Nervoza

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Nervoza

Post Postao/la Spunk »

Evo me iz lidla. Od pedesetak i više ljudi jedini nisam imao masku. Kao da sam imao židovsku zvijezdu na sebi. Jedino ova na kasi me pogledala vedrim pogledom i bila susretljiva
Jebivjetar
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Nervoza

Post Postao/la HypnoToad »

Jedva čekam da malo zahladi i da uđem u banku sa balaklavom na glavi, obučen u crno. Šta će onda biti zabranjenije, ulazak bez maske ili ulazak sa pokrivenim licem??
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Nervoza

Post Postao/la AFX »

HypnoToad je napisao/la: 19.07.2020, 19:12 Jedva čekam da malo zahladi i da uđem u banku sa balaklavom na glavi, obučen u crno. Šta će onda biti zabranjenije, ulazak bez maske ili ulazak sa pokrivenim licem??
Nisu propisali kakve maske trebaju biti, tako da je balaklava po tome i maska. Nek si jebu mater.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Nervoza

Post Postao/la Firmus »

Spunk je napisao/la: 19.07.2020, 19:07 Evo me iz lidla. Od pedesetak i više ljudi jedini nisam imao masku. Kao da sam imao židovsku zvijezdu na sebi. Jedino ova na kasi me pogledala vedrim pogledom i bila susretljiva
I ja u tommyja, nisam se puno zadržavao ali nisam vidio nikoga drugoga bez maske. Na ulazu je bio zaštitar pa mi je bilo negodno, ali samo je rekao da drugi put uzmem... Bar 10-15% ljudi je već skužilo o čemu se radi, ali svi ovi se pridržavaju jer im tako diktiraju poslovođe. Žalosno je da nas ovako j** u mozak i ljudi i dalje ništa ne poduzimaju. Što se lijepo ne dogovore da svi bojkotiraju te maske, pa da vidimo hoće li toliko ljudi dobiti otkaz tj. kad im ne bude imao tko raditi...

Ali žalosno je da će se većina ljudi cijepiti. Kad je bila svinjska gripa onda su sve države na svijetu skoro naručile ogromne količine toga cjepiva i sve je to propalo, a naravno plaćeno je našim novcem. I ne samo da su potrošili puste pare za to cjepivo nego su još trebali iskeširati za zbrinjavanje i uništavanje propalog cjepiva. Ne znam točne podatke, ali lako je moguće da su oni uzeli 100-200 tisuća tih cjepiva, a na kraju se cijepilo 10 tisuća ljudi. Zamisli kakav obraz imaju ti političari? Oni mogu uništiti ekonomiju, potrošiti bogatsvo na ništa i nikome ništa. A kad se nekom prodavaču kukuruza nađe 10 kuna viška u blagajni, onda zatvaraj i tuci kaznu.

Previše smo pasivni postali. Jedino što se da naučiti iz ovoga je da moderno društvo stvara debile koji nisu sposobni za nikakvo kritičko razmišljanje. Njih nije ni briga što se događa oko nas. Stvar je u tome da smo svi mi na ovome forumu dio nekoliko posto najbogatijeg i najprivileriganijeg stanovništva na zemlji, tako da je na nama odgovornost za budućnost zemlje. Ako mi dopustimo da ovako postupaju sa nama ovi političari, kako će im se onda oduprijeti netko tko nema ni za hranu?
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Nervoza

Post Postao/la Spunk »

Nekad nešto postane tako veliko da ništa to ne može zaustaviti. Već viđeno puno puta. Jednostavno samo sebi dođe glave uz veliki buum. I što je veće, veći prasak bude. Zato mi kojekakvi aktivizmi često samo idu na živce, jer uglavnom je riječ o kozmetici, koja ako uspije ustvari produljuje agoniju
Jebivjetar
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Nervoza

Post Postao/la Firmus »

Toliko su složeni problemi u kojima se danas nalazimo da je zapravo uopće teško artikulirati problem. Psihodelici imaju iscjeljujuće djelovanje jer se radi o nekakvoj višoj inteligenciji tj. Majki Prirodi ili Gaji. Sve se događa s razlogom, ovaj svemir je dio nekog višeg reda i u konačnici sve je onako kako treba biti.

