Kad ako ne sad?

Proširimo horizonte
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Kad ako ne sad?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Kad ce se ljudi poceti suocavati sa sobom i lijeciti?
Kad ce shvatiti da potiskivanje emocija nije snaga, a empatija nije slabost, nego upravo suprotno?

Kad ce shvatiti da sigurnost, pripadnost i odobravanje koju traze u kolektivizmu unistava njihovu individualnost, oduzima im sve sta jesu i trebaju da bi se mogli probuditi, izlijeciti i ostvariti?

Zasto odrasli ljudi ostaju na emotivnoj razini srednjoskolaca? Kad ce shvatiti da alkohol, droga, cak i smrt ne rijesava nista? Vjecno vrijeme samo vjecno ceka da svatko za sebe napravi korak u pravom smjeru, teskom ali jedino korisnom.

U svom potonulom jadu mnogi se vesele i zeljno iscekuju propast drustva, mrznjom prema svemu maskiraju i izoliraju se od vlastite sjene. Kad ce shvatiti da su svi samo verzije jedni drugih, refleksija?

Kad ce ljudi shvatiti da su neraskidiv dio prirode i bez bliskog suzivota i postovanja prema njoj nece nikad biti sretni niti zdravi?

Kad ce ljudi shvatiti da bez ljubavi nista nema vrijednost, sta kod cinili i sta god postigli? Kad ce shvatiti da ljubav mogu naci jedino u sebi kroz sebe suocavajuci se sa vlastitom sjenom?

Osudjivanje i krivljenje drugih, sebe ili bilocega je udaljavanje od rijesenja, izljecenja, od duse i svijesti.

Kad ce pokusati staviti se u kozu drugih i razumjeti razloge njihovog ponasanja, njihovog straha i agresije proizasle iz patnje?

Kad ce shvatiti koliko je oprost mocna stvar, lijek koji ljeci iz temelja najdublje razine?

Zar nam stvarno treba oduzeti sve materijalno da bi se pogledali u ogledalo i suocili s onime sta vidimo? Zasto sve te korisne alate koristimo protiv sebe umjesto da uz pomoc njih rastemo?

Kad ce ljudi shvatiti da nije bitno sta drugi misle i rade, da to nema veze s njima, nego da svatko projicira samo sebe na druge?

Kad ce shvatiti da nijedan rat ne donosi mir? Nikakva mrznja i agresija ne rezultira zastitom i harmonijom. Ne postoje nikakvi valjani razlozi za pruzanje otpora svojoj vlastitoj dusi, ljubavi. Izmedju zdravlja i bolesti postoji samo vlastita sjena. Kada ce ju ljudi poceti razgradjivati i integrirati? Vracati sebe sebi?

Kad ako ne sad?

Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Kad ako ne sad?

Post Postao/la Ninti »

Jasno mi je da su to retorička pitanja, ali svejedno moram nešto tu iskomentirati -
Populacija je pod utjecajem nekakvog mind controla definitivno. Nisu svi podložni tome, ali velika većina jest. Kad kažem mind control ne mislim samo na medije i indoktrinaciju kroz školstvo i odgoj jer svi smo to prošli, a opet nismo svi podložni kao što nije svakoga moguće hipnotizirati.. Zato se radi na nečem jačem već godinama:

https://www.bibliotecapleyades.net/esp_ ... n.htm#menu

Project Moonstruck, 1952, CIA:

Electronic implants in brain and teeth

Targeting: Long range

Implanted during surgery or surreptitiously during abduction

Frequency range: HF - ELF transceiver implants

Purpose: Tracking, mind and behavior control, conditioning, programming, covert operations

Functional Basis: Electronic Stimulation of the Brain, E.S.B.




Project MK-ULTRA, 1953, CIA:

Drugs, electronics and electroshock

Targeting: Short range

Frequencies: VHF HF UHF modulated at ELF

Transmission and Reception: Local production

Purpose: Programming behavior, creation of "cyborg" mentalities

Effects: narcoleptic trance, programming by suggestion

Subprojects: Many.

