Što s extra gljivama?

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Što s extra gljivama?

Post Postao/la CAM »

Da da ,dolje ima thread čuvanje i sušenje i sve. Ali nisam anticipirao višak (stavrni višak) shroomsa,ok s travom to možeš uzimati svaki dan ali gljive definitivno nisu za to. Za plažu za partye za cleaning glave svakih par mjeseci ok. ali što kad znate da imate previše, i ne bavite se s prodajom (i nikad ne bih) a ljudi oko vas ne vole psihodelike :-s
Kaj onda? Bacit ih u smeće? Dati mački /psu da ih popapa da vidimo kako utječe na njih?
Ok poslao sam kasperu printove, napravio sebi, i sad što je dovoljno dovoljno je. Jel baš tolika šteta bacit ih :-s :-s :-s :(( :(( :(( :-s :-s :-s :-s
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Što s extra gljivama?

Post Postao/la Aquanux »

Bezveze sad da ih bacis, sacuvaj, mozda naidje neko pa podelis ;)
To bih ja uradio da imam viska :D Zivotinjama nikako, odlepice :cheesy:
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Što s extra gljivama?

Post Postao/la Mary Jane. »

auuu stari moj pošalji meni (sigurno ima kandidata :D )nikako nemoj bacat ne da je šteta nego je preogromna šteta baciti ili nahranit mačku :D
Ako ti je već takva situacija kakva je a ne dilaš naravno, pogledaj topic sušenje i skladištenje, možeš ih sačuvati i do godinu dana da ne gubi na potenciji i psihoaktivnim supstancama...
Još jednom ponavljam nikako nemoj bacit ako već i baciš nemoj mi reć jer će me boljet duša :((
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Što s extra gljivama?

Post Postao/la CAM »

ahhh a držat ću u medu i zip lock vrećici, dat ću jednu kornjačici da vidim oće li papat, ovo nije thread fakat za hvaljenje imam ja toliko i toliko neg baš me zanima što VI radite kad imate previše , thx ljudi :sad:
Avatar
talking head
rank2
Postovi: 20
Pridružen/a: 07.05.2011, 20:42
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Što s extra gljivama?

Post Postao/la talking head »

Daj ih meni, covjece!

Meni je grow full uspio, ali sam zbog vlastite gluposti kolonizirao malo toga, jer sam isao logikom "ma sigurno cu nesto zajebati", a uspjeh je na kraju ispao 100%.

Ali ja ionako sve sto dobijem na kraju podijelim s prijateljima (ne da im dam, vec zajedno gutamo), a boga mi i s roditeljima, tako da nikad nemam neke pretjerane zalihe.

Anyway, sta ces gomilati jedan za drugim growom ako to neces jesti; budi altruistican i podijeli. O detaljima mozemo na onom drugom portalu slika
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: Što s extra gljivama?

Post Postao/la Wolfshade »

Gle njega, ima višak!

Ja krv pišam za par grama a gospodin bi dao mački :rolleyes:
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Što s extra gljivama?

Post Postao/la Red »

zato i postoji tema susenje i skladistenje, upravo radi "viska" gljiva a ne znate kuda sa njima.

jednostavno ih dobro osusi i spremi u neku teglu, dobro zatvori i na suho i hladnije mjesto, moze i frizider, bitno da su zatvorene dobro u cemu god da se nalaze. i mozes ih tako cuvat bar godinu dana... ne vidim problem. ako te ikad pukne imas za pojest, ili mozda netko naleti pa mu poklonis...

skladisti i zaboravi, bit ce prilike da ih se smaze :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Što s extra gljivama?

Post Postao/la dr.manijak »

Baci ih.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Što s extra gljivama?

Post Postao/la CAM »

kornjače vole jesti Psy gljive eto možete staviti to u novosaznanu činjenicu :ymdevil:

svaki put kad pitam ljude oće li probat psy. gljive , komentar je misliš lude gljive? pa da poludim :-?
ali kokain i pola litre đekija nedaj bože da bi spriječili hvaljenje oko toga =;
screw them, bit će u vrećici ,da pokušam jednom 10g pojest :ymdevil:
red ne družim se s toliko ljudi, već imam osušeno,govorim jer imam kejkove za razvijanje u friđu I OSUŠENO strah je policija bi mislila wtf ovaj nije normalan, malo se izmaklo kontroli
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Što s extra gljivama?

Post Postao/la HypnoToad »

Vrećica ti propušta previše zraka, stavi u staklenku, duže će držat.
Ja u glavi valjda imam neku sklopku, kad neka osoba kaže pojam 'luda gljiva' u bilo kojem kontekstu, odmah ju nevolim.
Ja sve kompostiram, nevolim taj pozadinski osjećaj nervoze koju izaziva posjedovanje ilegalnih supstanci. Baš neki dan je zemlji vraćeno oko 120g 2 godine starih cubensisa.
I btw, nemoj davat psihoaktivne supstance životinjama, kornjači možda nije bilo ništa, ali nemoj davat mačkama, psima i td.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori