Magic Dragon - istina ili mit?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

Imitacije gljiva koja se pusi, mos mislit.

Vjerojatno nesto sa Amanitom ko neki proizvod sto je bio na Bouncing Bear Botanicals.
OldSchool

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la OldSchool »

Smijem se ubaciti pošto znam o čemu je riječ! Naime volim sumnjati i biti skeptican. Blo je identicno i po pitanju Magic Dragon. N ostjecajem okolnosti sam probao i nakon desetak minuta ostao ocaran efektom. To je bilo pred dva mejseca, od onda sam u djiru na tjednoj bazi. Kupim se u tjednu jedno 5 paketica pogotovo kada idem van. Iskreno bolji mi je Dust no frendu je Magic tako da su misljenja podjeljena. No činjenica je da se ne žalim niti za Magic niti Dust, jer mi je jedno i drugo predobro.
Opusta, djeluje i pusta nakon sati pol, tako da nastavljam s obavezama sto god da sam napravio. Inace nema veceg gusta nego se dobro nadimiti negdje na kavi u centru grada i vristati na ljude.
Zaist ajedno ugodno iskustvo.
Iskreno Magic i Dust su na prirodnoj bazi, sto mi se svidja u njima se nalazi secer identican kao i u energetskim cokoladicama u sve cetri biljke koje si nabrojao, te ne vidim razlog za sumnju. Meni se definitivno nije nista dogodilo, niti u glavi niti u tijelu osim sto sam postao malo aktivniji. N iskreno i dalje predvecer kada sam doma prije spavanja volim zapaliti nesto sto u sebi ima thc.a. San je san. Magic i Dust su cista zabava i bitno je samo se prepustiti i uzivati u osjecaju. hehehehe...
no da ne duljim: Magic Dragon nije mit, to je činjenica da je odličan. Uskoro sam cuo dolazi i Magic Dragon Platinum s ekfetom od 3 i pol sata i tome se iskreno veselim. Naduze trajuci herb na palentu. Provjerio sam na googleu a i sve sam procekirao sto mogu i sreno nema zamjere.
A ovo sa sisom sto je u Zadru popularno!!? Bo sam u Zadru i činjenicu su sljedeče: nije legalno i ne smijes dimiti na kavi.to koliko sam skuzio od jednog prijatelja iz Zadra su profurali na ledjima Magica, cijelu sprehu i prodaju taj sis ispod pulta/ skriveno. Tako da iako sam probao i odlicno je, ne bih to dimio na kavi i uzimao pod legalno jer to definitivno nije. Niti Afgan niti to drugo. Puca da ali riskirati sa zakonom zbog nekog laznog legalnog smeca / nema sanse.
a i pazi usporedbu: Magic je space shuttle naspram svega ostalog na cijeloj planeti. Pakiranje, izgle, okus, efekt, samo mix bilja, etc... Mislim da je to dovoljno dobar argument ( koji potvrdjujem ), da svi mogu donjeti vlastiti zakljucak.
Znaci MAGIC DRAGON& DUST - it works!
Pazi ovo s Youtubea, generalno gledajuci samo dobra proizvod si moze omoguciti ovakvu reklamu( kosta):): http://www.youtube.com/watch?v=ykOUyCKifz0

p.s: a di su govna?
Inace
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

OldSchool je napisao/la:Iskreno Magic i Dust su na prirodnoj bazi, sto mi se svidja u njima se nalazi secer identican kao i u energetskim cokoladicama u sve cetri biljke koje si nabrojao, te ne vidim razlog za sumnju.
Prijatelju nisi dovoljno informiran ili se baviš prodajom toga pa zato tajiš glavni sastojak i bacaš reklame (mislim da si na vutra forumu pod nickom "TheDon")

Ovako, dogodio se BOOM tih legalnih mješavina na tržištu i u SVAKOJ je glavni sastojak umjetno stvorena kemikalija koja se kači na receptore u mozgu koje koristi i prirodni THC iz kanabisa. Kemikalija se zove JWH-018 (ima još srodnih verzija)(http://en.wikipedia.org/wiki/JWH-018, http://en.wikipedia.org/wiki/Synthetic_cannabis).
U magic dragonu se krije pod nazivom naftalen metadon, on je glavni psihoaktivni sastojak te mješavine. One tri biljke osim ginka su odgovorne samo za blagi sedativni efekt.