Pseudonym: Project Artichoke

Functional Basis: Electronic Dissolution of Memory, E.D.O.M.




Project Orion, 1958, U.S.A.F:

Drugs, hypnosis, and ESB

Targeting: Short range, in person

Frequencies: ELF Modulation

Transmission and Reception: Radar, microwaves, modulated at ELF frequencies

Purpose: Top security personnel debriefing, programming, insure security and loyalty

Pseudonym: "Dreamland"




MK-DELTA, 1960, CIA:

FIne-tuned electromagnetic subliminal programming

Targeting: Long Range

Frequencies: VHF HF UHF Modulated at ELF

Transmission and Reception: Television antennae, radio antennae, power lines, mattress spring coils, modulation on 60 Hz wiring.

Purpose: programming behavior and attitudes in general population

Effects: fatigue, mood swings, behavior dysfunction and social criminality, mood swings

Pseudonym: "Deep Sleep", R.H.I.C.




PHOENIX II, 1983, U.S.A.F, NSA:

Location: Montauk, Long Island

Electronic multi-directional targeting of select population groups

Targeting: Medium range

Frequencies: Radar, microwaves. EHF UHF modulated

Power: Gigawatt through Terawatt

Purpose: Loading of Earth Grids, planetary sonombulescence to stave off geological activity, specific-point earthquake creation, population programming for sensitized individuals

Pseudonym: "Rainbow", ZAP




TRIDENT, 1989, ONR, NSA:

Electronic directed targeting of individuals or populations

Targeting: Large population groups assembled

Display: Black helicopters flying in triad formation of three

Power: 100,000 watts

Frequency: UHF

Purpose: Large group management and behavior control, riot control

Allied Agencies: FEMA

Pseudonym: "Black Triad" A.E.M.C




RF MEDIA, 1990, CIA:

Electronic, multi-directional subliminal suggestion and programming

Location: Boulder, Colorado (Location of main cell telephone node, national television synchronization node)

Targeting: national population of the United States

Frequencies: ULF VHF HF Phase modulation

Power: Gigawatts

Implementation: Television and radio communications, the "videodrome" signals

Purpose: Programming and triggering behavioral desire, subversion of psychic abilities of population, preparatory processing for mass electromagnetic control

Pseudonym: "Buzz Saw" E.E.M.C.




TOWER, 1990, CIA, NSA:

Electronic cross country subliminal programming and suggestion

Targeting: Mass population, short-range intervals, long-range cumulative

Frequencies: Microwave, EHF SHF

Methodology: Cellular telephone system, ELF modulation

Purpose: Programming through neural resonance and encoded information

Effect: Neural degeneration, DNA resonance modification, psychic suppression

Pseudonym: "Wedding Bells"




HAARP, 1995, CIA, NSA, ONR:

Electromagnetic resonant induction and mass population control

Location: Gakona, Alaska

Frequencies: Atmospheric phase-locked resonant UHF VHF

Potential: DNA code alteration in population and mass behavior modification

Power: Giga-watt to Tera-watt range

Step-Down reflective frequencies: Approx 1.1 GHz, Human DNA resonant frequency, cellular system phase-lock




PROJECT CLEAN SWEEP, 1997, 1998, CIA, NSA, ONR:

Electromagnetic resonant induction and mass population control

Location: Nationwide

Frequencies: Emotional wavelengths, data gathering through helicopter probes following media events - rebroadcast in order to re-stimulate population emotional levels for recreation of event scenarios. Ref: LE#108, March 1998

Potential: Mass behavior modification

Power: Unknown. Possibly rebroadcast through GWEN network or cellular tower frequencies, coordinated from NBS in Colorado.


