Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red Weed »

Super pitanje...
Hjooj moji dani... razmisljanja, promisljanja, proucavanje, promatranje sebe i okoline...
Posljednjih mjeseci dan mi se sastoji od dizanja oko 7 ujutro odlaska na poso gdje i dalje radim po svom samo uz dodatak onoga kaj treba napraviti za poso... promisljanja, razmisljanja... Trenutno sam na filmovima i glazbi... pishem scenario tu i tamo, neku prichu, odlazak na sviranje u kokosinjac i slushanje glazbe... novi hobi mi je u svemu tome toerija svemira... komzmologija moja stara ljubav sad samo na znanstveni nacin... eto kuju se i neki planovi za neku divlju kuchu u zemlji sa drustvom...
Proucavanje prirode i covjeka a sad i svemira u svemu tome... fraktali, virtualne cestice i glazba... mljac i tako svaki dan sa nekim novim iskustvom, znanjem i promisljanjem...
Navecer me pocnu mucit egzistencijalne brige (tko sam, kako to popravit i zasto toliko razmisljam) ali uz pivu il gemist brzo odu u zajebanciju :D

Ufff promjenio bi svoj misaoni tok koji dolazi van kreativnosti ali mislim da mi u tome mozhe samo jedna osoba pomoch :lovee: al nje nema na vidiku trenutno :D dochi ce :D

I sutra opet budjenje :D

A pitanje za sljedeceg je nastavk ovog :D :P da ne prekinem sad tradiciju dobrog pitanja :D
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
Avatar
muscaria
rank5
Postovi: 182
Pridružen/a: 28.10.2012, 17:47
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la muscaria »

Zadnjih nekoliko mjeseci ovako:
Buđenje u 4:40, odlazak na posao. Na poslu muzika i jutarnje pregledavanje vutra i majka foruma, provjera strainova na fsre. U 9 sati klopa, onda opet na forum, pa gledanje na sat, čekanje da završi smjena. Malo reddita da brže prođe vrijeme o konačno gotova smjena.
Kao što vidite, ne radim ništa. Firma mi je u rasulu i broji zadnje dane, plaće nam kasne i posla nema.
Nakon posla dolazim kući, pa nekih sat vremena šetam po dvorištu i premičem stvari, kao fol nešto radim.
Nakon toga u sobu, knjiga, internet, mjuza dok ne idem spavat. Televizor sam prestao gledati kad su uveli onaj digitalni signal. Iz principa nisam kupovao receiver, i baš mi je OK bez njega.
I to je to. Što bih volio promijeniti?? Nemam pojma!! Evo, volio bih da sam malo aktivniji po društvenom pitanju, nekako se zbog te situacije u firmi i manjka sredstava zatvaram u sebe, i smanjujem krug prijatelja s kojima se družim. S jedne strane to mi je OK, jer sad puno više čitam i učim o stvarima koje me zanimaju.....

Pitanje za osobu ispod mene. Koje ti je najdraže godišnje doba, i zbog čega?
Peace, Love, Sharing & Understanding
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la pecurko »

Ja ipak volim jesen
i zlatne kišne niti,
jer u njih utkam nadu
da ću još jednom piti,
s'proleća miris gloga
il'čuti dva-tri sloga
šumskog pesnika nekog...Desanka Maksimović

Zaista volim jesen, te boje, mirise, šume prepune zivota, sve se nekud sprema i žuri pred zimu...pečurke izbacuju svoja tela iznad meke mahovine, zene prave ajvar, vukovi upadaju u sela i kolju možda poslednji put ove godine, pre nego ispred hajki pobegnu u planine, moja ogromna kosa postaje kovrdžava zbog vlage u vazduhu. Oblačim vjetnamku ispod koje se grejalo dosta ženskih grudi naslonjenih na mene dok se sklanja ispred kiše...

Pitanje isto, baš me zanima da li još neko voli jesen više od proleća i leta?
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Svilaja »

Draga mi je jesen, ali ima nekako čudan osjećaj nostalgije, za kojeg nemogu reći niti da je neugodan niti ugodan.. Jesen nam pokazuje puno o tom kako priroda s lakoćom otpušta i prepušta se ciklusu, dok se mi vječito borimo protiv njega..

