Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Sve ono skriveno, tajnovito i misteriozno...
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la storm.raver »

Anyway, našao sam jedan zanimljiv naučni rad o korelaciji alien tematike i REM faze sna, koga zanima neka baci pogled, pa da dalje diskutujemo:

https://journals.ub.uni-heidelberg.de/i ... Public/265
:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 359
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la faceOff »

storm.raver je napisao/la: 15.12.2021, 22:42 Vidi se
Al su i tebi...?
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
krepet
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 05.02.2024, 08:52
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la krepet »

Greetings peeps!

Ovaj rad opisuje istraživanja koja su provedena na mumijama koje su izložene na Meksičkom kongresu.

https://www.themilespaper.com/_files/ug ... f6e25c.pdf

Rad sadrži i neke dodatne informacije i u cjelini je prilično zanimljiv!

Uz taj rad preporučam da pogledate ovaj intervju :thumbsup: sa Chrisom Bledsoeom koji je vrlo reputabilan kao svjedok:

Avatar
krepet
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 05.02.2024, 08:52
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la krepet »

Consensus on Philip Schneider and his Dulce Base testimony

The story he told might not check out on several vectors, but his death was highly suspicious.

-Cause of death was at first marked as unknown even through he had a medical tube around his neck.

-No suicide note, also he owned both a gun and pills to die more quickly/painlessly.

-He had missing fingers on one hand, brittle bone syndrome and highly reduced mobility in his shoulder. His family claims it would be near impossible for him to wrap the tube around his neck three times and then tie it in a knot himself. It's also very difficult to actually kill oneself this way.

-He was found in a odd position on the floor, it wasn't by hanging or anything that would keep the pressure onto his throat.

-The medical examiner did not respond to make a visit to the scene, even though they have to by law. The police didn't take photographs. Also the police claimed they didn't find anything wrapped around his neck.

-Examiner took blood and urine samples but refused to test them saying it would be a waste of time. Family protested and told him to do it. Reluctantly, the two samples were sent to an "independent lab". When the family asked for the results of the samples, no results could be found and the samples were mysteriously missing.

-All his research, notes, pictures, recordings and lectures suddenly went missing from his house.

-Then, an obituary was posted in the local paper about Phil's death, claiming he died of a stroke. Nobody in his immediate family had posted this.

Avatar
krepet
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 05.02.2024, 08:52
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la krepet »

Halo lojte našo sam stranicu gdje se moze gledat 3d snimke Nazca mumija...

https://the-alien-project.com/3DV/ALBERTO/index.html
Avatar
krepet
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 05.02.2024, 08:52
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la krepet »

Ljudi ovo je vrijedno pozornosti!

Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la huana.meri »

kad i mi potuno prestanemo fizički raditi, samo tipkati tu i tamo, imat ćemo 3 ili jedan rst, kad sunce bude toliko jako da je neizdrživo, imat ćemo i mi sivu kožu, srebrnu, kad explodira sve u 3pm od sunca, a mi kao planet kristal preživimo u nekoj formi, i budemo predaleko od neke zvjezde, a ostane nam neka kilava atmosfera jer i voda nema kuda nego da se smiri kad sve prodje, imat ćemo sve zeleno, i mora će postat zelena jer će uspjevat u prvim ciklusima samo alge i podmorsko bilje koje uz omoć jake zelene vrši fotosintezu, kao i nad morem, sve zeleno, pa onda u plavo s vremenom kako plankton i ribe dobe mjesto, i naše će kože bit zelene....

enki i enlil npr nisu imali 3 prsta, oni su potpuno druga ili da kažem drugačija vrsta od ovih troprstih...
mi sppadamo u odvrstu snkija i enlila, yahve, alaha, zeusa, ekipe s prstima, od 5 do 6 po udu, možda neko ranije i 7...ostali drqaroši i vrste su invazijske za nas, njima forma kao naša netreba jer tehnološki imaju riješenja za sve da im netreba sisavac adamit...

također vidiš da ti izduni nemaju metar ni 30 kila, ja se nebi s takima talio ni molio im se nikako, to treba s katanama dočekivat na ulazu u galaxiju, teleport u orbitnom satelitu i ćim uđu u zonu teleportom pošaljemo 4 samuraja japanska s katanama da to riješe i preparkiraju nam njihov brod na Fiji recimo, da se malo skine tehnologia i to...

