Gdje su nestali Hypno i Red?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Odgovori
Brain Surfer
rank2
Postovi: 45
Pridružen/a: 07.05.2014, 13:34
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 14 puta

Gdje su nestali Hypno i Red?

Post Postao/la Brain Surfer »

Zadnjih godina nisam previše visio na majci, takva su bila vremena.

E sad, opet sam se malo počeo baviti medicinom, a majka je ipak the majka po tom pitanju čak i danas.

Međutim, ne mogu ne uočiti da su nestali jedni od najaktivnijih modova, koji bi točno bio razlog?
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Gdje su nestali Hypno i Red?

Post Postao/la storm.raver »

HT još uvek postuje ponekad. Mislim, ne možeš očekivati da ljudi i posle 12+ godina imaju isti entuzijazam ili da ih nešto drugo u životu nije počelo da zanima. Smena generacija postoji na svakom ozbiljnom forumu, mnogi nekadašnji članovi nisu više aktivni, ili dođu retko.

Čini mi se da je veći problem što se forum drastično usporio u odnosu na prvih pet godina njegovog postojanja, a to sudim po broju novih tema i novih postova. Beyond je mislim rekao da registracija članova nije opala, što može da znači da majka ima dosta lurking članova.
:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Gdje su nestali Hypno i Red?

Post Postao/la AFX »

..a dugo smo vremena bili van tražilica, mislim da je to dosta utjecalo na brzinu foruma, a i računajuć da je život stare forumaše odvukao u raznim smjerovima. Sada kada smo ponovno u pretraživačima sve bi trebalo ubrzati, no činjenično da je publika većinom s ex-yu govornog područja i s time brojevno mala, te uzevši u obzir postojanje drugih oblika komunikacije u današnje vrijeme, veliko ubrzanje foruma kao takvo sumnjam da ćemo doživjeti.
Prešli smo iz foruma u biblioteku, znanje je tu..ljudi popričaju kada susretnu nekoga poznatog među policama u potrazi za knjigom..i otiđu dalje..
I to je ok, sve je to ok, štoviše, ponosan sam što sam mogao biti dijelom nečega ovako predivnog..makar ne bio ništa drugo nego čistač koji obavlja svoj posao loše čekajuć lađara.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Brain Surfer
rank2
Postovi: 45
Pridružen/a: 07.05.2014, 13:34
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Gdje su nestali Hypno i Red?

Post Postao/la Brain Surfer »

Ima smisla to što pričate.

Samo nemojte zatvarati site, themajka je ispred svog vremena i užasno je bitno da postoji. Tko drugi će dizati društvenu svijest o ovim temama pogotovo u tako kozervativnim društvima u kojima živimo? Meni osobno nije bitno jel forum ili biblioteka, najbolje i jedno i drugo, ali ovdje se toliko znanja i iskustva skupilo i skuplja da bi bilo šteta da sve to propadne.

Pozdrav
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Gdje su nestali Hypno i Red?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

AFX je napisao/la: 13.09.2022, 22:45Prešli smo iz foruma u biblioteku, znanje je tu..ljudi popričaju kada susretnu nekoga poznatog među policama u potrazi za knjigom..i otiđu dalje..
I to je ok, sve je to ok, štoviše, ponosan sam što sam mogao biti dijelom nečega ovako predivnog.
Upravo to, sve sta ste rekli. Meni osobno savrseno odgovara state u kojem je trenutno themajka, nece biti gasenja foruma. Onaj tko trazi ce naci. Forum je kao skriven u dubinama interneta, ceka svakoga osobno da pocne pitati pitanja i da se zainteresira, tada se otkriva. I bas tako treba biti, ne kroz nametanje i oglasavanje masi nego kroz individualni interes. Volim da je "low profile" iako bi mi svi htjeli da sto vise ljudi zanima ova tematika, dublja znanja i istine nisu za svakoga, samo za one koji traze, koji se zele probuditi, nisu svi spremni pogledati u sebe, suociti se, masa zeli spavati, zeli sanjati, a na nasilno budjenje reagirat ce nasiljem kao da im zelis oduzeti nesto najdragocjenije.
Zbog low profile politike foruma moguce je da sve ovo postoji i da nas se pusta na miru. I zapravo prevelika popularnost i nametanje onima koji ne traze uzrokovalo bi gasenje foruma, pritisak bi bio prevelik.

Neka nam dugo zivila themajka, uvijek ste svi dobrodosli da prosirite ovu biblioteku svojim znanjima, filozofijama i iskustvima.
Brain Surfer
rank2
Postovi: 45
Pridružen/a: 07.05.2014, 13:34
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Gdje su nestali Hypno i Red?

Post Postao/la Brain Surfer »

Low profile je po meni plus, barem znas da su ljudi ovdje stvarno zainteresirani. A svatko tko se hoce zainteresirati ce kada tada otkriti majku, bez obzira otkrio ju sam ili cuo od nekoga. Nikada nisam volio ekipu koja ove teme gleda kao modu, plitko, kratkrotrajno, jer za stvari koje vidis ovdje treba puno vremena, eksperimentiranja, strpljenja i volje sto je totalno suprotno od masovnosti i konzumerizma u kojemu zivimo. Bitno da je sve ok ;-)
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: Gdje su nestali Hypno i Red?

Post Postao/la xarabas »

Ajme, zadnji post mi bio iz 2013te. Evo me opet. A di je Red, jel lurka samo ili je skroz off sada?
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
ChilI
rank2
Postovi: 43
Pridružen/a: 20.12.2012, 14:31
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Gdje su nestali Hypno i Red?

Post Postao/la ChilI »

Ima stare ekipe, dolazi tamo, gde se dobro osječa. Pozdrav svima
_______________________________________________________________________________________________________

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami
Odgovori