Par pitanja oko spawn-a

Nemate pojma od kuda krenuti, pročitajte jednu od ovih metoda i krenite u avanturu
harp
rank5
Postovi: 176
Pridružen/a: 09.06.2021, 10:27
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Par pitanja oko spawn-a

Post Postao/la harp »

od kad sam probao kukuruz kokicar, vise se ne vracam na raž. 30%, 70% i zavrsni shake staklenke bez imalo truda. raz se sva s micelijem slijepi u masu koju je muka usitniti.

kukuruz kokicar, isperes pa protrijebis neugledne primjerke, a ostatak prokuhas 40min.
vodu možeš sacuvati kao nutrijente za agar, a zrna pustis da se ispare. napunis staklenke i u ekspres lonac. s obzirom na europske regulacije ekspres lonac ovdje ima 11psi, pa to treba kuhati 4h.
stalker
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 30.09.2021, 17:42
Ima zahvala: 1 put

Re: Par pitanja oko spawn-a

Post Postao/la stalker »

Prvo pozdrav ekipa, citam vas s prekidima sigurno 10 godina ,tu sam svoje iskustvo o magiji kolko tolko naucio da mogu za sebe napravit putovanje,,,
Sad pitanje,

Ovako u 'bio i bio' vamo di zivim nije bilo razi izbacili je iz prodaje,(neznam zast)a sa razi sam imo najbolje iskustvo,

Te sam uzeo Pir(u zrnu)!,zanima me ,kolko je drukcija priprava, guglo sam al nigdje nisam naso Pir. :questionn: nie problem uzet neato drugo al kad vec sam nakupovo ovo,da iskoristim,,
Hvala na pomoci
harp
rank5
Postovi: 176
Pridružen/a: 09.06.2021, 10:27
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Par pitanja oko spawn-a

Post Postao/la harp »

stalker je napisao/la: 30.09.2021, 18:46 Prvo pozdrav ekipa, citam vas s prekidima sigurno 10 godina ,tu sam svoje iskustvo o magiji kolko tolko naucio da mogu za sebe napravit putovanje,,,
Sad pitanje,

Ovako u 'bio i bio' vamo di zivim nije bilo razi izbacili je iz prodaje,(neznam zast)a sa razi sam imo najbolje iskustvo,

Te sam uzeo Pir(u zrnu)!,zanima me ,kolko je drukcija priprava, guglo sam al nigdje nisam naso Pir. :questionn: nie problem uzet neato drugo al kad vec sam nakupovo ovo,da iskoristim,,
Hvala na pomoci
pir pripremiš kao raž. ja preferiram kukuruz, jer se lakše razbije kad treba muckati staklenku.
Odgovori