Transgender Agenda

Svakog dana, novo otkriće
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 359
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Transgender Agenda

Post Postao/la faceOff »

Jasno je da ova daje lažni, a ovi razjebavaju svaki smisao
Samo što ja ne znam što smisao uopće je, i da li ga ima u kategorijama koje možemo shvatiti
Religije, zajednička vjerovanja... postoje od pamtivijeka. Prošle su test vremena i zato mislim da igraju na kartu i imaju prolaz radi određene ljudske biološke potrebe. Vjerojatno neki čoporski moment. Ne smetaju mi toliko religije kao takve i neka ih je što više različitih, sa što je moguće manje pripadnika. Takav svijet bi bio dinamičan, u konstantnom susretu i promjeni. Jebene su kad teže globalnom i isključivom i imaju mogućnosti za to. Ali su tada obično poluge vlasti i nisu uzrok sranja, već oružje civiliziranih sustava
A globalizam je novost koja je u kratkom vremenu izbljuvala sve moguće boleštine, gadosti... Razjedinjuje, relativizira, razboljuje... Stvara male zlobne, nakaradne, shizofrene patuljke, neprijateljske prema vlastitom čoporu. Prema sebi
Vjerujem da onaj vrh piramide ima svoju religiju. Neku jako gadnu
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Transgender Agenda

Post Postao/la storm.raver »

Pa ne znam ni ja sta je smisao niti sta znaci, sve mi se čini da je teško primenjivati tu reč na nešto dalje od običnih životnih stvari. Teško mi je da progutam sve te deluzije koje crkva propoveda, bez obzira sto je koristilo kao binder odredjenih društava u odredjenim trenucima vremena. Očigledno je da je svaka religija tu da ispuni tu unutrašnju prazninu, ne prevashodno zbog nekih odgovora. Jer eto postoje naučna objašnjenja danas za većinu stvari, a religija nije nestala.
Pogotovo u zadnje vreme dobijam sektaški vajb kad god vidim ikone i tome slično. Pitam se ko može da veruje u ova antropogeno deluziona sranja.
Sa druge strane tu je opet ta druga religija, religija relativnog i uvrnutog, klovnovski svetski poredak. Izuzetno gadna i bolesna.

Teška vremena da se živi. Polako ali sigurno se mirim da je sve isti kurac samo u drugačijim formama, i podmazujem konopac. Ako ne dozivim neko radikalno prosvetljenje i spiritualno buđenje u međuvremenu...
:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 359
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Transgender Agenda

Post Postao/la faceOff »

Malo sam se lomio ovih dana, čvaknio gljive... I znaš što?
Mislim da je ideja smisla udica, produkt kondicioniranog uma. Pas koji lovi svoj rep
To je obična imenica, pojam koji može egzistirati i koji je nastao samo u bolesnom umu kao potreba simplifikacije procesa života. PROCESA!
I ne može biti ništa univerzalno, isključivo ovisi o samom biću i interakciji sa okolinom, okolinom koja je na neki način prošireno biće.
Ne da mi se sada ulaziti u zakučaste dijelove, nemam volje ni vremena.. Kad ga uhvatim malo.... Ustvari sve je jednostavno
Slagalica se dobro uklapa u sve, ali glavna nit koja se provlači je jebena. Odgovornost!!!
Nekad traži oružje, nekad mir
Moj smisao u ovom mjestu i vremenu je biti muško, napravit sve da se pobrinem i da zaštitim obitelj. Pa što god bilo potrebno napraviti. Makar izgorio
Mislim da je to nešto što bi svi muškarci danas trebali.
Naći smisao u fightu
Vrtlarit ćemo poslje.
Ako bog da!
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Transgender Agenda

Post Postao/la storm.raver »

To mi zvuči kontradiktorno, ili te ja krivo razumem, ispravi me ako grešim.
Jer, ako je tvoja realizacija da je ideja smisla udica, a život proces, znaci da si se nakacio na udicu birajući da nadjes smisao u borbi, zaštiti porodice i tome slično. Znači ili se odbacuje ideja smisla u totalu kao nepojmljiva i apstraktna, a dalje život živi kao proces, ili se svesno grize neka udica.
Drugo, kažeš da ne može ništa biti univerzalno, a dajes savet svakom muškarcu sto bi trebao činiti i koju udicu zagristi.
:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 359
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Transgender Agenda

