Lucidno sanjanje

Proširimo horizonte
Odgovori
Avatar
bartul_9
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 10.06.2019, 17:18
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 36 puta

Re: Lucidno sanjanje

Post Postao/la bartul_9 »

Nije bitno...reptil, demon, vrag, bog.. bitno se dogovorit sa sobom.
:sunn: you got nothing to lose
Avatar
EnricoTavoli
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 16.01.2015, 03:07
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Lucidno sanjanje

Post Postao/la EnricoTavoli »

Pa tako nekako, bitno je ugledati trecu silu da postoji prvenstveno
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Ka meni maršira vječiti forumski ban od strane Svetog Admina prekorektnog a razlog tomu su: direktan uzrok - ne pišem ikavicu; indirektan uzrok - ne podliježem planetarnom pranju mozga.
Avatar
bartul_9
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 10.06.2019, 17:18
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 36 puta

Re: Lucidno sanjanje

Post Postao/la bartul_9 »

Sanja sam da dolazi neka katastrofa. Bio sam sa materom u Splitu i čekali smo da neka katastrofa dođe. Gledao sam u nebo i vidio sam u daljini zviježđe u obliku kocke koje je bilo puno zvijezda i u toj kocki su bile tri piramide u obliku zvijezda i nešto mi je govorilo kao unutarnji glas da nas gledaju cijelo vrijeme i da su nam oni poslali ovu katastrofu. Dok sam gledao u te zvijezde cekala se katastrofa koju su nam poslali, svi smo bili vanka na ulicama i govorili šta nam stiže. Mislili smo da je kao neki udarni val koji ce sve pokositi. Izasli smo iz zgrada i cekali na ulicama između zgrada da budemo sigurni. Onda smo slušali kako nešto dolazi iz daljine kako se približava nesto kao val neki. Ljudi su počeli paničariti a ja sam se počeo derati bježmo na čistinu srušit će zgrade i otrćao sa materon na cestu i pogledao put tamo a prema nama je dolazio potres od kojeg se sve pretvaralo u valove, bio je ogroman. Sve se rušilo, bjezali smo ja sam vodio mater sa sobom. Htjeo sam je odvest ispod nekog tunela, al sam odustao nisam znao dolazili voda iza toga pa smo nastavili dalje, bilo je na hrpe ljudi oko nas svi su bjezali, al osjećao sam se odlično.
:sunn: you got nothing to lose
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Lucidno sanjanje

Post Postao/la HypnoToad »

Fantastičan san. Ova tematika postaje sve češća, pogotovo na našim područjima zbog potresa, ali i svuda u svijetu. Mnogi ljudi imaju predosjećaj ili snove s nekim monumentalnim događajem. Mene taj osjećaj drži konstantno, a počeo je krajem 2019. kada sam u viziji vidio prazne ulice, upozoravao sam ljude oko sebe da kupe zalihe hrane i vode, interpretirao sam to kao rat i milijune mrtvih, nije se to dogodilo, ali opet su ulice bile prazne.
Moj otac, koji inače ima strašne urođene psihičke sposobnosti koje nikad nije svjesno razvijao i zatvoren je prema mojim "teorijama", prije nekoliko tjedana je sanjao san koji je vrlo sličan tvom. Sanjao je da smo on i ja na jednoj planini koja je naš "safe space". Tlo se treslo, nebo je bilo čudno (ali se ne sjeća kako), mi smo stajali i gledali. Ja sam mu rekao "ne boj se, mi smo zaštićeni", i tada je ogromni val vode udario ispod vrha planine, s druge strane, i razbio se kao more na stijenama.
Zanimljiv mi je taj ponavljajući motiv u toliko različitih i nepovezanih ljudi širom svijeta. Pljuga, piva i kokice, čekamo i promatramo što će se desiti. :)
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
bartul_9
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 10.06.2019, 17:18
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 36 puta

Re: Lucidno sanjanje

Post Postao/la bartul_9 »

Ajde baš mi je drago da to čujem. Vjerujem kako će biti velikih promjena, al i osjećam kako neće biti toliko negativne bar ne za svakoga. Vidjet ćemo šta će izaći iz svega, što si rekao kokice, piva i promatranje.

Vidim i da sam pogrešno napisao gore. Bilo je sazviježđe u obliku kocke, puno zvijezda u kojem su bile tri kao nakupine zvijezda u obliku piramida.
:sunn: you got nothing to lose
Odgovori