Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Sve ono skriveno, tajnovito i misteriozno...
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la storm.raver »

Mislim da su me preksinoc kidnapovali vanzemaljci, ili sam u najmanju ruku samostalno ušao u njihov brod. Ne mogu previše detaljno pisati sad o tome. Čudne stvari se dešavaju u zadnje vreme. Mislim da nas gaslightuju mediji a nešto se dešava undercover. Hm, da li sam pukao sa mozgom ili je to možda realnost ? Da li ste nekad/skoro videli nlo [ufo], da li verujete u vanzemaljce ?!

Hvala
:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la AFX »

storm.raver je napisao/la: 09.12.2021, 15:22 Mislim da su me preksinoc kidnapovali vanzemaljci, ili sam u najmanju ruku samostalno ušao u njihov brod. Ne mogu previše detaljno pisati sad o tome. Čudne stvari se dešavaju u zadnje vreme. Mislim da nas gaslightuju mediji a nešto se dešava undercover. Hm, da li sam pukao sa mozgom ili je to možda realnost ? Da li ste nekad/skoro videli nlo [ufo], da li verujete u vanzemaljce ?!

Hvala
Vidio sam nešto što nemogu objasniti normalnom logikom..trijezan..bez icega u sebi. A nije da sam neki šizofrenik il stagod.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la storm.raver »

AFX je napisao/la: 09.12.2021, 16:21
storm.raver je napisao/la: 09.12.2021, 15:22 Mislim da su me preksinoc kidnapovali vanzemaljci, ili sam u najmanju ruku samostalno ušao u njihov brod. Ne mogu previše detaljno pisati sad o tome. Čudne stvari se dešavaju u zadnje vreme. Mislim da nas gaslightuju mediji a nešto se dešava undercover. Hm, da li sam pukao sa mozgom ili je to možda realnost ? Da li ste nekad/skoro videli nlo [ufo], da li verujete u vanzemaljce ?!

Hvala
Vidio sam nešto što nemogu objasniti normalnom logikom..trijezan..bez icega u sebi. A nije da sam neki šizofrenik il stagod.
Da li bi to opisao kao nešto izvanzemaljsko ili mozda nesto zemaljsko ali mistično ?

Treba da naglasim da sam bio kidnapovan u "snu" znaci verovatno je bio san, ali bio je previše vividan, opipljiv. Kad sam se probudio bio sam izbezumljen...Mada prate me povremene psihodelične nocne more od 2014te...Ne znam da li bih ovo svrstao u taj koš.
:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la malva sylvestirs »

I ja sam prije 7 godina vidjela nekakva čudesa svjetleća i ogromna...trijezna i dobra u glavi xD
Nemam svjedoka ali čula sam priču koja je zvučala skoro isto kao i moja. Nemam logičko objašnjenje ali vjerujem da postoje entiteti van zemlje
what you resist persist
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la Ninti »

Bio je jedan slučaj tamo oko 2010, ne sjećam se više.. troje nas je bilo, svi smo vidjeli isto. Znači spuštali smo se s jednog brda u Bosanskoj zabiti - Plehan, oko ponoći, svjetlosno zagadjenje nula, iznad nas nebo prepuno zvijezda i jasno vidljiv Milky way.. buljili smo hipnotizirani u nebo i odjednom se pojavilo neko svjetlo, jako zabljesnulo i počelo se kretati po nebu prema dolje pa pod pravim kutom u desno, munjevitom brzinom. Nakon toga je uz jaki bljesak i nestalo.
Jeli to ufo ili neka zamaljska igračka koja nije javno poznata, teško je reći i znati.
Nemam neka svjesna iskustva interakcije s nekim bićima.
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Sjecam se prije nekih 6 godina, u snu u svom krevetu, samo odjednom postanem svjestan da lezim na nekom kao bolnickom operacijskom krevetu, paraliziran ili nesto slicno, iznad mene svjetlo, do mene neka osoba nesto mi zeli napraviti s nekakvim instrumentom, uhvati me panicni napadaj, pocnem se derati da me puste, receno mi je da se smirim ali sam jace poceo histerizirati, onda sam cuo kao "no dobro" i u tom momentu sam se probudio iz sna sav zadihan s lupanjem srca, osjecaj kao da je jos neka prisutnost u prostoru, a iznad kuce "svemirski brod" koji je otisao kroz par sekundi.
Neznam sta je to bilo, nemam kontekst, u tom periodu zivota jos sam par puta u noci imao osjecaj slicnog prisustva koje bi ubrzo otislo kad bi se osvjestio. Inace nisam sklon takvim stvarima i ne zanimaju me bas vanzemaljci.
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la storm.raver »

Hm setio sam se jednog filma gde neki perverznjak siluje neku ženu u toku noći ili tako nešto radi joj neke perverzije, a sve vreme je drogira nečim. Ona ujutro kad se probudi oseca se čudno, ali ne zna šta joj je i tako duže vreme..Ne zna sta joj ovaj radi, a perverznjak se naslađuje. Jednom se čak probudila u toku toga i otvorila oči jer je doza bila slaba. Ali ovaj je odmah uspricao i ona je zaboravila, znate kako se vec lako zaborave snovi...Onda jednom reši da uradi krvni test i otkrije da ima nešto u krvi...Neki rejp drug ili tako nesto. Onda stavi kamere i legne da spava i sutra vidi kako je perverznjak j.

E sad, možda je predjasnje pomenuto uvrnuta analogija, ali šta ako vanzemaljcima isto tako odgovara da te kidnapuju u toku noći, jer snovi su stvarno uvek apstraktni i nikada ni sam ne znas sta se događa dok spavas...Nekad osecas da je san bio drugačiji, opipljiviji, kao da si se mozda i budio dok te vanzemaljci ispituju jebu or whatever žele. Mozda bih mogao da ih ulovim nekako, da postavim zamku...(?) Mada valjda su pametni dovoljno da otkriju kamere i slično. Sinoć sam opet gledao Bob Lazara, analizirao ufo snimke i ostalo, al samo sam upao u dubiozu bez nekog napretka u ovom slučaju...Da li je bio san, ako da, zašto je izgledao tako drugačije od klasičnih snova ?!...Ili su me fuckeri stvarno oteli, hm.
:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 359
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la faceOff »

Ja sam imao jedno(barem mislim) iskustvo. Operacije i to...
Pizde me otele i Izvadile mi smisao za humor i izbacili...
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la huana.meri »

ljepo je da smo konačno počeli intenzivnije i sa elijenima kontaktirat...
:D :ymhug: :mushroom:
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Vanzemaljci [ufo] [mystery]

Post Postao/la storm.raver »

faceOff je napisao/la: 15.12.2021, 20:03 Pizde me otele i Izvadile mi smisao za humor i izbacili...
Vidi se
:mushroom: learning things :mushroom:
Odgovori