Kako očistiti organizam od toksina i teških metala

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Kako očistiti organizam od toksina i teških metala

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Ja koristim samo celik i keramiku za pecenje, kuhanje. U ducanu je vecina hrane otrov i bez aditiva. Gledam da kupim sto vise toga od ljudi na selu i na placu. U ducanu uzmem samo kruh i zacine, a i to mi potruju. Koristim handmade sapune.
Neznam s cime nas posipaju ali sam primjetio prije prosvjeda da su kod mene avioni intenzivno prosarali nebo.
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Kako očistiti organizam od toksina i teških metala

Post Postao/la Firmus »

Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: Kako očistiti organizam od toksina i teških metala

Post Postao/la malva sylvestirs »

Autofagijom (post) najjednostavnije...
what you resist persist
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Kako očistiti organizam od toksina i teških metala

Post Postao/la Firmus »

To već znam, ali roditelji mi ne dopuštaju, oni su odrastali u doba kad nismo imali sve ko danas i zato je njima najveca vrijednost to da jedes makar to bio mcdonalds ili mesni dorucak.
Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: Kako očistiti organizam od toksina i teških metala

Post Postao/la malva sylvestirs »

Pa dobro neće valjda drugi određivati hoćeš li ti svoje tijelo čistit od toksina kojom god metodom ti poželiš xd
what you resist persist
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Kako očistiti organizam od toksina i teških metala

Post Postao/la Firmus »

Ne žele slušati nikakve argumente ili uopće raspravljati o tome unatoč tome što imam samo dobra iskustva sa postom.
Ljudi vjeruju autoritetima i tu ne mogu ništa promijeniti. Ne mogu nekome na silu prenijeti istinu ako ne želi slušati.
Većina ljudske patnje je potpuno nepotrebna i sve kronične bolesti se lako izbjegnu i izliječe u početnim fazama, ali tu je ista situacija kao sa koronom.
Malo je doktora koji zele lijeciti ljude, a jedino rjesenje koje imaju su "lijekovi" i operacije.
Jednom sam pricao sa nekom curom koja je studirala nutricionizam i kaze da nikada nije cula da je post koristan, a bila je na drugoj godini...
Ja osobno ne bi pristao na bolest, ali ako ljudi vole patiti, tko sam ja da ih osuđujem?
U ovome ludom svijetu održati duševni mir je zahtjevnije nego biti fizički zdrav jer su ljudi bolesni od ambicije i uspjeha i žele pod svaku cijenu nešto postići. Kao nije dovoljno to da imaju tijelo i da su živi, nego pod svaku cijenu moraju ubiti u sebi svaki tračak orginalnosti i kreativnosti.
Tehnologija nam donosi više štete nego koristi. Vidiš da smo cijeli život podvrgnuli mahanizaciji i stroju i još malo pa će biti normalno imati u mozak ugrađen mikročip. A bankari u međuvremenu trljaju ruke jer stvaraju novu generaciju poslušnih robova kojima će biti normalno to da ih drugi ljudi ugrožavaju ako im se približe ili ne nose brnjicu.
Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: Kako očistiti organizam od toksina i teških metala

Post Postao/la malva sylvestirs »

Sve to stoji, ali kažem da je jedino bitno kako TI a ne kako ONI ;) pogotovo ako se tiče tvog vlastitog tijela, uma, djelovanja... neka drugi kako im je milo, kad ti znaš da je to krivo onda radiš drukčije od njih, pa makar to bili roditelji ili netko jednako blizak...
what you resist persist
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Kako očistiti organizam od toksina i teških metala

Post Postao/la Firmus »

Tako i radim, ne smatram da sam po ičemu bolji od drugih, valjda svi mi na neki način nastojimo raditi ono što je najbolje za nas :)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Kako očistiti organizam od toksina i teških metala

Post Postao/la AFX »

Beyond Le Fov je napisao/la: 11.09.2020, 00:02 Neznam s cime nas posipaju ali sam primjetio prije prosvjeda da su kod mene avioni intenzivno prosarali nebo.
Da, nedavno su počeli, radim te noćne pa znam vidjeti ujutro kako nebo bude prošarano
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
NoviLiK840
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 08.02.2022, 23:17

Re: Kako očistiti organizam od toksina i teških metala

Post Postao/la NoviLiK840 »

Ako ima još tko aktivan.....

Što mislite o čišćenju tijela s klorovim dioksidom?
mms kapi ili "mrkva"
Odgovori