Znači tri stvari:
1. ljudi moraju evoluirati do faze da sami shvate s čime imaju posla - da bi onda to mogli zaustaviti
2. Nije tvoja ni moja zadaća da im to objašnjavamo jer to se više puta pokazalo beskorisnim i izazvalo samo konflikt
3. potpuno je nebitno "kada će tko shvatiti" jer svatko očito ima svoj tajming da shvati

...informacija ima na pretek, više ništa nije ni skriveno
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Kad ako ne sad?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Sve to stoji sta si napisala. Zivimo u matrixu. Trovani smo na svakoj razini u svakom smislu i nikoga se nemoze na silu buditi ni mjenjati.
Ja sam se ovdje prvenstveno zapitao za one koji su shvatili stanje stvari, kao ti i ja i mnogi drugi ali ne poduzimaju nista. Mnogi su jeli gljive, pili ayahuascu, spoznali stvari kroz svakodnevni zivot i povezivanje tockica informacija, pokazan im je njihov vlastiti put oslobodjena, i oni se cak i sloze s time, no drugi dan vec nastavljaju po starom obrascu uz bilo kakvu racionalizaciju zasto se nezele suocit, lijeciti, mjenjati.

Nije dovoljno samo spoznati i shvatiti nesto razumom, to je tek prvi korak, treba smoci snage koracati dalje, riskirati sve za ono sta znamo da je jedini pravilan put za svakoga od nas... ali vecina se samo vrati svojim porocima, otrovima tijela i svijesti. Svakodnevni zivot im pokazuje stvari tisuce puta, jedu entheogene tisucu puta, spoznaju, shvate i opet nista... kao da nedostaje neki faktor u svemu, unutarnja snaga, volja... dopuste si veoma lako da im stvari gase svjetlost duse.

Mnogi misle da nemaju nikakve sanse prije nego se svi probude i kolektivno uniste masineriju matrixa, po meni to je krivi stav, iluzija. Masinerija kontrole matixa je samo kolektivna sjena, odraz a ne uzrok, nije nesto eksterno nego interno, mi to dozivljavamo kao razdvojeno od sebe, kao vanjskog neprijatelja koji je dosao od nekud, ali je zapravo nasa vlastita sjena... sjena je tu i takva je kakva je jer smo mi takvi. Nasi vlastiti obrasci ponasanja identicni su s masinerijom matriksa, mi to radimo sebi i drugima sto se radi nama na makro planu u makro sjeni.

Uvjeren sam da svatko za sebe moze raditi na sebi i to je dovoljno sta individua moze napraviti za svijet i za sebe... to zracenje svjetla covjeka koji je nesto napravio za sebe po sebi dovoljno je da obasjava sve oko sebe i time rezonira s dusama drugih, time napaja volju i snagu unutar drugih a da to ni neznaju... ne radeci ista posebno za druge osim pricajuci vlastitu istinu, opisujuci vlastiti put, bivajuci to sta je... razgradjujuci i obasjavajuci vlastitu sjenu obasjava i razgradjuje kolektivnu.

Na kraju nije ni bitno pobjediti matrix nego naci volje, snage, ljubavi u sebi i ciniti ono sta je pravilno i jedino korisno, biti primjer, zarulja koja svjetli makar u sredistu mracnog pakla. Tvrdim da je njihova masinerija kontrole nista i nebitna, djecja igra i naivna glupost za covjeka prisutne duse.

Bas je jucer bio uskrs i ta prica je bas prigodna za spomenuti ovdje... Isus je znao da nema sanse... dopustio je da ga masinerija kontrole muci i ubije, poslusni ljudi koje sistem koristi kao svoje agente... ali svejedno znao je tko je i riskirao je sve da to sta je zraci u svijet... jedna mala sibica napravila je pozar unutar dusa svih koje je dodirnula... umro je ali nije, uskrsnuo je, i to je citava poanta price... spasiti svoju dusu, riskirati sve za taj cilj... jer je jedini pravi put. Mogao je sutjeti i skrivati se citav zivot... i tako zivjeti podalje od problema i maltretiranja kolektivne sjene covjecanstva... i tako ne uciniti nista ni za sebe ni za covjecanstvo. Nebitno je sad koliko je tko religiozan i vjeruje u te price, jasno je da religija korumpirana itd. Ali zbog te price ja i milijuni drugih sada imaju nevjerojatno jak rezonantni simbol unutar sebe koji nam daje ogromnu snagu za koracati vlastitim putem.

slika

slika

Ljudi prikucavaju svoju dusu na kriz svakodnevno i samovoljno... ali u magli polusvijesti, u mraku mentalnih i emotivnih tezina, opravdavajuci se privremenim iluzijama zrtvuju svoju vjecnu dusu.
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Kad ako ne sad?

