Gljive i DMT protiv opijata

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Odgovori
stalker
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 30.09.2021, 17:42
Ima zahvala: 1 put

Gljive i DMT protiv opijata

Post Postao/la stalker »

Pozdrav ekipa s foruma zelim podjelit s vama moje iskustvo,i usput zahvalit moderatorima ove predivne stranice di sam upozno svjet Magije i kako je napravit,kao lijek,i naravno kao najbolju rekreaciju uz Marihuanu,

Moje iskustvo,dok sam bio na Heroinu,pred nekih 10ak god, gljive sam poceo uzimat cisto rekreativno ,
uz citanje literature o glivama naiso sam da su s mikrodozingom na dobrovoljcima ovisnicima u kontroliranim uvjetima,psihijatri uspjesno ljecili opijatske ovisnike,
te sam probao i ja,napravio sam neki raspored,da uz mikrodozing uzimam supstituciju dok neprodje najgori bolni period,i lagano uz nesto muke USPIO JE MOJ POKUSAJ,skinuo sam se nakon cca7godina ovisnosti,,,,
ALI svaka prica ima ALI,,spletom zivotnih okolnosti opet sam sam se navukao,tad sam imo razlicitih problema te nisam imo vremena ni prostora za gljive radit,te sam otiso na legalni Dop,zloglasni Heptanon,nakon 3-4godine sam opet probao alternativnim putem ,ovaj put sam dobio manju kolicinu Magije nisam je sam radio,te sam usput nabavio DMT cisto da ga uzmem radi resetiranja,i to nesto malo gljiva sto sam imo rasporedio na mikrodozing,
I USPJEVAM,uspjevam ostat CIST oko godinu
ALi opet spletom okolnosti vracam se na prokleti heptanon ,
I evo vec GODINAM SAM NA NJEMU, posto sam na svojoj kozi iskusio ljekovitost Magije(gljiva) odlucio sam stat toj ovisnosti na kraj za sva vremena,
DMT z reset ubrzo stize,,jos imam napravit magiju i probat prekinut ovaj zacarani krug ovisnosti

Znaci na svojoj kozi sam osjetio ljekovitosti ove dvije supstance,protiv opijata

Zanima me dali je iko imao slicnih iskustava za podjelit,, isprika na gramatickim pogreskam i losem pisanju,s mobitela tipkam a nisam naviko puno tipkat na mobu
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Gljive i DMT protiv opijata

Post Postao/la faceOff »

Pozdrav
Nemam baš vlastitog iskustva... Mislim, i imam, ali nisam siguran da se mogu vući paralele. Prije pun k godina udarao sam po svemu. Samo daj, nebitno što je. Dop nisam intravenozno uzimao, ali ušmrkao sam podosta. I po foliji ganjao zmaja. Hepovi onako...
Sad, nisam bio džanki džanki, ali da se nisam resetirao gljivama, tko zna što bi bilo. Veća doza, nikakvo mikrodoziranje.
Meni je napravilo to da u meni nema rupe koju treba puniti drogama. Ne leže mi, ne vuku...
A ne bježim od njih. Unazad pun k godina sve što sam uzeo par puta je speed. I to u glupim situacijama.
Kad me posao izjebe, zareda se tjedan da radim po 15 sati dnevno, pa onda u jednom danu još i više. Rasporedim par crtica
Ili kad sam na nekom obiteljskom okupljanju i počmem lokat. Da ne padnem, jer to se oduži u drugi, pa i treći dan
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Gljive i DMT protiv opijata

Post Postao/la faceOff »

Nego, ako si ok sa engleskim, pogledaj što Gabor Mate ima reći na tu temu.
Zanimljiva opcija bi gi bila da prvo odradiš tretman ibogainom. Ekipa u Sloveniji dugo to radi. Ibogain u jednom tretmanu rješava fizičku ovisnost, a prokopa i po psihičkim aspektima.
Nakon toga napraviš tretman gljivama za reset i rješavanje mehanizama koji su te i doveli do ovisnosti
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Gljive i DMT protiv opijata

Post Postao/la Firmus »

Zanimljivo iskustvo. Ja sam duboko uvjeren da su gljive najbolji lijek za sve psihicke probleme i lose navike. Ali probaj se malo dovesti u red ako zelis da ti bude laksi trip. Vise se isplati uzeti neku ogormnu dozu da te resetira. Ako imas lose navike zivotne i unistavas se, to ces odma skuzit kad budes tripao, ali opet ne mozes se osloniti samo na to.

