❀ The Majka Novosti ❀

Novosti i obavijesti
Odgovori
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la huana.meri »

složio bi se s tobom, no samo za eksperimentalne putnike....kompletan setap naš trenutni nekom iskusnom može dati uvid upravo u to što se događa...nisam iskreno ni pomislio da pipkam sada nešto, no kako sam pročitao ovo malo me pecka....nekako osjećam da baš ovdje sada leži najviše odgovora....samo je pitanje tko je spreman na takvu bukvicu, realnost, intenzitet....svako vrijeme nosi neku istinu, svaki trenutak....
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Software foruma je apdejtan na zadnju verziju tako da bude sto brzi i sigurniji, ako primjetite greske u radu molim prijaviti. btw chat ne radi pa je ugasen, bit ce opet online nekad kasnije
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la storm.raver »

Beyond Le Fov je napisao/la: 20.03.2022, 23:05 Software foruma je apdejtan na zadnju verziju tako da bude sto brzi i sigurniji, ako primjetite greske u radu molim prijaviti.
Nije usklađeno vreme, post vreme pokazuje 1 sat manje nego naša lokalna HR/SRB Balkan zona. Ili sat nije pomeren unapred ? Definitivno je pre ostavljao korektno vreme kad je post napravljen.

Danas ovo primetih, ne znam jel povezano sa apdejtom ali po meni se kvalifikuje kao bag s obzirom da je forum balkanski i treba naša vremenska zona da bude baza.
:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la AFX »

Ja sam za to da odjebemo standardno vrijeme i uspostavimo svoje.. :D
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la storm.raver »

AFX je napisao/la: 24.04.2022, 23:30 Ja sam za to da odjebemo standardno vrijeme i uspostavimo svoje.. :D
Može i to. :sunn: Od nastanka themajke npr
:mushroom: learning things :mushroom:
Odgovori