Tattoo artist s područja Hr.

Imate najdražeg umjetnika, sami nešto crtkarate?
Odgovori
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Tattoo artist s područja Hr.

Post Postao/la AFX »

Kolegica je u potrazi za tattoo artistom na području Hrvatske koji se bavi tetoviranjem svete geometrije i općenito spiritualizmom. Ako mi možete predložiti kojeg uvelike bi joj bili od pomoći. Mua.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
SPLFMNST
rank2
Postovi: 27
Pridružen/a: 18.08.2021, 21:38
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 11 puta

Re: Tattoo artist s područja Hr.

Post Postao/la SPLFMNST »

da li bas treba bit tattoo artist koji se bavi iskljucivo tim temama ili trazi samo dobrog umjetnika? koliko joj cijena igra ulogu? nemam iskustva sa puno njih. ali zato znam da NIKAD vise nebi otisao kod Nike iz Octopuss studia(mozda su vec sad i promijenile studio) jer mi je naplatila uzasno skupo malu tetovazu koju je prek kurca jako lose napravila..za sve ostalo sam isao kod jednog decka kojeg poznajem od kad smo klinci bili, sa svim tetovazama sam ultra zadovoljan. ako zelis sibni mi PM pa ti dam njegov instagram profil da provjeri njegove radove.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Tattoo artist s područja Hr.

Post Postao/la AFX »

Riješeno je, ali hvala. :)
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori