Mimosa H. Bosna i Hercegovina

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Odgovori
zeleLipovacha
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 26.04.2021, 20:21

Mimosa H. Bosna i Hercegovina

Post Postao/la zeleLipovacha »

Pozdrav svima! Nisam probao DMT, cuo sam za njega prije par godina, onako malo sam istrazivao ali tek u posljednjih 7 dana me bas zelja da probam.

Da li je iko narucivao Mimosu hostilis izrendanu ili prah putem neta? Jel imo kakvih problema sa carinom/policijom? Je li ilegalno? Ako narucis pa ti zaplijene kakve su posljedice? Ja sam narucio preko jedne stranice pa uradio cancel ordera prije nego sto dobijem vise informacija.

Kakve su mogucnosti da se ijedna od DMT biljaka uzgoji na prostoru BiH?

Ima li kakva alternativa ako je to sve ilegalno osim odlaska u Brazil i tako to...
dr.salinger
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 16.04.2021, 15:38

Re: Mimosa H. Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dr.salinger »

Mene muči isto pitanje samo za RH.

Zanimaju me zakoni i kakvi su rizici?

Vidio sam da se događalo da je policija znala zaplijeniti paket na granici i kad bi opet naručio svaki paket bi završio u rukama policije te su mu na kraju kucali na vrata pod sumljom za dilanje...
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Mimosa H. Bosna i Hercegovina

Post Postao/la AFX »

Ako vam pregledaju paket i nađu unutra nekakav prah, šta mislite šta će biti? Sigurno neće to zapakirati i poslati vam doma. Ako mislite da je tako što vrijedno rizika..ok. Ja ne bih.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Milan33
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 13.02.2020, 23:09
 pohvaljen: 1 put

Re: Mimosa H. Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Milan33 »

Frend je narucio prah Mimose 100gr i došlo je bez beda. Računaj da nesmiješ imati lošu povjest.
Za veče količine nebi riskirao.
Na paketu je pisalo da je prašak za prati veš.
HR
Odgovori