatizelje, inace ne skidam takve filmove ako nemaju ocijenu 8.0 na imdb :ymdevil: jer su mi malo traljavi. ovo je bilo zabavno, samo me nervira sto izkrive pojam gljiva do zla boga i jos vise usade ljudima krivu sliku :-
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la dr.manijak »

Uuuuu kako sam se ja Fredija plasio kao klinac, ali sam ga gledao po 50 puta nedeljno.

Ali sam se razocarao kada je LEGENDARNOG Robert Englund-a skoro u zadnjem delu zamenio Jackie Earle Haley, nije to to.
A i bas skoro sam gledao prvih 6 delova fredija i nisam mogao da verujem cega sam se ja plasio.
Ali fredi je oduvek bio originalan i po meni najbolji horor koji ima dosta delova, a nije blo ono kao u ostalim da iz dela u deo bude sve gori film vec sve bolji i bolji.
A ovih par zadnjih sto su izasli u proteklih 5-6 godina su tako bezveze zato sto se koristi kompijuterska tehnologija maksimalno i ne mogu da se porede sa onim starim delovima.


http://www.youtube.com/watch?v=TcROvivYkw4



Groblje kucnih ljubimaca je jedan odlican film, star bas star, horor ja sam se prestravio pre nekoliko noci kad sam gledao sam.
I nije ovaj kao ovi novi KRV, NOZ, BOX, UBIJANJE, VESANJE itd.
Vec se radi o porodici koja se doselila u jedan deo amerike gde u blizini imaju 2 groblja, jedno je tamo gde mrtvi govore, a drugo je gde mrtvi hodaju, zivotinje smeju samo da se sahranjuju tamo gde mrtvi pricaju, ali ako nekoga pokopaju na indijanskom groblju gde mrtvi hodaju, tada vec postaje zaplet i napeto, red mislim da oni koji vole stare dobre pre svega sa dobrom pricom horore pogledaju ovaj horor.
Svima preporuke.

Nemojte da ocekujete kvalitet krvi i ostale zvucne efekte na koje ste navikli posto je iz 1989g film.
http://www.youtube.com/watch?v=tMja9C6Htts


Ali to groblje krije mnoge tajne,
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Red »

e vidis novog krugera nisam gledala, cula sam da je sranje, pa se nisam ni potrudila skinut ga... nekako me ti horori pod zadnje ostavljaju ravnodusni, nikada me ne rasture kao kada sam bila manja. Moguce jer sam bila manja pa sam se palila na sve zivo, no opet, tog osjecaja vise nema :P
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Fig »

Red je napisao/la:ovo je bilo zabavno, samo me nervira sto izkrive pojam gljiva do zla boga i jos vise usade ljudima krivu sliku :-
da, to je skroz sjebano :YMSIGH:

toliko sam se naslušao o tom psećem groblju da imam filing da sam ga gledao a nikad nisam.. te pjesme, te pričanja... baš ću si ga napokon pogledat ovih dana sad kad si spomenuo :)
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Aquanux »

I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Wolfshade »

EVIL ED
Film je po defaultu horror ali sam se skoro ugušio od smijeha gledajući ga!


http://www.youtube.com/watch?v=9YwBLaPwpPk
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Malbasha »

funky forest
nisam jos pogledao al cuo sam da je film WTF, samo to...wtf
http://www.imdb.com/title/tt0451829/
evo jedne scene
http://www.youtube.com/watch?v=jedXNVZjMN4


:-?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Red »

od japanaca sve mogu ocekivat... ajme ovo je neka spaljevinaaaaaaaa :ymdevil: citam kritike, kazu zanimljivo za pogledat ali predugo i da bi bolje bilo da se gleda u dijelovima pomalo :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la wonaabi »

funky forest :x :x :x :lovee: :lovee: :lovee: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ja baš pogledo crank high voltage...maynard james keenan,mike patton,krv,metci,meso,guzice i sise ma najtoplija preporuka nadasve toplog wannabija.
http://isohunt.com/torrent_details/1089 ... ab=summary
recite ne yogi, kao drogi!
Odgovori