Nervoza

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Nervoza

Post Postao/la Spunk »

U dućanu me idiotizam voditelja izbacio na momenat. U svom filmu sam obavljao što sam trebao i uhvatio trenutek njegove totalne neljudskosti prema zaposleniku. Ustvari obična, svakodnevna situacija i uobičajenim okom nešto normalno. A ja sam se uplašio i mislim da su mi hormoni podivljali. Osjetio sam neku opasnost, ili koji k. Uglavnom tenzija je bila tu. Dobro sam, ali u niskom startu za ...
Jebivjetar
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Nervoza

Post Postao/la AFX »

Beyond Le Fov je napisao/la: 16.07.2020, 15:45 Osciliram, cesto uhvatim val gnjeva prema ovim prevarnicima, izvrtim filmove u glavi kako vise na vjesalima na glavnim trgovima gradova ili kako premlacujem policajce koji mi imaju nesto za srat zbog maske. Pa budem u nekoj vibri kao spreman za rat i zavrsit u zatvoru ako treba. Pa se onda smirim i distanciram od cjele price.
Evo upravo došao iz grada, odbio sam retrovizore nogom tipu što je parkirao tako da nemogu uć u auto..da sam ga ulovio tko je, bilo bi sranja..toliko o smirenosti
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Nervoza

Post Postao/la HypnoToad »

Znači svi smo tu negdje...
Pazite se tih "eksplozija" i negativnih vrtloga u glavi. To je najgore kad misliš da si miran i onda samo neka sitnica zapali to mirno bure baruta. Moglo bi biti opasno.
To je sad kolektivna energija, jako crpe strah i bijes iz ljudske stoke. I naravno da ono sto trebamo sada raditi je totalno kontra-intuitivno, znaci iskljucit se iz te vibre, strah i bijes pretvorit u vjeru i razumjevanje. Moje mišljenje.
Maknut se od ljudi, maknut se od svih medija, stavit brnjicu koliko je potrebno za dućan i javni prijevoz, ali opet bi bilo najbolje ni ne ići u dućane pre često jer je sad tamo energija kao ono sa dna septičke jame. Onlajn narudžba i dostava na vrata, šta će nam više dućani. Meditacija, uzemljenje i duboka analiza svih mišljenja i osjećaja. Ja uz to svaki put kad trebam među ljude odradim meditaciju za energetski štit od bijelog svjetla.
Držte mi se, neće ovo pre dugo trajati. Potrudimo se da nam vibra bude visoko pozitivna kad sve ovo plane.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Nervoza

Post Postao/la Firmus »

Ja neću nikada nositi masku, ionako je ova odluka donesena protuustavno. Ako se na varam prema članku 17 i 18 Ustava, nitko ti nema pravo ograničiti ljudske slobode osim u svrhu zaštite zdravlja, a i tada treba proglasiti izvanredno stanje i svaki zakon može donositi isključivo Sabor. Maska je štetna i nema nikakve znanstveno dokazane koristi.

Ako mi netko zabrani ulazak na javnoj površini ili u javni prijevoz, zovem policiju da ona to riješi. Ako me policija odjebe, vjerojatno slijedi tužba. Koja je svrha zakona ako ih se vlast ne pridržava? I nisam ja ovo izmislio, odma na početku ovoga je jedan ustavni sudac rekao da ovaj stožer krši Ustav.
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Nervoza

Post Postao/la Spunk »

Za tjerat pravdu trebaš dobro imati. Stvarnost je puno drugačija od onog što piše na papiru
Jebivjetar
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Nervoza

Post Postao/la Firmus »

U pravu si, znam da cu biti razocaran ako budem idealist, ali radim sve sta je u mojoj moci. Neki ljudi ni ne zele pokusati bez maske, ja sam isao u tommija i u lidla i u autobus i u trajekt i nitko mi nista nije rekao. Kad bi svi djelovali na isti nacin, nema toga boga koji bi mogao utjerati toliko kazni. A i da dobijem kaznu to bi se njima oboilo o glavu, a ne meni.

Ali pazim se da postujem neku granicu, znaci malokad cu reagirati tako da me ponesu emocije. Sve na lijepi način dok se još moze.
BelegBeli
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 31.05.2020, 21:15
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Nervoza

Post Postao/la BelegBeli »

Ali zasto ne bi nosio masku? Ako moze hirurg tokom dvanaestocasovne operacije, zasto ti ne bi mogao dok obavis kupovinu? Virus je namerno pusten, siguran sam, ali to ne znaci da ne postoji. Pogotovo ako si hronicni bolesnik ili se kreces medju ljudima koji jesu. Ja bih najvise sebe mrzeo da zarazim baku, na primer. Znam da bi nju to ubilo dok meni nista ne bi bilo jer mi je imuni sistem mnogo jak.
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Nervoza

Post Postao/la Firmus »

Zašto vrše toliku cenzuru prema onima koji imaju suportna mišljenja? Nemam ja ništa protiv da oni pišu da se radi o lažima, ali cenzurirati dvoje ljudi koji normalno razgovaraju nije opravdano.