E sad kad znamo istinu, ljudi će odlučit dal se žele kemijat s tim ili ne. Dokaza za neku extra štetnost nema ali još nema niti znanstvenih studija.
laske

legalbud

Post Postao/la laske »

dobar dan ljudi,
nije me dugo bilo i ikreno mi je zao zbog toga, imao sam neke probleme da ne odugovlacim...
vidim da se na netu prodaju legal bud.. ili ti bud koji je legalan za prodaju i kupovinu i nema zabranjene supstance ali te odradi.. e sad interesuje me zna li ko valja li to cemu i je li ko kupovao... msm ja sam kupio bio u pragu onu euforiju i spice i to odlicno radi ali na ovim sajtovima gde se prodaje legalbud ima stvari poput gold jamaican i take finte za koje nikad pre nisam cuo pa me interesuje valja li to cemu i imaju li effekat i da li to prolazi granicu lagano ???
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la HypnoToad »

Isto kao i svi slični proizvodi. Mješavina određenih biljaka sa sintetičkim kanabinoidima. Nazivi, oblici i mirisi su marketinški trikovi, sve je to manje-više isto, jedino mogu varirati u količini JWHa koja se nalazi u tome.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
krasta-zg
rank5
Postovi: 152
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:12
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la krasta-zg »

pusi prirodno,pusti ta sranja B-)
Kažu da ce smak svijeta 2012.E pa neće, jer moj jogurt vrijedi do 2013.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la HypnoToad »

Ili ne pušite ništa, fiksajte se adrenalinom i endorfinima. :D
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la pecurko »

Ne,ne rokajte se artanima(antiparkinsonici) =))
I ja sam veliki protivnik koriscenja bilo kakvih sintetskih zamena. To je kao, umesto da popusim pljugu bio zadovoljan nikotinskim flasterom ili zvakom.
Neke stvari su ritual kao recimo motanje.
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
laske

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la laske »

ovako ovo sto pricaju za zagreb i da je slicno hashishu to nije magic dragon, to se zowe Smart Incense :) legalno je..
a ovo je kopija sa njihovog sajta :)
Incense je prirodni materijal, nakon spaljivanja ispušta ugodan miris. On se sastoji od nekoliko biljaka Betula Utilis resin ,Laurus Nobilis resin, Myroxylon Balsamum i moćne arome.Daje ugodan miris nakon spaljivanja

Testovi dokazuju da je Incense tamjan jači od bilo koje druge biljne smjese Magic Dragon, Spice, Magic, Yucatan, itd.. Incense je pakiran u male kuglice 1ili 3G. Zelenkasto sive tekstura je mekana na dodir.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Magic Dragon - istina ili mit?

Post Postao/la HypnoToad »

Ako malo proučiš, vidjet ćeš da navedene biljke imaju jaku aromatičnu smolu, ali nikakva psihoaktivna svojstva. Od kud onda onda "haj"? Iz sintetičkih kanabinoida. Oni kažu dokazano najjači, kakve to ima veze, to samo znači da su stavili više kemikalija. A za jako malo novaca se može nabaviti ta čista kemikalija, pa si onda mješaj kako hoćeš. Opet vam ponavljam, ne pušite foru da je to prirodno!! JWH je opasan spoj, možda ostavlja trajne posljedice, možda ne, u to neću ulazit, ali predoziranje je izrazito često i teško, mada ne smrtonosno, i kod ljudi vrlo iskusnih s takvim spojevima.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori