Broke Boi Tek (modifikovan)

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Broke Boi Tek (modifikovan)

Post Postao/la perke »

danko fafanko je napisao/la:
Skunk1234 je napisao/la:Reko nam lik gore da je 0,021 za 3 printa,jos samo da se dokopam tog sajta,pa tek onda nece jasno da mi bude nista :D
0.021 je oko 200 dolara :))
mislim da mi je netko rekao da iz srbije kupuje preko ove mjenjačnice https://ecd.rs/
Tacno, eno, napisao sam mu ja na FSE temi kako stoje stvari. Ja kad sam porucivao, bilo je 0.0011, sto je bilo oko 1200din + fee za transfer.
vlkoff12
rank2
Postovi: 26
Pridružen/a: 13.01.2020, 14:45
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 8 puta

Re: Broke Boi Tek (modifikovan)

Post Postao/la vlkoff12 »

Skunk1234 je napisao/la:
vlkoff12 je napisao/la:
danko fafanko je napisao/la:
Skunk1234 je napisao/la:Brate daj neku pomoć sa bit koinima,jel ima neko raspolozen da pomogne ovom robu da se dokopa printa :D
A koliko bitcoina je jedan print?
0.0010 jedan print, a 0.0016 tri printa preporučena pošiljka
Pala je cena, btc je sad oko 8940€
Daj objasni kako da kupim Tih 0.0016 btc,tri godine citam forum i kanim se da stavim 2€ u kovertu,I kad sam osetio da znam dovoljno i da sam spreman za grow vidim ovo sa bitkoinima,a iskupovao sve potrebno,samo print se čeka.... Ako ima neko ko ima koji print viska bio bi zahvalan da posalje,I oduzio bih se.... BAS MI TREBA POMOĆĆĆĆĆ :ymdevil:
Imaš sve na sajtu, evo lik je upravo napisao da odeš i proveriš sajt edc.rs i uplatiš oko 3000 to ti je nekih 0.0025 btc to kad imaš u tom online "novčaniku" kao da imaš svoj račun, onda kontaktiraš ove likove sa free spore spain i kažeš koje ćeš printove i na koji način želiš da platiš (u tvom slučaju btc) i oni ti daju dalje instrukcije

Pazi, niko sa ovog foruma makar imao šumu pečuraka neće ti ni pokloniti ni prodati print, ovde nije mesto za trgovinu.
:mushh:
vlkoff12
rank2
Postovi: 26
Pridružen/a: 13.01.2020, 14:45
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 8 puta

Re: Broke Boi Tek (modifikovan)

Post Postao/la vlkoff12 »

danko fafanko je napisao/la:
Skunk1234 je napisao/la:Reko nam lik gore da je 0,021 za 3 printa,jos samo da se dokopam tog sajta,pa tek onda nece jasno da mi bude nista :D
0.021 je oko 200 dolara :))
mislim da mi je netko rekao da iz srbije kupuje preko ove mjenjačnice https://ecd.rs/
Ma tek posle sam skontao šta sam napisao... Pojeo sam nulu :cheesy:
:mushh:
Skunk1234
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 25.11.2019, 18:26
Ima zahvala: 6 puta

Re: Broke Boi Tek (modifikovan)

Post Postao/la Skunk1234 »

Vece mi je peglanje to sto mora da se poseti ta njihova kancelarija za verifikaciju,a nikako nisam blizu glavnog grada plus radim i nemam bas vremena... A to da bih kupio print od nekog sam reko najvise iz ocaja :D Izvinjavam se sto sam prekrsio pravilo foruma i takodje se Izvinjavam liku sto mu unistavam dnevnik :D Peace braćo :D
makan
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 07.10.2019, 18:08
Ima zahvala: 4 puta

Re: Broke Boi Tek (modifikovan)

Post Postao/la makan »

frka je ako vec ne radis sa bitcoinom , onda minimalno da ga kupis ti je oko 20-25-30 evra zavisi kako gde , pa ti se i ne isplati preko toga , ili da neko vec ko ima btc da ti posalje malo skines bilo koji novcanik moze exodus recimo taj ja koristim
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Broke Boi Tek (modifikovan)

Post Postao/la danko fafanko »

Skunk1234 je napisao/la:Vece mi je peglanje to sto mora da se poseti ta njihova kancelarija za verifikaciju,a nikako nisam blizu glavnog grada plus radim i nemam bas vremena... A to da bih kupio print od nekog sam reko najvise iz ocaja :D Izvinjavam se sto sam prekrsio pravilo foruma i takodje se Izvinjavam liku sto mu unistavam dnevnik :D Peace braćo :D
Pa jel ne može verifikacija preko skypa ili nečega da se odradi?
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Broke Boi Tek (modifikovan)

Post Postao/la perke »

Ne, mora licno. Brze je a i jednostavije, momak je meni pomogao i objasnio sve u kratkim crtama, dao kodove da povratim wallet u slucaju da zamenim telefon, kako sve to funkcionise sa BTC i sto je najbitnije, na aparatu sam uplatio tacno koliko mi treba za print - 1200din.
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Broke Boi Tek (modifikovan)

Post Postao/la danko fafanko »

Ja na stranim uvijek odradim skypeom a registriran sam sigurno na bar 5 mjenjačnica...
vlkoff12
rank2
Postovi: 26
Pridružen/a: 13.01.2020, 14:45
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 8 puta

Re: Broke Boi Tek (modifikovan)

Post Postao/la vlkoff12 »

Braćo ajmo diskusiju oko fsre i naručivanja negde drugde da vodimo.
Otišlo je offtopic u tri pm
:mushh:
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Broke Boi Tek (modifikovan)

Post Postao/la AFX »

Imate temu tu, bez offtopica molim: viewtopic.php?f=26&t=892&p=55947#p55947
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori