Jednostavna ekstrakcija meskalina alkoholom (nečisti)

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Jednostavna ekstrakcija meskalina alkoholom (nečisti)

Post Postao/la Red »

Jednostavna ekstrakcija meskalina alkoholom (necisti meskalin)

Koncentrat dobiven ovom ekstrakcijom nije cist, sadrzi alkaloide i neke materjale sadrzane u kaktusu. Koncentracija alkaloida ovisi o postotku alkohola kojeg koristite. (npr. ako koristite 76% alkohol concentrat ce sadrzavati 76% alkaloida i 24% posto "smeca" iz biljke)
Dozu meskalina mjerite po dozi koristenog kaktusa. Ako zelite cisti meskalin koristite A/B ekstrakciju...

slika

OPREMA:
1. Osuseni kaktus (Peyote, San Pedro, Peruvian Torch,...)
2. Cisti alkohol (sto veci postotak alkohola a ostalo voda)
3. Posudu sa poklopcem (moze flasa)
4. Staklenu posudu velike povrsine za hlapljenje
5. ljevak
6. Filteri za kavu

POSTUPAK:

1. Osuseni kaktus smrvimo u prah, najjednostavnije pomocu mlinca za kavu.
2. Smrvljeni kaktus Stavimo u posudu sa poklopcem.
3. U posudu dodamo alkohol (tek toliko da prekrije prah da smanjimo absorpciju ne-alkaloida i ubrzamo hlapljenje)
4. Pretresemo posudu i stavimo na tamno mjesto te tresemo minimalno 2 puta dnevno kroz tri dana od pocetka.
5. Treceg dana vrijeme je za filtriranje uzmemo filter za kavu i smjestimo ga u ljevak.
6. Procjedimo alkohol u posudu vece povrsine, Sacuvamo ostatke kaktusa jer cemo ponovit postupak. Dobit cete zuto zelenu tekucinu.
7. Zatim dobivenu tekucinu pretocimo u posudu vece povrsine da alkohol ishlapi, radite to u ventiliranom prostoru.
8. Ponoviti postupak od 3 do 7 jos barem 2 puta za bolju iskoristivost kaktusa.
9. Kada je posuda u koju smo ulili alkoholnu otopinu suha i kad se vise ne osjeti miris alkohola zastruzete dno posude. Rezultat je necisti meskalin ali je jednostavnije pojest tako nesto nego 50 - 100 grama praha.

Prevedeno od curious1 by red weed
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Teezee
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 03.06.2010, 03:42
 pohvaljen: 2 puta

Re: Jednostavna ekstrakcija meskalina alkoholom (nečisti)

Post Postao/la Teezee »

Ovo je baš jednostavno. Samo me zanima, koja je količina toga što ostane potrebna za neko standardno putovanje ? :D
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Jednostavna ekstrakcija meskalina alkoholom (nečisti)

Post Postao/la Red »

Paaaaaa, odredis dozu sa kaktusom kojeg koristis i dobiveno pojedes, e sada...koliko toga zelis pojest je na tebi i tvojim zeljama... koliko sam ja skuzila Uzmes npr. peruvian koji je bar 30 cm velik i oko 5-7 cm sirok u promjeru, i to bi npr bila jedna doza za nekig 4-6 sati tripa. ovom extrakcijom samo olaksas sebi da ne gutas toliko suhog praha i ne mucis se bezveze...

koliko sam ja to shvatila, ima logike :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Nimitz

Re: Jednostavna ekstrakcija meskalina alkoholom (nečisti)

Post Postao/la Nimitz »

Red je napisao/la:Jednostavna ekstrakcija meskalina alkoholom (necisti meskalin)

Koncentrat dobiven ovom ekstrakcijom nije cist, sadrzi alkaloide i neke materjale sadrzane u kaktusu. Koncentracija alkaloida ovisi o postotku alkohola kojeg koristite. (npr. ako koristite 76% alkohol concentrat ce sadrzavati 76% alkaloida i 24% posto "smeca" iz biljke)
Dozu meskalina mjerite po dozi koristenog kaktusa. Ako zelite cisti meskalin koristite A/B ekstrakciju...

slika

OPREMA:
1. Osuseni kaktus (Peyote, San Pedro, Peruvian Torch,...)
2. Cisti alkohol (sto veci postotak alkohola a ostalo voda)
3. Posudu sa poklopcem (moze flasa)
4. Staklenu posudu velike povrsine za hlapljenje
5. ljevak
6. Filteri za kavu