Puno draže od tog mi je proljeće, početak novog ciklusa, kad sve cvijeta.. Svijetlo zelene nijanse tek izraslog lišća.. Pupovi koji jedva čekaju eksplodirati u prekrasno cvijeće. Da ne govorim o trešnjama, jagodama. Ma jao, sezona najdražeg jela (artičoke) je u proljeće, pa mi je između ostalog zato i najdraže godišnje doba. Sunce počinje sijati nakon preduge zime, topi se stari snijeg i led, skidaju se jakne i teške zimske opreme, da bi se obukli u lagane veste i hoodice.. I pred nama je vruće ljeto. Odlasci u prirodu napokon su mogući (i ugodni).. Jedina mana proljeća je tisuće loših ocjena za ispraviti :D , ali nije to problem nikakav!

Imaš planove za prvi sunčani vikend?
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red Weed »

Pravac brdo, shuma i :mushh: koje cuvam za sebe da si popricham sa nekim drvom :D da mi objasni neke stvari koje me muche...

Pitanje: Koji je događaj, slika, pokret napravio/la u tvom umu najvechi brainstorming, pokret toka misli na kojem si sad?
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
Avatar
L.A. Woman
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 27.02.2013, 19:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la L.A. Woman »

Jako ljepo pitanje.
Pa evo,nedavno sam slucajno naletila na fest u Indiji koji se zove Holi,a poznat je jos kao "Festival Boja"
Dok sam njuskala i sakupljala informacije,rodila mi se ogromna ideja.
Ogromna kazem zato jer je nemoguce da 1 covjek sam to izvede.
Naime,moj prvobitni plan je bio organizirat nekoliko ljudi u svim malo vecim gradovima,da okupe ekipe i sve ljude koji su zeljni zabave i nesebicni su da pomognu.
Potrebno je odrediti mjesto (mjesta) za sam događaj i kante sa obojenim prahom (bojom)
Boja bi se kupovala na samom odredistu,a novac bi se donirao za Unicef.
Evo stranice pa ako nekog zanima Holi,nek pogleda http://www.holifestival.com/
Doduse u Indiji cjeli grad sudjeluje u ovom,a sumnjam da bi mi (ja) bili u mogucnosti pokrenit nesto ovako...
steta :rolleyes:

-Opis vase spavace sobe
(mislim na zidove. Vise saznam o osobi iz ovakvih stvari nego iz banalnih pitanja...u taj privatni prostor svatko unese sebe,pa se iz istoga moze zakljucit i kakva je osoba)
:psy
"This is the strangest life I've ever known" -J.D.M.
Avatar
bogybatina
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 27.02.2013, 14:20
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la bogybatina »

dobro pitanje vezano za sobu, hm ali evo ja nikako da uredim sobu po svom guštu ali ono najbitnije je tu, veliki krevet 180 * 220 , dva kontra zida obojana u plavo , ovako nešto samo više svjetlije tj. tirkizno plavo slika
I imam noćnu prigušenu lampu koja mijenja sve spektre boja polagano opušteno i bez nje nemogu spavat kako treba ;)
+ na umu mi je sa fosfornim bojama na plafonu oslikat zvijezde, preko dana upija se svijetlost a preko noci ŠOUUUUUUUU slika
:hexer:
-- pitanjce : Ima tko da je iz Rijeke odavdje ? :ymhug:
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la 314 »

u u u, ja ja ja mogu ja?

necu opisivati, jer bi teško dočarao svoju sobu, koju sam sredio po svojem čefu i di mi je sad naj prostor za bit.

stavit ću slike, ali prvo moram pofotkati, pa vi dotle nastavite igrati dalje, a ja budem, ako dopuštate, kasnije odgovoril na pitanje :D
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
L.A. Woman
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 27.02.2013, 19:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la L.A. Woman »

da,da molim te poslikaj to,bas me zanima :just_cuz_13:

bogybatina-sviđa mi se ideja sa zvjezdicama.
lezis na krevetu,gledas u plafon,a vidis zvjezde
it's like magic.
romanticno :YMDAYDREAM:
"This is the strangest life I've ever known" -J.D.M.
Avatar
bogybatina
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 27.02.2013, 14:20
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la bogybatina »

tenks, predivno veoma :D , imao sam iskustva zapalit topića :smokee: i leć pored ljepšeg spola iiii dalje nije za javnost :ymdevil: , sve u svemu predivno, opuštajuće, sretan zaspiš pa se sretan i budiš :p
Odgovori