✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
vanja
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 05.06.2023, 13:39
Ima zahvala: 1 put

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la vanja »

da li neko zna sa kog sajta se mogu naruciti magicne pecurke? Onaj sajt koji ste ranije spominjali vise ne salje spore u pismima , i to mi ,naravno ne odgovara
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la huana.meri »

kiša pada ima gljiva ko salate, ti mučiš naruđbe...
lako za sporea a kako kad nema spora???
nauči čovika pecat a ne di je ribarnica
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
vanja
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 05.06.2023, 13:39
Ima zahvala: 1 put

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la vanja »

huana.meri je napisao/la: 05.06.2023, 22:47 kiša pada ima gljiva ko salate, ti mučiš naruđbe...
lako za sporea a kako kad nema spora???
nauči čovika pecat a ne di je ribarnica
pa u mom predelu nema takvih verovatno ,a i necu da se otrujem
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la huana.meri »

ima, neznanje je problem, sad ih ima na kante....konji, konjušnice, pašnjaci stoke, ako sad nepočneš pogađat, onda nznam kad
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
vanja
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 05.06.2023, 13:39
Ima zahvala: 1 put

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la vanja »

huana.meri je napisao/la: 08.06.2023, 22:49 ima, neznanje je problem, sad ih ima na kante....konji, konjušnice, pašnjaci stoke, ako sad nepočneš pogađat, onda nznam kad
ma dobro , ja kakva sam nasla bih otrovne, a i logicno lakse mi je da kupim nego da trazim , nego taj sajt vise nije dostupan i niko sad ovde ne pise , sta ,svi nalaze ne kontam
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la huana.meri »

danas obavezno na konjski pašnjak, gnojnicu iza štaglja, oko štaglja...kiše je bilo, vreme je ljepo, moraju bit vani...to kad naučiš nać, di ima, nesadiš više, nemaš brige
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
vanja
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 05.06.2023, 13:39
Ima zahvala: 1 put

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la vanja »

huana.meri je napisao/la: 09.06.2023, 18:30 danas obavezno na konjski pašnjak, gnojnicu iza štaglja, oko štaglja...kiše je bilo, vreme je ljepo, moraju bit vani...to kad naučiš nać, di ima, nesadiš više, nemaš brige
Ima neka farma u blizini mada ne znam da li su bas konji, ali kontam da su krave ili ovce, mada mi glupo da se sunjam okolo hahaha ali dobro mozda i probam jednom
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 498
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 232 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la huana.meri »

obrazuj se o konjima što neznaju ni vlasnici, o njihovom izmetu, malo o fungusima, bakterjama, prirodi procesa pretvaranja iz govna u humus i s tom temom mu dodjes i pitas jel smijes malo samo snimit zemlju di su mu zivotinje, da to studiras, ćim krenešu PS spiku a nisi inspekcija, malo koji ostane s tobom, samo ti kaže hodaj ko gluva kuja, ja imamm posla...ima ekipa imau gljiva a nezna, nemamju pojma šta rade i di žive...pokazivat će ti pastuhe, toplokrvnjake, ali kad konji shvate da si radi njihovog dreka tu, bićeš ko doma brzo...najjača je stvar kopat ko govnima konja uz konja koji se posro, njegov vlasnik nema takav odnos s njima ko ti nakon prvog zaabadanja ruku u drek...nadji nacin da obidjes covjeka najlakse, ljudi su glupi, samo će ti konj pokazati da zna šta tražiš, konjušar nikad, taman jeli govna pred njim...
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Bogz_Okupaci
rank2
Postovi: 20
Pridružen/a: 23.10.2018, 16:32
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la Bogz_Okupaci »

Update:

freespore radi, ljudi mi odgovorili na mail u roku 3 min, za 15 min dogovorili sve detalje...platio putem Wise
Zibr
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 10.06.2023, 17:32

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la Zibr »

Danchi22 je napisao/la: 14.04.2023, 04:11 Jeli itko probao narucit spore od https://gluckspilze.com/
Neka austrijska firma...
vec 3 puta narucivao spore bez problema svaki put stignu za 10ak dana
Odgovori