Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la faceOff »

Radi čuvanja. Za dozu ti treba do 0.3g svaka tri dana. Pametno bi ti bilo u dosta manjih paketa. Brzo kupe atmosfersku vlagu. Bolje što manje otvarati.

Ja sam ovako napravio. Suhe ko kreker sam stavio u male zip vrećice. Po 1g, 1.5g u svaku. U dovoljno veliku teglu stavio dehidrirane riže i stavio vrećice s gljivama unutra. Možeš tako u frižider. Ja nisam i dugo je ok bilo
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
Naarayan
rank2
Postovi: 39
Pridružen/a: 05.10.2015, 09:02
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la Naarayan »

Evo mene opet i opet problemi

Ništa, došlo vrijeme da probam ovo što sam uzgojio. I ništa se nijec desilo, ništa nisam iskusio sem onako srednje tegobne mučnine.

Uzeo sam prvo oko 0.9 g suhih, onda 1.3 i ništa. Nakon toga jer sam mislio da ja to nisam dobro isušio ili nešto uzmem svježih 13 g negdje i ništa opet. Onda opet svježoh za par dana oko 1.8 ili tako nešto i nothing again. Sinoć uzeo 2 g, ovaj put suhih, ništa. Sem mučnine, baš onako bljak.

I gdje sam sad falijo :)) :))

Uzimao sam iz raznih flusheva, nisam samo iz jednog. Čitao sam na shroomeryu da bi to trebalo pomiješati sve flusheve jer kao razlike u potenciji znaju biti ogromne. No da vam pravo kažem ne miriše mi na to. Možda i je, ali opet...
Imao sam u teglama neke kontaminacije, ali dobio sam gljive jbg. To je bilo najbitnije koliko sam shvatio. I izgledale su normalno. Jel možda da su ipak te kontaminacije utjecale na sve to? Valjda razumijete da sam noob pa mi se nećete smijat.

Ako neko od vas zna nešto pametno reći, molim vas recite. Toliko mi je crnjak sad, ono, neću odustat i ponovo ću ih uzgojit, ali ratumijete valjda...
People have to follow their hearts, and if their hearts lead them to WalMart, so be it
Bagrem
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 20.11.2022, 19:17
 pohvaljen: 7 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la Bagrem »

Ja vec deset godina koristim istu genetiku i uvijek je svaka gljiva super potenta iz svake generacije, nema razlika.
Nabavi drugu genetiku i probaj ponovo ili testiraj uzgojeno na drugoj osobi. Ne vjerujem da su kontaminacije kod uzgoja imale utjecaj, kod mene nikad nisu. Jel uzimas mozda neke ljekove koji bi mogli blokirati djelovanje? 2-3g suhih je veoma mocno i svakoga bi trebalo dobro izvozati, no postoji mogucnost psiholoske podsvjesne blokade iskustva. Cuo sam za slucajeve da nekoga ne radi ni 5g, pa onda neki drugi put uzme i skroz ga rade te iste gljive, dok je druge radilo i prvi i drugi put, zanimljivo mi je to.
Avatar
Naarayan
rank2
Postovi: 39
Pridružen/a: 05.10.2015, 09:02
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la Naarayan »

Bagrem je napisao/la: 29.06.2023, 11:23 Ja vec deset godina koristim istu genetiku i uvijek je svaka gljiva super potenta iz svake generacije, nema razlika.
Nabavi drugu genetiku i probaj ponovo ili testiraj uzgojeno na drugoj osobi. Ne vjerujem da su kontaminacije kod uzgoja imale utjecaj, kod mene nikad nisu. Jel uzimas mozda neke ljekove koji bi mogli blokirati djelovanje? 2-3g suhih je veoma mocno i svakoga bi trebalo dobro izvozati, no postoji mogucnost psiholoske podsvjesne blokade iskustva. Cuo sam za slucajeve da nekoga ne radi ni 5g, pa onda neki drugi put uzme i skroz ga rade te iste gljive, dok je druge radilo i prvi i drugi put, zanimljivo mi je to.
Ne uzimam lijekove. Pa tako sam i ja čitao i evo... I meni je odmah palo na pamet novo početi.

Na shroomeryju mi svašta rekoše također, da uzmem više, pomalo, dok ne upali. Do neke mjere naravno. I da pauziram neko vrijeme.

Samo sam čitao kolika je doza za početnika i strah me da ako uzmem previše da mi ne bude too much trip.
People have to follow their hearts, and if their hearts lead them to WalMart, so be it
Avatar
Naarayan
rank2
Postovi: 39
Pridružen/a: 05.10.2015, 09:02
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la Naarayan »

Daj još neko neki savjet, please
People have to follow their hearts, and if their hearts lead them to WalMart, so be it
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la huana.meri »

ako si do nedavno krko nekake kemije, moguće da si skurio buljaru malo, trebaš čišćenje...

i ja mislim da si sam sebe bloko od isčekivanja, neizvjesnosti...

nadam se da se držiš barem djelomičnog posta, da se hidriraš, izbjegavaš masnoće par dana prije

zaista mi je čudno da si toliko uzo i ništa...možda imaš peh s genetikom, samo nastavi dalje učit, isprobavat...nema šanse da ostane ovako, 3 g svako ima šou program, SVAKO
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
Naarayan
rank2
Postovi: 39
Pridružen/a: 05.10.2015, 09:02
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la Naarayan »

Nisak nikakvu kemiju uzimao, a evo vidjet ćemo s 3g šta će biti

Ja sam čitao i da neki nisu ni na 5 ništa osjetili, ali evo. Svakako ću još uzgojit s drugim izvorom printa, za svaki slučaj
People have to follow their hearts, and if their hearts lead them to WalMart, so be it
Avatar
Naarayan
rank2
Postovi: 39
Pridružen/a: 05.10.2015, 09:02
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la Naarayan »

tražio, dobio. opa
People have to follow their hearts, and if their hearts lead them to WalMart, so be it
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la huana.meri »

nemoj to prićat....
da ćujemo....
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
Naarayan
rank2
Postovi: 39
Pridružen/a: 05.10.2015, 09:02
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la Naarayan »

Nije mi bilo jasno ništa, apsolutno bizarno iskustvo.
Nisam htio da čitam ikakve trip gajdove jer sam se bojao da me ne odagnaju i ne isprepadaju. Možda sam trebao malo 😂😂

Ha vi ste vjerojatno sto puta ovo čuli, ali meni je ovo takav doživljaj bio.

Nisam imao pojma šta me očekuje. Ne znam ni koliko je sve bilo strah u kombinaciji sa efektima. Uglavnom malo me strašilo onako, rastapaju se face, pa sve uspori, onda ubrza, ma nemam riječi 😂😂.
U jednom trenutku mi je sve postalo smiješno više. Nisam znao koji qrac je stvarno išta.
Onda me pukla negdje ekstaza. Valjda sam tu shvatio u čemu je fazon.
Ja sam ovo zagrebao čini mi se, sljedeći put ću već znati s čim imam posla 😄😄😄😄

Pišite ako možete bilo šta, znači...
People have to follow their hearts, and if their hearts lead them to WalMart, so be it
Odgovori