Postoje brojni stručjaci diljem svijeta koji kažu da ovaj virus nije opasan i da su ove "mjere" usmjerene prema porobljavanju ljudi. Baš sam ti mislio poslati jedan video gdje dr. Andrew Kaufman govori o maskama i kako su izuzetno štetne za zdravlje i ne štite od virusa, a da se zapravo radi o psihološkom i fizičkom napadu na ljudsko zdravlje, ali naravno i to su cenzurirali.

Postoji jedna mala skupina ljudi koji žele kontrolirati cijeli svijet, nisu im dosta samo pare. Oni sada na sve načine pokušavaju porobiti ljude i stvoriti orvelijansko društvo potpunog nadzora i kontrole.

Počmi malo postavljati pitanja, znam da je za većinu ljudi šok shvatiti da se nalazimo u ratu, ali istina je. Problem je što danas nema neovisnih velikih medija, nekoliko ljudi ima monopol nad cijelim medijskim prostorom i zato mogu tako manipulirati ljudskim umom.

Bolnice u SAD-u dobivaju ogromne svote tipa 10 tisuća dolara da bi manipulirali brojkama i čak ubijaju ljude jer ako im netko umre od "korone" onda dobivaju još 2-3x veću svotu.

Vučić se sprdao s kornom na početku i onaj njegov pomoćnik "doktor" Nestorović govrio je da je to najsmiješnija bolest ikada i govorio ženama da idu u Italiju jer će putovanja pojeftiniti. A sad ti isti ljude uvode policijski sat i obaveznu vakcinu i vrše teror nad narodom. Čak i da je korona gora od kuge, kakvi su to ljudi koji donose odluke o našim životima? Njihovo proturječje nema veze sa pameću, što god im padne na pamet oni to smiju raditi. Prvo kažu da su maske beskorisne i da ne preporučuju osobama bez simptoma, a sada žele uvesti obavezno nošenje maski svugdje i sami se ne pridržavaju svojih vlastitih mjera...

Pogledaj podatke na ovoj stranici gdje je sve objašnjeno:
https://rentry.co/KORONA?fbclid=IwAR14Q ... t6jAmDtGxo


BelegBeli
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 31.05.2020, 21:15
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Nervoza

Post Postao/la BelegBeli »

Firmus je napisao/la: 19.07.2020, 00:11
Vučić se sprdao s kornom na početku i onaj njegov pomoćnik "doktor" Nestorović govrio je da je to najsmiješnija bolest ikada i govorio ženama da idu u Italiju jer će putovanja pojeftiniti. A sad ti isti ljude uvode policijski sat i obaveznu vakcinu i vrše teror nad narodom. Čak i da je korona gora od kuge, kakvi su to ljudi koji donose odluke o našim životima? Njihovo proturječje nema veze sa pameću, što god im padne na pamet oni to smiju raditi. Prvo kažu da su maske beskorisne i da ne preporučuju osobama bez simptoma, a sada žele uvesti obavezno nošenje maski svugdje i sami se ne pridržavaju svojih vlastitih mjera...
Brat, ja sam prvi koji je krsio p cas i isao na proteste ne samo protiv ove vlasti vec i protiv poslednjih 30 godina.
Ali i dalje stoji cinjenica da hirurzi nose masku bukvalno 12 sati a ljudi se bune sto treba da je nose 10 minuta dok obave kupovinu.
Slazem se da ovim svetom upravljaju mocnici iz senke kojima novac vise nije bitan vec samo zele globalnu, totalnu kontrolu nad svima.
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Nervoza

Post Postao/la Firmus »

Ali to je čisto ucjenjivanje, sad je maska pa će poslije biit obavezna vakcina. A na kutiju od maske piše da ne štiti od nikakvog virusa i Svjetska zdravstvena organizacija sama kaže da ne preporučuju nošenje. Kirurzi nose maske da slučajno ne kihnu ili se ne zakašlju dok operiraju, inače ni te kiruške maske nemaju nikakve koristi. To je stvar neke osnovne higijene i pristojnosti da nećeš kašljati prema nekome. Tako da odbijam raditi nešto što prema meni nema nikakvom smisla. Zamisli kako će to utjecati na zdravlje ovih starijih ljudi i djece koji po cijeli dan nose tu masku. I drago mi je da vidim po gradu da ima skupina ljudi koji to ne podržavaju, kad prodavači vide da ja nemam masku onda je i oni nekad skinu iako bi kao trebali imati.
Odgovori