Gde kupiti kratom?

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Odgovori
vanja
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 05.06.2023, 13:39
Ima zahvala: 1 put

Gde kupiti kratom?

Post Postao/la vanja »

Bilo bi jos bolje ako ima bas u prodavnicama , a ne web shop ali ako mozete i web shop preporucite. Nasla sam jedan sajt gde se prodaju , ali ne znam , prilicno je skupo
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Gde kupiti kratom?

Post Postao/la HypnoToad »

Kratom je ilegalan u Hrvatskoj, ne znam za Srbiju, ali svejedno, o nabavi ilegalnih substanci ne pričamo ovdje. Puno zemalja ga je stavilo na crnu listu pa pretpostavljam da će biti vrlo skup čak i tamo gdje ga se može kupiti.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Gde kupiti kratom?

Post Postao/la storm.raver »

7-hidroksimitraginin i mitraginin su na listi kontrolisanih supstanci u Srbiji, što znači da je kratom i kod nas ilegalan.

Mislim da sam negde pročitao da lik kupuje "health čaj", da li je to kratom, nzm, moguće. Kako se provlače da prodaju to, takođe nzm. Valjda je još low key. Pogledaj taj health čaj, možda je to kratom, ali sumnjam nekako...


Btw znam par ljudi iz amerike koji su se ozbiljno nakačili na kratom, nije za zajebavati se, deluje pitomo al nije baš.
:mushroom: learning things :mushroom:
vanja
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 05.06.2023, 13:39
Ima zahvala: 1 put

Re: Gde kupiti kratom?

Post Postao/la vanja »

HypnoToad je napisao/la: 12.06.2023, 23:35 Kratom je ilegalan u Hrvatskoj, ne znam za Srbiju, ali svejedno, o nabavi ilegalnih substanci ne pričamo ovdje. Puno zemalja ga je stavilo na crnu listu pa pretpostavljam da će biti vrlo skup čak i tamo gdje ga se može kupiti.
Sta je legalno u Srbiji od psihoaktivnih biljaka? Mislim gde mogu da nadjem listu legalnih?
vanja
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 05.06.2023, 13:39
Ima zahvala: 1 put

Re: Gde kupiti kratom?

Post Postao/la vanja »

storm.raver je napisao/la: 13.06.2023, 01:32 7-hidroksimitraginin i mitraginin su na listi kontrolisanih supstanci u Srbiji, što znači da je kratom i kod nas ilegalan.

Mislim da sam negde pročitao da lik kupuje "health čaj", da li je to kratom, nzm, moguće. Kako se provlače da prodaju to, takođe nzm. Valjda je još low key. Pogledaj taj health čaj, možda je to kratom, ali sumnjam nekako...


Btw znam par ljudi iz amerike koji su se ozbiljno nakačili na kratom, nije za zajebavati se, deluje pitomo al nije baš.
Nasla sam taj sajt , ali nije bas cena.. nzm mozda to i nije skupo , mada meni jeste , pogotovo ako se ispostavi da nije kratom nego neki random caj u prahu, mada sad kad vidim da je ilegalan i u Srbiji necu ni uzimati ,necu da rizikujem
Odgovori