✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
milemyco
rank2
Postovi: 14
Pridružen/a: 12.11.2020, 13:56

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la milemyco »

Danas tacno 4 nedelje, cekam jos sledecu jer mi se cini da su ljudi pisali period cekanja 3-5 nedelja. Takodje blizu dva meseca mi posiljka iz druge zemlje nije stigla, koverta je u pitanju. Nije mi jasno o cemu se jebeno radi, da li sam na nekoj listi i da li mi zaplenjuju stvari ili su stoka i gube porudzbine
zvonac
rank2
Postovi: 29
Pridružen/a: 14.01.2021, 10:18
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la zvonac »

milemyco je napisao/la: 01.01.2021, 15:51 Danas tacno 4 nedelje, cekam jos sledecu jer mi se cini da su ljudi pisali period cekanja 3-5 nedelja. Takodje blizu dva meseca mi posiljka iz druge zemlje nije stigla, koverta je u pitanju. Nije mi jasno o cemu se jebeno radi, da li sam na nekoj listi i da li mi zaplenjuju stvari ili su stoka i gube porudzbine
Ja sam cekao 8 tjedana, pojaviti ce se nakad sigurno, sljedeci put uzmi sa trackingom za koji eur vise, jer ovi posalju naj jeftinije sto mogu, na mojoj kuverti je pisalo 1.45eur da je placeno a ja sam platio 5-6eura dostavu
kale.kikor
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 29.04.2021, 11:12
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 42 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la kale.kikor »

nisam jedan od onih koji hoce sve informacije na tacni. cemu sluzi forum nego da se cita i izvlace informacije koje nas interesuju, ali ja stvarno ne mogu da nadjem fsre sajt il bilo kakav sajt sa koga bi narucio spore. vidim da pominjete neke sa redita al ja stvarno nemogu nista da nadjem, malo zbog toga sto skoro nijedan link nece da ucita( neki errori, nepostojece stranice itd) a i zbog toga sto nisam bas najsnalazljiviji na kompjuteru.. pa hoce li me neko uputiti na neki sajt koji postoji il email na koji bi pisao za pomoc? :-ss
Kako su velicanstvena dela Tvoja Gospode, sve si premudroscu stvorio.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la AFX »

kale.kikor je napisao/la: 04.05.2021, 22:32 nisam jedan od onih koji hoce sve informacije na tacni. cemu sluzi forum nego da se cita i izvlace informacije koje nas interesuju, ali ja stvarno ne mogu da nadjem fsre sajt il bilo kakav sajt sa koga bi narucio spore. vidim da pominjete neke sa redita al ja stvarno nemogu nista da nadjem, malo zbog toga sto skoro nijedan link nece da ucita( neki errori, nepostojece stranice itd) a i zbog toga sto nisam bas najsnalazljiviji na kompjuteru.. pa hoce li me neko uputiti na neki sajt koji postoji il email na koji bi pisao za pomoc? :-ss
http://freespore.com
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
kale.kikor
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 29.04.2021, 11:12
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 42 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la kale.kikor »

haha bruda moj dobri fala ti puno sve sredjeno :)
Kako su velicanstvena dela Tvoja Gospode, sve si premudroscu stvorio.
Avatar
cofita
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 19.12.2013, 08:58
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la cofita »

kale.kikor je napisao/la: 05.05.2021, 20:01 haha bruda moj dobri fala ti puno sve sredjeno :)
EL si preko freespora uzeo?
kako si platiom posto vidim drugi sistem koriste?
kale.kikor
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 29.04.2021, 11:12
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 42 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la kale.kikor »

cofita je napisao/la: 15.05.2021, 22:18
kale.kikor je napisao/la: 05.05.2021, 20:01 haha bruda moj dobri fala ti puno sve sredjeno :)
EL si preko freespora uzeo?
kako si platiom posto vidim drugi sistem koriste?
sori na ovako kasnom odgovoru. placanje je bilo problem, te sam odustao. koliko sam shvatio,bilo je najjednostavnije platiti kriptovalutom sto je za mene visa matematika. zapravo sam narucio spore preko nekog free shopa iz amsterdama. sve regularno. stigle su nakon mesec dana, mozda je veci rizik da ti ne stigne nego preko sfre i vise kosta(print,dostava i otvaranje deviznog racuna sve ukupno oko 50 e) ali se isplatilo... valjda, za sada cekam full kolonizaciju monotuba koja ide malo sporije, ali se kolonizacija u teglama pokazala vrlo uspesnom. kucaj www.kosimckitchen.eu imaju sta oces
Kako su velicanstvena dela Tvoja Gospode, sve si premudroscu stvorio.
CrispyLick
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 09.08.2021, 15:56

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la CrispyLick »

Pozdrav ljudi,narucih od nekog lika iz UK-a spore u spricu,pa sam se sad istripovao zbog granice sta kako,on kaze da naznaci na pakovanju da su "for microscopy use only",zanima me da li je neko imao iskustva,i da li ce na carini da otvaraju paket,inace salje spric u maloj kartonskoj kutici.
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: ✰ Gdje nabaviti Spore? ✰

Post Postao/la faceOff »

Jel na pakovanju izvana naznači to ili unutar kutije?
Ali nije ti nego čekat. Danas toliko robe ide poštom, da čisto sumnjam da postoji ikakva šansa da imaš problem
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Odgovori