Post Postao/la Ninti »

Pravila igre su takva da onemogućavaju pojedinca da "mijenja" pravila igre, točka. Nisu svi dovoljno jaki, motivirani. Neki jesu pa se opet iz nekog razloga vrate u igru.
Opet tvrdim da nije na tebi da to uopće komentiraš ili? Sudiš druge prema sebi, a kako drugačije i možeš, e pa nikako :D
Svatko ima svoj deal zašto je ovdje i na koji način će igrati igru -> za svjetlu ili tamnu stranu.
Evo primjer vrlo svjesnog K.Mišaka koji radi za HRT gdje u svojoj emisiji ne smije prelaziti granicu i to je njemu ok dok s druge strane priča po yt ono što stvarno misli. Živi u N.Zagrebu na neznam 14tom katu, ima tekući, OIB i sve ostalo.. bez ikakve samodostatnosti iako je svjestan cijele problematike toga, ali nije "spavać".. koliko je takvih ljudi i šta reći o njima? I ja sam jedna od njih.
DOšla sam tu valjda s nekim razlogom, djelomično igram po pravilima igre, iako mi nije draga i mislim si ionako će sve brzo proći i ne vratila se nikad više.
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Kad ako ne sad?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Nebi mjenjao pravila igre, smatram da sve sta se desava tako mora biti u zivotu svakog pojedinca... no poanta toga je da spozna sebe kroz to, da raste i napreduje a ne da tone ili da ceka da zivot zavrsi. Moram komentirati ono sta vidim, to je jak instinkt u meni. Sudim prema sebi i drugacije nemogu... ali ne sudim... primjecujem, razlucujem... ne osudjujem. Neka svatko radi sta ga volja kako zeli, ionako ce vjecno pruzati otpor na svaku sugestiju koja mu ne rezonira. Taj otpor me fascinira, otpor koji um stvara dusi i racionalizira bitnost svog postojanja i djelovanja.
Ali smatram da ima puno spavaca koji se podsvijesno zele probuditi, koji su dosli tu da se probude, i kad se probude otplesu svoj ples zbog kojeg su dosli, a treba im poticaj nekoga izvana. Nemam nista protiv misaka, on je veliko svjetlo, i nemam nista protiv da svatko zivi kako mu izgleda najbolje, nemoze se drugacije nego uci u matriks, koristiti njegove bolesne mehanizme, postati poluagent... to je hakiranje sistema, treba koristiti njegov jezik i njegove alate da bi ga se sabotiralo i doprilo do drugih.

Ali vidis, taj stav koji imas, i mnogi drugi, i koji nas zapravo sve paralizira... "mislim si ionako će sve brzo proći i ne vratila se nikad više." Ja nisam toliko uvjeren u to, mislim da ces se ti i ja i svi drugi vracati beskonacno mnogo puta i da smrt nista ne rijesava... smrti nema, samo vjecan zivot, vjecne reinkarnacije u iste obrasce ponasanja sve dok ih ne transformiramo, sve dok ne pocistimo vlastitu karmu, te tezine i rezonancije koje nas vracaju, vezani smo uz to kao zatvorenik za kuglu na lancu vezanu za nogu, mislim da uzrocno-posljedicne veze ne prestaju sa smrti jednog tijela. Ok, to je uvjerenje za koje imam svoje razloge vjerovati isto kako netko drugi nema... ali sta ako je to istina? U svakom slucaju isplati se ne zakucavati sebe na kriz, prestati s tim i zacjeljivati rane... za dobrobit vlastitog zivota sada, za zivjeti ostvarena i s cistim srcem sada, pa ce se to eventualno reflektirati na vjecnu buducnost. Ali ako ne ucinis sada ono sta osjecas u sebi da je ispravno, nema pomaka.
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Kad ako ne sad?