Nemoj se uzdati samo u psihodelike iako oni jesu najbolji alat. Ako ne mozes stat odma sa heptom, bar smanji dozu. Pocmi vise boravit na suncu i zraku, vjezbaj, tusiraj se hladnom vodom, nadji neki hobi i smisao. Postavi si neki izazov tj ubacuj neke dobre navike.

Ako imas para za to, mozes probat i ulje od trave, to je isto dobro za mikrodoziranje.
harp
rank5
Postovi: 176
Pridružen/a: 09.06.2021, 10:27
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Gljive i DMT protiv opijata

Post Postao/la harp »

složit cu se s face off-om. iboga je najefikasnija za skidanje i to sa jednom dozom. navodno neugodno, ali vrijedi. gljive nemaju toliko dugotrajan i snazan učinak.
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Gljive i DMT protiv opijata

Post Postao/la faceOff »

Jebiga, nema čarobnog štapića. Teška bauštela je kako god okreneš.
A gljive mogu pomoći, i to puno puno. Možda čak i više od iboge u području mentalnog krajolika. Snaga iboge je njena fenomenalna moć u rješavanju fizičke ovisnosti, onaj prvi, jebeni korak
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Duki Šampinjon
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 02.11.2019, 00:43
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Gljive i DMT protiv opijata

Post Postao/la Duki Šampinjon »

Jel se neko pokusao skinuti sa ksalola, bupa?
Zanima me taj prvi korak sto se tice iboge?
Mada smola marihuane(odredjene vrste) nije losa za tu fizicku krizu, al je treba svaki dan imati i smanjivati terapiju postepeno cak i na vise meseci do godinu sve od zavisnosti situacije…
Za mikrodoziranje ne znam kako bi uticalo? (Gljive)
harp
rank5
Postovi: 176
Pridružen/a: 09.06.2021, 10:27
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Gljive i DMT protiv opijata

Post Postao/la harp »

Duki Šampinjon je napisao/la: 04.11.2021, 19:45 Jel se neko pokusao skinuti sa ksalola, bupa?
Zanima me taj prvi korak sto se tice iboge?
Mada smola marihuane(odredjene vrste) nije losa za tu fizicku krizu, al je treba svaki dan imati i smanjivati terapiju postepeno cak i na vise meseci do godinu sve od zavisnosti situacije…
Za mikrodoziranje ne znam kako bi uticalo? (Gljive)
kad bi isao na mikrodoziranje svakako bi se trebao detoksificirati minimalno 15 dana. s obzirom na podatke koje sam nasao o njemu on bi mogao biti pojacivac efekta poput litija. makar je antikonvulzant koji inače blokiraju efekt, tako da ne znam 100%. ali u svakom slucaju psihodelici imaju nekakvu nepoželjnu reakciju u kombinaciji. prvo se skinuti, pa onda mikrodoze.
iboga mi se čini pretjerana.

s obzirom na ovisnost koju uzrokuje s njega se mora postepeno skidati (tapering). a s obzirom za koje stanje se uzima treba se konzultirati s liječnikom.
samo mikrodoziranje dokazano pomaže kod anksioznosti, depresije, ptsp, ovisnosti (ne svih).
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Gljive i DMT protiv opijata

Post Postao/la faceOff »

Ne bi valjao ibogain. Zanimao je i mene odgovor i našao sam ovo

While ibogaine has been shown to manage withdrawal and cravings to a number of substances, this is not the case for benzodiazepines. Benzos and z-class drugs work on the body’s GABA receptors, which are not affected by ibogaine.

Additionally, benzo-related withdrawal can present a risk factor during ibogaine treatment. For long-term benzo users who have developed a tolerance and dependency, one severe withdrawal symptom can be seizures. Even if you have never experienced seizures during benzo withdrawal ibogaine can make you more prone to seizure. Since seizures can catalyze changes in cardiac rythyms, it constitutes a major risk factor during ibogaine. Thus benzo withdrawal is contraindicated with ibogaine treatment.

The standard protocol for benzo users who are planning to take ibogaine is to stabilize the benzo dose and to continue with benzos throughout treatment. Other resources exist that can help with benzo withdrawal, but the standard protocol, depending on dosage and duration of use, is a long-term taper post-ibogaine treatment.
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Odgovori