koliko god glupo zvuči, ipak u svim knjigama religija, kaže da nas je frajer napravio na svoju sliku i priliku, kom nije jasno to i vidi sličnost između sebe i greya ili greena, nije dobro za njega u glavi...

ratovi su ostojali rije sumerske civilizacije, indija i himalaye najbolje opisuju te obračune na nebu, u svemiru, što su vjerovatno osljednji galaktički ratovi kod nas, gdje je vjerovatno naša ta pragenetika, očevi, potukla ove ostale, a mi sad tu i tamo uz milion kosturai leševa poput nas, nadjemo koji i od tih izdunaca...

također me zabrinjava da ako su tako mali, koliko tehnološki imaju sve u dugmetu, možda su enki anu, alal, imali oružje za tu ekipu, ali mi danas još nismo ni blizu, pa bolje da njih nema nego da ih zapravo ima...

za nas najbolje da se ekipa iiz starog zavjeta pokaže i sleti, i jezik i jelo i iće, sve s njima ko i s nama, lako za stol sjest, šta ćeš ti pregovarat s alienom 8. utnikom, taj ije krv takima ko mi za počastit se...

Abrahamova linija, od kuda potiće, je linija koja je živjela u vremenima tih obračuna, i on se u neku ruku sklonio, bio ratni izbjeglica, te u tom izbjeglištvu postao raotac svih nas kao, a i jedan je od onih koji su izgledali kao mi, dok su već Abrahamovi djedovi recimo imali neke fizičke različitosti napram nas gadne, živjeli možda po nekoliko stotina godina, da nespominjem da je vjerovatno Abrahamov netko od stričeva, djeda, radjeda, imao kradomice ili javno tatu koji je anunaki, ili poluanunaki, ili je rabaka bila rodilja u kreaciji adamita....

jesam zabrijo ha??? :psy =)) :mushroom: :cheesy: :sunn:
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la AFX »

Ignorirajmo sada vjerujete li u njih ili ne, i zamislite da ste susreli vanzemaljca, dakle postoji, tu je..ispred vas, može recimo telepatski ili verbalno voditi razgovor s vama na vašem jeziku..
Što bi napravili da iskoristite tu rijetku situaciju?
Pitali nešto..što točno?
Napravili nešto..što točno?
Zamolili ga nešto..što točno?
..nešto četvrto?
Razmišljao sam i shvatio da nije da ne znam odgovore..ne znam ni pitanja.
Al ozbiljno, bez zajebancije..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 359
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la faceOff »

A jebiga sad, nemam ni ja :D

A ništa, onda klasika, da me nauči najsočnije psovke

Jednom smo naučili nekog Japanca dobru
Klatio se po klubu spuštene brade, cerekao se i derao - Krvavu ti majku jebem!
Nakon nekog vremena više i nije bilo smiješno. Zbilja nisu baždareni na alkohol

Nije vanzemaljac, ali skoro
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
krepet
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 05.02.2024, 08:52
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la krepet »

Mislim da nisu samo mala bića u pitanju, mislim da nisu izvanzemaljci, mislim da dijele genetiku s nama jer su moguće srodni dinosaurima jer imaju 3 prsta i legu jaja. Ne demantiram postojanje Enkija i Anunakija. Mozda su s razlogom ovi ''patuljci/vile'' ostavljeni u spilji punoj dijatomejske zemlje da se mumificiraju i da ih pronađemo... ipak je lokacija Nazca koja je prepuna gigantskih linija koje izgledaju ko piste za slijetanje i očite su tek iz zraka. Mislim da će se kroz 2god ljudi uvjeriti da nismo sami i da moramo promijeniti svjetonazor i duboku fiziku - teoriju struna ili kvantnu teoriju polja ili nes treće. Ušlo je u mainstream i uz ai vrlo vjerojatno ćemo doć do odgovora...

Usro bi se da mi se stvore gadovi niotkud! :eeek: Ali išao bih s njima kad popusti strah. Zanimaju me njihova prava, imaju li slobodnu volju, kako putuju, koje zakone fizike imaju, čemu piramida u kairu, atlantida, annunaki... imao bih dosta toga za pitati. Htio bih da nam olakšaju situaciju da ne moramo patiti toliko, treba nam barem gravitacijska tehnologija, ne moramo savijat prostor i vrijeme al eo bar da možemo izać iz Zemljine orbite i da imamo postaje s umjetnom gravitacijom po Sunčevom sustavu.
Odgovori