POSTUPAK:

1. Osuseni kaktus smrvimo u prah, najjednostavnije pomocu mlinca za kavu.
2. Smrvljeni kaktus Stavimo u posudu sa poklopcem.
3. U posudu dodamo alkohol (tek toliko da prekrije prah da smanjimo absorpciju ne-alkaloida i ubrzamo hlapljenje)
4. Pretresemo posudu i stavimo na tamno mjesto te tresemo minimalno 2 puta dnevno kroz tri dana od pocetka.
5. Treceg dana vrijeme je za filtriranje uzmemo filter za kavu i smjestimo ga u ljevak.
6. Procjedimo alkohol u posudu vece povrsine, Sacuvamo ostatke kaktusa jer cemo ponovit postupak. Dobit cete zuto zelenu tekucinu.
7. Zatim dobivenu tekucinu pretocimo u posudu vece povrsine da alkohol ishlapi, radite to u ventiliranom prostoru.
8. Ponoviti postupak od 3 do 7 jos barem 2 puta za bolju iskoristivost kaktusa.
9. Kada je posuda u koju smo ulili alkoholnu otopinu suha i kad se vise ne osjeti miris alkohola zastruzete dno posude. Rezultat je necisti meskalin ali je jednostavnije pojest tako nesto nego 50 - 100 grama praha.

Prevedeno od curious1 by red weed
i tim postupkom kolko grama dobijem i kolko je potrebno grama najmanje potrebno uzeti da ti bude dobro?
Avatar
kontaminacija
rank5
Postovi: 160
Pridružen/a: 21.03.2010, 21:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta

Re: Jednostavna ekstrakcija meskalina alkoholom (nečisti)

Post Postao/la kontaminacija »

jedamput sam probao i nikad više !!
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Jednostavna ekstrakcija meskalina alkoholom (nečisti)

Post Postao/la Red »

raspitaj se koliko je neka standardna doza po osobi, pa ces odrediti koliki ti kaktus treba za tu dozu, pa ga izfilitriras ovako ILI oldschool varijanta, suši i jedi ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
dr. gonzo
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 27.04.2010, 11:19

Re: Jednostavna ekstrakcija meskalina alkoholom (nečisti)

Post Postao/la dr. gonzo »

dali nwko zna koja bi trebala da bude velicina(precnik) peyote da bi ga vredelo uzimati,mislim da sam negde procitao da on tek sa tri godine pocinje da prizvodi meskalin!!
Too weird to live and too rare to die!!!
RIP dr. HUNTER S.THOMPSON
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Jednostavna ekstrakcija meskalina alkoholom (nečisti)

Post Postao/la Red »

nije samo velicina jednog bitna, treba ti vise tih "botuna" (5-8) da bi uopce mogao sa time baratati. Mislim da se nista mlade od 3-5 god ne isplati skidati.

Peyote:
za trip trebas > 300 milli-gram Mescaline.
suhi pejotl sadrzi: 1 - 6 % Mescaline.
a tebi treba 5 - 30 gram suhog Peyote.
sto je odprilike 50-300 gram svjezeg Peyote.

mozes ti uzeti kaktus malen 2 cm pa da je potentan kao i onaj od 6 cm, ako je uzgojen pod boljim uvijetima. dakle nije toliko pitanje velicine koliko starosti i nacini na koji je uzgojen i pod kojim uvjetima se razvijao. dakle, prica je dosta relativna.

ono sto tebe zanima jeste kolicina koja tebi treba, dakle doza. Od jednog malog pejotla tj botuna neces imati nikakve efekte.

nadam se da je sada jasnije :ymcowboy:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Morpheus
rank6
Postovi: 236
Pridružen/a: 30.03.2011, 00:38
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Jednostavna ekstrakcija meskalina alkoholom (nečisti)

Post Postao/la Morpheus »

kontaminacija je napisao/la:jedamput sam probao i nikad više !!
Sto, sta bilo? :D
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Jednostavna ekstrakcija meskalina alkoholom (nečisti)

Post Postao/la Vid Svante »

Vidim da na ovoj temi nije bilo dugo nikoga da se javi sa novim info i nadam se da će se naći netko da mi pojasni kako sam dobio crne kristale i smjesu crnu??
Sve sam radio po gajdu ali nigdje na netu nisam našao fa je itko dobio meskslin u crnoj boji...?
Jel to jestivo ili?
Odgovori