Psihodelici su najefikasniji, najsigurniji i relativno bezopasan način transformacije svijesti. Da smo imalo zdravorazumska civilizacija već bi osnovali društva za edukaciju i liječenje pomoću psihodelika. S obzirom da postoji mala skupina ljudi koja u potpunosti upravlja ostalima, jedino rješenje za sad je djelovanje lokalno tj. širenje psihodelika i stvaranje zajednica unutar manje skupine prijatelja i poznanika.

Ja sam prvi koji treba iscijeljenje, ali svatko tko je probao makar srednju dozu psihodelika, valjda je skužio o koliko moćnom alatu se radi.

Ljudski um je nevjerojatan dar, ljudi su božanska bića, a mi se trenutno nalazimo u stanju neke hipnoze ili sna. Zamislite kakva će biti budućnost ljudskog roda ako ostvarimo svoje snove i nadanja kao vrsta, ili će sav ovaj kaos ljudske povijesti biti uzaludan? Na nama je izbor :)

Zadnja izmjena: Firmus, dana/u 19.07.2020, 22:20, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Nervoza

Post Postao/la Spunk »

Jednom ćemo nestati svakako, ali da, fascinantna je mogućnost da Kozmos spoznaje sebe samog kroz čovjeka. Velika, i mala, priča. Od praha i u prah
Jebivjetar
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Nervoza

Post Postao/la Spunk »

vrlo razdražljiv
Jebivjetar
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Nervoza

Post Postao/la AFX »

Deprimiran. Rasturio ruku na kuhinjskom uređaju jer sam opet puknuo.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Molder
rank3
Postovi: 54
Pridružen/a: 14.01.2019, 22:36
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: Nervoza

Post Postao/la Molder »

Bio sam u selu desetak dana. Tamo sam se osećao predivno, mozak opušten, bez previše razmišljanja, isključen iz svih dešavanja u svetu. Ljude skoro da i nisam vidjao, a sve i koje sam video su mi delovali prijatno.
Danas kad sam se vratio kući odmah me je obuzela neka nervoza, zabolela glava i počeo sam da se nerviram oko gluposti. Valjda je to bio šok prelaska iz jedne opuštene sredine u haotičniju sredinu. Nešto sam radio i zaboravljao sam stvari, nisam ništa radio sa uživanjem
Zapitao sam se zašto se nerviram, i nisam znao odgovor. Posle 2,3 sata sam se smirio i sadd sam ok.
Što se tiče maski, korone i ostalog u vezi toga, trudim se da se ne nerviram. Ako mi neko traži da stavim masku dok sam u prodavnici, stavim bez razmišljanja o tome, posle skinem i gotovo. Ne razmišljam o obolelima, da li ću oboleti, koje mere će doneti i slično. Isključen sam iz svega u vezi te teme. Jedino pripazim ako sam u prodavnici ili ako se pozdravljam sa više ljudi da ne stavljam ruke u usta i slično, pre nego što ih operem. Ako je sudjeno da se razbolim i umrem, ne mogu to da sprečim, i ne razmišljam o tome.Znam da se neću vakcinisati i da ne može niko da me natera na to. Ostalo me ne zanima. Gledam pozitivno i zanimljivo celu ovu situaciju i šta ljudi sve rade, o kakvoj prevari se radi. Kafiće, i slična mesta ne posećujem sada uopšte, slobodno vreme provodim u prirodi kroz neku aktivnost. Trudim se da živim zdravo i prirodno. Jedino što mi nedostaje je neka žurka.
Čak mislim da ljudi projektuju tu koronu u glavu i da sebi tako povećavaju šansu da obole od nje, ako se plaše ili su pod uticajem medija.
Odgovori