Post Postao/la Ninti »

nemam nista protiv da svatko zivi kako mu izgleda najbolje, nemoze se drugacije nego uci u matriks, koristiti njegove bolesne mehanizme, postati poluagent... to je hakiranje sistema, treba koristiti njegov jezik i njegove alate da bi ga se sabotiralo i doprilo do drugih.
.. onda nema problema, mnogi od nas zive baš tako - u sistemu a svjesni svih mana i spremni pomoći onima koji zele da im se pomogne.

Nisam ti ja za one spike - ja živim najispravnije, moraš i ti tako. Svatko živi gdje i kako želi, a vrijeme za promjene ako treba će doći, ništa na silu ni uz pomoć izazivanja kompleksa.

Slažem se za umiranje, ne mislim da je riješenje.. to sam onako u afektu rekla. Transformirat ću ja svoje traume u ljubav, samo malo kasnije, sad sam u gužvi
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Kad ako ne sad?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

znaci odgovor na moje pitanje je "malo kasnije", hehehe ok, nije mi stvarno cilj nikome pametovati i osudjivati, parazit u nama ce se osjetit napadnut sa svakim usmjerenjem svjetlosti na njega, nego the point mog izlaganja je da treba pomoci sebi jer nismo ni svjesni koliko smo puni govana i koliko nam moze biti dobro ako se s tim suocimo, ovo... https://m.youtube.com/watch?v=XotMO7GGUas
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: Kad ako ne sad?

Post Postao/la huana.meri »

nikad, mi smo većinski uporabljivi hibridi, ovo malo s mozgom šta ima će se kroz nove RE LIGE očistiti da imamo one mind vrstu...
ako nisi s nama, onda si protiv nas, to je njihov princip odavnina....
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Kad ako ne sad?

Post Postao/la Ninti »

Komentar sa jednog bloga koji se uklapa ovdje.

Supposing that consciousness has evolved to the extent that people are more-able to choose their state of being and unrelentingly translate their Desires into Reality... it would follow that nowadays a Christian-slave who genuinely does not wish to be a slave, who genuinely-Desires to be free... will almost-always find a way to act on that desire and smash his chains with the cooperation of other Beings that share his desire for freedom.

This is unlike past eras where a Christian-slave may be stuck in this suboptimal state for a much longer time. Now, attaining freedom may not be a pleasant process -- but by undergoing moderate or intense hardship the Christian-slave proves that his desire is stronger than mere 'incentives'.

Those who are left-behind in chains are increasingly, not always, but ever-more, those who chose and continue to choose their chains, which makes it seem like physical- and spiritual-submission beget one another.

This seems, in some ways, like a cruel doctrine ("you are only oppressed because you chose to be").

In other ways, it seems like a sign of increased responsibility and power of choice in the modern era.

Any coercive-tactic that meets with spiritual-rejection will fail, which is why the recent persecutions are remarkable for their 'voluntary' character, why there is so much emphasis on demanding gestures of obedience, apology, etc., and so much hatred when those gestures are not offered. Why the System feels so much more need for mind-control, and puts more emphasis on totalitarian (we dictate what you may think) rather than authoritarian (we dictate what you may do) ideologies.

It is increasingly not possible to enforce measures on people who do not agree to them. Which is why the [pandemic] measures reversed so rapidly and every authority went looking for a new, not-yet-worn-out fear for people to enslave themselves to.

Perhaps that’s a reason why things have not yet collapsed to-the-extent that they 'ought' to? Plenty of people want to drown-in-destruction, but not enough; the public is still being sold on the idea.

It occurs to me that even things like [global warming] are sold primarily on the paradoxical idea that people ought to simultaneously hate and consciously wish-for and desire a [climate emergency] to manifest itself to, I don't know, spite the hypocrisy of civilization or something...


https://charltonteaching.blogspot.com/2 ... s.html?m=1
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Kad ako ne sad?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Ja cesto kad pisem stvari o svijetu i drugima zapravo se obracam sebi, na taj nacin rijesavam stvari sam sa sobom. Prvo eksternaliziram podsvijesno i onda analiziram, inace mi to sve tezi da ostane u sjeni sakriveno. Nedavno sam ucinio neke korake ka suocavanju sa vlastitim porocima i nezdravim obrascima i otuda je dosla ova tema.

