O. Z. O. R. A. 2023

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Odgovori
dordeus98
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 16.11.2022, 19:26
Ima zahvala: 1 put

O. Z. O. R. A. 2023

Post Postao/la dordeus98 »

Da li neko planira ić' na ovaj predivan festival naredne godine? Tražim ljude sa kojima bih dijelio put i troškove. Iz Srbije sam. Znam za sve one grupe na fb-u ali želim čuti iskustva o festivalu od naših, BALKANACA. Hvala svima!
Takođe, da li planirate uzimati neku psihodeliju tamo? :)
Žoržeus
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: O. Z. O. R. A. 2023

Post Postao/la huana.meri »

2014. god. dok sam bio još u ugostiteljstvu, sam skoro puko od posla i obaveza, i poberem frenda koji je deset god od mene stariji, obiteljski lik ali isto ima ugostiteljstvo, ja 30 i kusur on 40 i kusur, cijeli život se znamo i volimo zabudalesat nakon šljake i to jel, i gas u sred ljeta, ostavimo poslovanja, samo keš, ne previše nešto, onda svaki oko 500 e potrošio, i gas za Ozoru...cijeli grad, kraj, je znao da smo nas dva ludaka otišli na nekaki luđački festival u mađu...
on je ribič pa ima opremu zelenu za kampiranja i to, napunili auto sa pečenjacima, ja kao pčelar ponjeo 100 kg meda, on đema 40 kila, plinska instalacija i obukli se ko debili, jer šta mi mujani znamo šta je trance....mi smo čuli to malo, kao gužva, brija, i idemo, gotovo je, očemo se "probit" do kraja, nemožemo više gledat ovo oko nas svaki dan isto...
on je prije imao iskustva i sa mikronima i sa gljivama a i sa tripovima, ja sam gljivarski bio potkožen već i ponjeo sam nam jedno 30 grama gljiva koje sam uzgojio, i nešto vutre za pušit....granu smo prošli i sad je Ozora bila jedini ulaz još koji nas je malo hebao, ali nisam htio da idemo bez ičeg svojega jer sam znao da će tamo bti upitna i kvaliteta svega, i količina, i tajming....bio sam u pravu...
greška je što nisam ponjeo dovoljno pa smo se ipak morali snalaziti za gljive i žižu, jer sve ostalo nam nije bilo zanimljivo...pored toga smo krkali pivčugu mađarsku nekaku jeftinu, pekli slaninu, jaja, oko nas milion vegana, moj frend kacu ko trudnica ima, još seion skinio nakon jedan dan....dolazimo u biti kao ugostitelji kao špijuni dan ranije, da mi vidimo ko to organizira tolke ljude, klopa, piće...upadamo navečer i odma iz auta bez raspremanja napad na največi šank, motaj lule i gazi se u pivu...normalno, na pijano si navučemo nekake vegane u naš kamp koji još ne postoji, tek u noći na pijano vadimo s talijanima tave i pečenje kreće, ispečemo sva jaja koja smo ponjeli, jedno 30, da pokažemo veganima kako je kajgana s slaninom i masti i dom jajaima nešto šta nemaju pojma, i domaći paradajz, paprika....sjebali sve skoro istu noć od jela, ide zora u ozori mi tek montiramo šator...na opće zaprepaštenje Ozore i njenih gostiju, koji imaju šarene kombinacije, nas dva debila sa ribičkom opremom u zelenom sve, ko neka vojna jedinica, oprema nam i stil kampiranja ko partizani, hbg i ja i on na Bilogori, tako se živi, ugl. smijali nam se svi al pozitiva....odspavamo malo, oko podne dižemo bizmis štand do šatora, do ceste drito, med, đem, kukuruz kuhani....kreće se s prvim porcijama gljiva, dolaze prve opomene da maknemo štand, mjenja se med za gljive, dolazi otvorenje i yuhu...dalje neću da ne pokvarim nešto ali super iskustvo...

preporučam samo da ako planiraš uzimati psihodeliju, da si isplaniraš kad, a ne da za 3 dana ništa neradi na tebe...;)
ništa ne dvoji, nečekaj, samo se spremi kako god znaš, i gas....:)
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: O. Z. O. R. A. 2023

Post Postao/la storm.raver »

Kad sam pročitao huanino iskustvo, koje zvuči jako kul, podseća me malo na fear and loathing in las vegas, zainteresovao sam se i pogledao malo slike ovog festivala i sad se i meni ide :bigsmilee: Nisam neki trenser otišao sam na svega 10 psy trance žurki u životu, ali deluje kao dobar vibe.
:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: O. Z. O. R. A. 2023

Post Postao/la huana.meri »

sječam se da sam si mislio, kako sad ta masa zubijana jače od mene putuje u 403 pm još doma, a ja za čas u svom bircu, krevetu, brdu...
prava drobiona, zeka peka šou, izvođaći, hajp, čil, muzej, sve, radionice, a i droge se nadje nakon malo mučenja...
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
dordeus98
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 16.11.2022, 19:26
Ima zahvala: 1 put

Re: O. Z. O. R. A. 2023

Post Postao/la dordeus98 »

@huana.meri Hvala ti na ovoj divnoj podjeli iskustva!!
Žoržeus
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: O. Z. O. R. A. 2023

Post Postao/la AFX »

Ozora mi izgleda odlično, no svake godine se uvjek odlučim ipak za Modem..uvjek line up prevagne, a i vizuale, no da si mogu priustiti vremenski, otisao bih na oba..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: O. Z. O. R. A. 2023

Post Postao/la huana.meri »

frendovi me zovu godinama na modem, vidio sam dosta materijala, i čini se kao manji šok jer je na boljem mjestu....više svježine a vjerovatno ako trebaš i mira...valjda ću i to odradit jednom, još nisam za bacit...
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: O. Z. O. R. A. 2023

Post Postao/la AFX »

huana.meri je napisao/la: 22.11.2022, 06:06 frendovi me zovu godinama na modem, vidio sam dosta materijala, i čini se kao manji šok jer je na boljem mjestu....više svježine a vjerovatno ako trebaš i mira...valjda ću i to odradit jednom, još nisam za bacit...
Mračniji je..onako kako treba
Javi se svakako..ako se odlučiš
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori