Candida (kandida), paraziti, terpentin, liječenje bolesti

Recepti, napici, tinkture...
Odgovori
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Candida (kandida), paraziti, terpentin, liječenje bolesti

Post Postao/la Firmus »

Evo pomalo random ali možda će nekome u budućnosti koristiti.
Pratim sad malo dr. Andrewa Kaufmana pa je preporučio ovaj dokument što se tiče liječenja candide, tu ima cijeli režim opisan, pa možda nekome bude od koristi:
https://docdro.id/LXNCdzY

Ovo je sajt odakle sam skinuo to, za slucaj da ovaj link povise ne radi:
https://vitalitycycles.com/collections/ ... ner-report

Ovaj post dolje je nevezan za candidu, tj. ako vas ne zanima terpentin pročitajte samo ovaj dokument gore, iako se i to čini se, isprepliće.

Dole na dnu se nalazi vido s prijevodom gdje dr. Kaufman objašnjava kako se provodi liječenje terpentinom i za koje bolesti i stanja. Terpentin je otapalo koje se koristi i u industriji i jako je kvalitetno, a dobiva se od smole stabala iz roda Pinus ili smreke, ne znam točno. Naravno, za upotrebu se NE koristi industrijski terpentin nego mora biti poseban i organski, tj. mora pisati 100% Pure Gum Spirits of Turpentine. Dr. Kaufman spominje da se može liječiti za baš obilje bolesti, čak nekih 80-100 raznih bolesti svakakvog tipa. Pretpostavlja se da je koristan terpentin jer izbacuje parazite i dovodi do detoksifikacije tijela, ali prije korištenja treba dobro istražiti kako se provodi postupak i nabaviti što kvalitetniju robu. Inače se to od davnina koristilo za lijčenje i moglo se prije ~100 godina nabavit u ljekarni, danas kaže službena medicina da je to toksično itd. Ali sami zaključite, ja ništa ne savjetujem, ali ovo mi je bilo zanimljivo iako nemam iskustva sa time, ali zvuči interesantno.

Prije korištenja je potrebna priprema dugotrajna tj. proces detoksifikacije, posebna dijeta, post, klistiranje i imati bar 3 stolice dnevno u trajanju od nekoliko tjedana i onda opet tijekom provedbe samoga tretmana. Iako ja smatram da sȃm taj tretman detoksifikacije tj. post i klistiranje onda dovodi do izlječenja, ali to je samo moje mišljenje.

I isto tako je interesantno da on to preporučuje i u nekim jako ozbiljnim slučajevima, tipa kad ste jako i ozbiljno bolesni, ne znate od čega i očajni ste. Tada se može preskočiti ova priprema uobičajena i popije se malo terpentina pomiješano sa ricinusovim uljem. Naravno i jedna i druga tvar su toksične. A terpentin se mora uzimati u jako malim dozama, letalna doza za djecu je samo dvije-tri jušne žlice (kašike). I kod upale pluća se npr koristi terapija gdje se terpentin inhalira.

Ovo nije nikakav medicinski savjet i sve šta pišem ne biste trebali shvatiti ozbiljno, i ovakve eksperimente radite samo ako ste izvršili temeljito istraživanje i naravno ovo nije za svakoga zato pamet u glavu i možda je ovo samo prevara, ali o tome sami sudite

Video:
https://www.facebook.com/10199035838790 ... 514742020/

I eto ako ima neko tu bilo kakvih zdravstvenih problema, mogu mu dati dobronamjeran savjet jer se u zadnje vrijeme sve više interesiram za prirodne metode liječenja. Ima tu toliko uspješnih liječnika iz prošlosti koji su bili toliko uspješni u liječenju raznih bolesti, da je zapravo kriminal da se danas nametnula takva medicina kakva već jest, jer ona samo ljude čini bolesnima uz neke izuzetke kao što je biološka, holistička stomatologija. Kirurgija isto očito ima primjenu za razne nesreće i hitna stanja.
Odgovori