U vecini slucajeva malo je glupo i bezosjecajno siliti nekoga da se suoci sa svojim tezinama, da na silu preradjuje to i ljeci se... jer mnogi i pokusavaju ali neide, prebolno je i nemogu naci rijesenje, nemogu izgladiti stvari pa zakopaju natrag i pokusavaju zivjeti s time kao da je beznacajno, iako to uzrokuje iznutra da citavo bice trune. I to je poprilicno frustrirajuce. Sugestirati nesto takvoj osobi je trigerirajuce i uzaludno. No s druge strane ima slucajeva kad osoba dodje do tocke snage i zrelosti da se moze uhvatiti u kostac sa svojim tezinama ali je u nekom pasivnom tromom modu gdje treba samo poticaj, ohrabrenje i podrsku, meni je dosao jedan takav trenutak i sretan sam da sam uspio uciniti jedan mali korak ka prestanku omalovazavanja i mucenja vlastite duse.

Zanimljivo mi je primjetiti kako mnogi kultiviraju u sebi mrznju kao da im je to od zivotne vaznosti, nesto najbitnije, kao da im je ta mrznja oruzje koje im treba za prezivljavanje. Ucine od sebe celicni tenk spreman pucati na sve oko sebe. I samo cekaju i prizeljkuju vidjeti oko sebe unistavanja pa im to cini neku jadnu ugodu.

Suprotnost ljubavi je strah, a mrznja je produkt straha. Npr. jedna muskarcina strah dozivljava kao slabost, zato ga preokrene u mrznju. Kad se osjecamo ugrozeni i povrijedjeni to budi mrznju jer je mrznja oruzje ega za samoobranu. Mozemo naci milijun razloga za mrziti, npr. civilizaciju opcenito jer su glupi, ignorantni, pohlepni... a to nas zapravo plasi, ugrozava... nitko to nemoze promjeniti, osjetimo se bespomocni i onda je najlakse sve ih skupa mrziti.

I onda sto vise mrzimo to vise tonemo u sebi samima, stavljamo se u rezonancijski filter da drugo ni nemozemo percipirati osim ljudsku glupost i sve najgore stvari... to razara nas a ne pomaze nikome.

No nijedna mrznja prema van nema takvu snagu da ju se nemoze preokrenuti u toleranciju i ljubav sve dok ne mrzimo sami sebe. Self-hejt je najveci i najopasniji saboter, nema veceg neprijatelja u citavom svemiru od mrznje prema sebi. I nema nikakve nade za pokusati sagledati dobro u ljudima, pokusati ih razumjeti i tolerirati sve dok mrzimo sebe. I to je kamen temeljac sveopce destrukcije. Svatko od nas spreman je na najgori moguci rat prema van s drugima, na najveca sranja koja se mogu desiti civilizaciji prije nego ce se suociti s mrznjom prema sebi.

Najvece postignuce zivota je zapravo oprostiti sebi, nadvladati sve razloge mrznje prema sebi... svjesnim ulaskom u prokleto bolni vlastiti pakao, osvjetliti tog zakopanog povredjenog sebe, zagrliti ga i pruziti mu ljubav bez obzira na sve. I to jest moguce jer je ljubav daleko najmocnija sila, prodire, transformira i ljeci sve. Osudjivanje prestane kad se osvjeste razlozi, a svi imamo svoje razloge za mrziti i svi imaju korijenje u strahu, osjecaju ugrozenosti i povredi, to nije za osudjivati. Mrznja je strah, oruzje protiv gubitka neceg, a to oruzje je tesko za nositi, polako ubija onog koji ga nosi i sve oko sebe.

Ljubav ponistava strah, mrznju, oklope, oruzja, ego, osvjetljava mrak, siri svijest u svaki komadic podsvijesti, ponistava dualnost, kreira harmoniju, odrzava zdravlje i cini zivot smislenim i ugodnim.

slika

slika

slika
Odgovori