Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
Alkaloid
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 16.09.2010, 14:47
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 28 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Alkaloid »

Yoga, prvo žestokih sat vremena ashtanga joge, a onda shavasana (položaj mrtvaca). Potpuna energizirajuća mirnoća, ne spavaš, nego si u nekom međuprostoru u kojem ti se um isprazni, a tijelo otopi... nema te droge...


Jeste li se ikad probudili iz ranog, plitkog sna s osjećajem da umirete, ne u ovom trenu, nego neminovno, da život nezaustavljivo prolazi, da umireš i da sve oko tebe umire, da je sve prozirno od nebitnosti?
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Psychonaut »

Ne bas, al desilo mi se nesto slinco, i to juce. Sanjao sam da me je udarilo auto, i onaj momet neposredno prije udara je trajao dugo i bio pun nekog ocaja. Onda sam se probudio.
Al ovo sto ti pricas nekad imam tokom tripova, al se zbog toga ne osjecam lose.

Koje ficke aktivnosti upraznjavate?
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Fig »

Nakon par godina stagnacije i prakticiranja metode krepaline i vucaranja prirodom malo sam se više okrenuo tijelu i fizikali putem dnevnog istezanja, nekih samostalno iniciranih metoda nalik jogi, raznovrsnog žongliranja... a sve to u prirodi kad god je moguće i prikladno te ništa pretjerano i po rasporedu... to sad tijekom zime.

Kako si trenutno osiguravate prihod novca, da li je to putem nekog stalnog posla, studentskog posla, skačete od prilike do prilike ili nešto treće, te kako to djeluje na vaše razmišljanje i osjećanje, uklapanje bavljenja sebstvom i zadrživost "sebe"?
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Frenzy »

Trenutno doslovce kao znam i umijem i što život servira. Nedavno mi je presušila ušteđevina pa sam sad na pas mater s novcima ali snađem se. Prodao sam nešto sitno stvari koje mi više nisu trebale i od nedavno dajem instrukcije iz engleskog jednom susjedu osnovnoškolcu i tak. Lagano iz dana u dan, smanjio sam troškove koliko god mogu, bitno da imam a neke osnovne stvari i to je to. :cekam:

Jeste li više jutranji ili noćni tip osobe?
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Shanti
rank7
Postovi: 256
Pridružen/a: 28.07.2010, 01:23
Ima zahvala: 189 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Shanti »

@MUP - Također, samo što ne radim ashtanga verziju već neke mirnije serije, uz maximalnu koncentraciju...A poslije pranayama, milina, tijelo leti...

"Noćni" tip više, ali trudim se da pomaknem to vrijeme spavanja na ranije a isto tako i ranije dizanje, jer sam primjetio da se puno bolje odmorim kad idem ranije leć, nego kasnije, iako spavam isto vremena.

Sviđa li vam se vaše ime ( u real life=...
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Psychonaut »

Ne bas, al sta cu mu ja, to je samo ime. Komplikovano i tesko ga je izgovoriti ljudima iz drugih zemalja, al barem ima lijepo znacenje :p Sta je tu je :)

Da li ste introvertni, ili ekstrovertni? :)
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Frenzy »

Rekao bih introvert...dok ne popijem :p Prije sam bio puno više otvoreniji prema ljudima, međutim shvatiš kako to nema smisla jer ljudi to znaju iskoristiti. Tak da sam odlučio stat tome na kraj.

Dok ste bili klinci što ste željeli postati kad odrastete? Ja sam htio biti astronaut i nakon toga liječnik a sad nešto sasvim deseto :D
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

:ymdevil: htjela sam biti veterinar, arheolog i CSI inspektor/detektiv...nista od toga nisam, ali ne zalim.

da mozes birat izmedu neke super moci, koju bi izabrao i zasto?
evo moj odabir je nesto tipa Professor Charles Xavier- high-level telepath, can read, control and influence human minds.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Frenzy »

Ja bih volio dar magije u stilu Harry Pottera. Zašto? Jedina stvar koja ti treba je onaj štapić i apsolutno sve što si zamisliš možeš dočarati ili prizvati a i činjenica da 7 godina ideš u školu u ogroman dvorac i izučavaš magiju je odlična. A i možeš letit na metli :hexer:

S koliko ste godina prvi put došli u doticaj s nekom drogom i kojom?
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
Papaaja
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 14.01.2012, 22:29

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Papaaja »

Sa 13 godina, sa marihuanom naravno :bigsmilee:



Jel lupetate i glupirate se kao i kad ste bili manji? I jel smete to raditi u drustvu?
The Sun Is Shining The Weather Is Sweet
Odgovori