Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la huana.meri »

hahhah, toooooo, bitno da je smješno, samo polako....imaš sad mjenjaćku kutiju, samo šaltaj nježno i gas
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
Naarayan
rank2
Postovi: 39
Pridružen/a: 05.10.2015, 09:02
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la Naarayan »

Spremit ću se bolje za sljedeći.put, baš je bilo "E sad ćeš vidjet kad hoćeš već". 😂
People have to follow their hearts, and if their hearts lead them to WalMart, so be it
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 359
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la faceOff »

Nemoj žuriti... pomalo se igraj sa dozama, uzgajaj, imaj zalihe.
Svi mi ulazimo u iste duboke vode, samo neko u njima pliva, a neko se davi... Neko čak i roni...
Nema žurbe
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la huana.meri »

"E sad ćeš vidjet kad hoćeš već"
ljubomoran sam....imam gljiva u sebe i sve, al me malo prpa...nisam nekako još za njih nakon mame i to, nemam pojma....baš mi drago za tebe
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
Naarayan
rank2
Postovi: 39
Pridružen/a: 05.10.2015, 09:02
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la Naarayan »

Ma nemaš šta biti ljubomoran lol- Šta je bilo, žao mi je u svakom slučaju
People have to follow their hearts, and if their hearts lead them to WalMart, so be it
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la huana.meri »

to se kaže tako ljubomoran kad je nekom fino bilo...lol
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
Naarayan
rank2
Postovi: 39
Pridružen/a: 05.10.2015, 09:02
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la Naarayan »

Uh. Sad kontam priču da treba poštovat ove substance 😀✈️

Joj koja sam njubara. Jbg. Dobro me je provozalo ovaj put, svuda pomalo. Uh
People have to follow their hearts, and if their hearts lead them to WalMart, so be it
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la huana.meri »

npr. samo, u vrijeme dok još nisam lovio nego doma u kiblama za led sadio, puna soba oko mene kibli za šampanjce, led, wiskije, inaće sam barmen "bio", krkaj kolaće, nikako stat, nakaćio se na growanje da su me starci gledali jesam puko...svaki dan oko toga mjesecima tako, prskaj, kuhaj ponoći, looftaj, i kako sam i jeo često onda, zato sam i sadio, ja vjerujem da sam se prejeo u ta 3 mjeseca dobrano, nisam čak ni čekao 7-8 dana za krkanje nego sam već 4., 5. dan trćo na brdo sa duplim dozama, troduplim, htio sam da rade a nemože na silu....kad god se neočistiš nebude ni lijepo tako...
i tako ležim doma nakon tih mjeseci loodiranja, i popodne zapadam u neki san, ali ne običan nego polubudan, kao na gljivama, spavam a nespavam, identičan feeling, bio sam i svjestan polu, i sam sebi smješan, kako je ovo moguće, da ležim u sobi čist tobož, nisam 3 tjedna jeo možda, a kreće tripčina lagana...
danas sam doživio posebno nešto, pa sam radi toga i odlučio napisati ovaj post, da vidite koliko vas neko davno tripanje može držati, povezivati neke svakodnevne stvari, neke davne događaje...
nisam gljivario mjesecima, a zadnji put sa nešto malo čačko radi frenda, koja pivica, kes i doma...
inaće na današnji dan sam rođen, ujutro između 4 i 6, mama mi je rekla to davno no nisam zapamtio točno, sad je nema pa nemogu provjerit a tata je pio i slavio me dok sam ja putovo na zemlju, on pojma nema vjerovatno.
Uglavnom, s vremenom sam prije par god došao na natalne karte, te neke brojeve, sate, minute, značenja...
nekako sam se zanimao za to, nekoliko me puta baš zanimalo kad sam se rodio, u koji minut...
i jutros, u neznam opet točno koliko sati, ali; otvorio sam oko malo samo, onako 4 trepavice sam odigo, bilo je predsvitanje, prvi mraćak u zoru pred svitanje...
zatvorio sam kapak full nazad i ostao ležat, polu spavat, kunjat, ali nekako ćudno, skroz kao da me nešto tupkalo, alo, alo, sad, sad...nisam skužio ništa dok se nisam za pola sata krenio budit, skužio da mi je rođendan, i da sam se danas na 40. probusio točno izgleda u vrijeme kad sam se i rodio pred 40 godina...
sva ova ideja, feeleng, mislim da bi bio nemoguć bez suživota sa gljivama...
osjećaj je bio onako poseban, ne sad nekaki ni šok ni išta, ali onako dobar, zadovoljavajući...

čisto da podjelim s vama, možda neki imaju slične situacije, ili neke probleme koje teško tumaće...
inaće sam sooper, sretan mi rođendan, obiću danas svoje šumarke, dimit ko bob marli, ništa posebno, samo da je mir i laganica...
inaće netrebate mi čestitat, nije to ni bit posta, niti je 40. sad neki za slavit, postajem prava starudija, loodak...
Bit je da želim istaknuti da kompletno ovo sve, nebi se ni događalo da nisam pojeo prve gljive prije 10ak godina, i to sam kasnio, trebo sam ranije poravnat moždane režnjeve, no ajde, i ovako dobro ispalo, ispada....

GLJIVE SU ZAKON!!!
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
Naarayan
rank2
Postovi: 39
Pridružen/a: 05.10.2015, 09:02
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la Naarayan »

@huana meri

Sretan rođendan, 40. quaranta 😀

Btw, evo opet sam se zajebavo neki dan, uzeo manju dozu nego prethodne pute, 2.2g otprl. Srce mi je u jednom trenutko zalupalo, bio sam se prepao. Više su bile okolnosti, nisam odabrao ni mjesto ni vrijeme baš najbolje. Pamet u glavu next time.
Bilo mi je totalno drugačije nego prije, vidim svi govore da nikada nije isto. Ovaj put sam nekakav otpor pružao podobro, ko da sam malo dublje porinuo bio. Al opirao sam se bio. Rekoh, ni mjesto ni vrijeme.

Eto vam još malo njubarije ako neko čita 😂😂
People have to follow their hearts, and if their hearts lead them to WalMart, so be it
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: Početnik totalni u potrazi za odgovorom

Post Postao/la huana.meri »

dobro si zaronio ali si olako krenio ponovo, zato je bedara malo...moraš trezven krenit u to, i pogledat u šaku, i reć, idemo tamo di nemamo kontrolu, a ne nakon jedne, 2, 5, turi, kao idemo di znamo sve kako je, nikad neznaš...
jedino kako je uvjek dobro je da se ne boriš, nego da isčekuješ, tu nemoć, taj početak, jer ako pokušaš samo mislit o kontroli, ode sve u pletivo, škripu, napinjanja...ko film kad ideš gledat koji neznaš, bez obzira što misliš da znaš kao nešto, temu, ćito, ali nemaš pojma kaka će radnja bit, svaki put ko kino novi film....

samo pomalo i rokaj....i ovo što si zdero zadnje sad, je škola, ako kužišveć, ako ne, kasnije ćeš
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Odgovori