Post Postao/la faceOff »

storm.raver je napisao/la: 20.11.2021, 18:30 Jer, ako je tvoja realizacija da je ideja smisla udica, a život proces, znaci da si se nakacio na udicu birajući da nadjes smisao u borbi, zaštiti porodice i tome slično. Znači ili se odbacuje ideja smisla u totalu kao nepojmljiva i apstraktna, a dalje život živi kao proces, ili se svesno grize neka udica.
To je trenutni. Nije bio jučer, niti će biti poslje, nije udica nego reakcija na konkretnu opasnost. Covid, cjepiva... Postat će obavezno, kako za mene tako i za njih
Što se tiče ostalih, u istim su govnima. Ako se išta može učiniti, onda je to osmišljenom silom. Neće to ni bakice, ni djedovi, ni žene, ni djeca... Ni pičkice
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Transgender Agenda

Post Postao/la storm.raver »

Ako pričaš o trenutnom stanju u svetu, a ne pričamo više uopšteno o smislu, ja sam bio mišljenja da se treba boriti protiv ludila i ne biti pizda, nego gledam oko sebe i sve mi se čini da ludilo nije neki spoljašnji neprijatelj nego da sami ljudi perpetuiraju ovo. Protiv koga tačno da se boris ako 60% populacije samoinicijativno ode da se usprica a 80% se loži na celu priču...Postala mi je praxa da kažem prodavačici ili liku iz obezbeđenja da mi popuse kurac ako me podsete na krpetinu, medjutim stoka je protiv mene, tebe. U porodici samoj mi je 50% dileja ispranog mozga. Neprijatelji su svuda okolo, nisam pizda, ali ne znam ni kako bih ratovao sa svim tim idiotima.
:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 359
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Transgender Agenda

Post Postao/la faceOff »

Tako je.
Ne mogu van krvi i mesa, i "smisao" MENI ne može plutati van toga. Van mog neposrednog, okoliša koji je isto "ja". Ne može biti van svega.
Primjer pauka. Mreža koju on saplete između stabala, je na neki način prošireni pauk, u svojoj biti neodvojiv od njega. Besmislena bez njega, kao što je on besmislen bez nje. Neodvojivi su, dio su istog.
Prosvjetljeni čovjek, što god to bilo, mora trčati kao sumanut ako ga napadne medvjed. Kozmičke mentalne finese gube na vrijednosti pred grubim pitanjima egzistencije. Postoje stvari koje treba riješiti, isplesti mrežu koja zadovoljava potrebe. Biološke, razvojne, društvene..., a onda dolazi eventualna mogućnost nečeg višeg. Nečeg van riječi. Možda čak kao by product takvog života.
Kad nije tako, kad je um ispran i kondicioniran, onda je ideja smisla ustvari tlapnja sjebanog uma koja te tjera da se vrtiš i gužvaš u sebi, patiš u žudnji. A djelovanje i mentalnu usmjerenost treba spustiti puno puno niže.
Ljudi su ovce, pripitomljene životinje, kondicionirane... Ne pletu svoje mreže, ne žive.
Ova sada situacija je upravo nešto gdje treba usmjeriti djelovanje. MENI! Radi djece, sebe, svega. Trebalo je i prije, na mnogim područjima. Možda se onda i moglo pomalo boriti, ali danas... Bez preuzimanja odgovornosti nema života, smisao je nemoguć.
Ili ćemo se borit pa visit, ili će nas lovit ko zečiće. Ili ćemo se predat
Sve ovo što govorim je izmjenjivo, pišem uz put
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Transgender Agenda

Post Postao/la storm.raver »

/sarcasm

:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: Transgender Agenda

Post Postao/la malva sylvestirs »

Hahaha, podsjetilo me.na ovaj slučaj :eeek:


Jučer sam baš upoznala tzv. trans osobu. Sve o sebi govori u ženskom rodu a vidi se da ima bradu npr. ispod kože, muške crte lica i mušku građu tijela..samo, eto, ima obojanu kosu i žensku frizuru i odjeću. nešto smo morali iskomunicirat uvezi posla, zbunila sam se i na kraju ostatak dana izbjegavala osobu. Bilo mi je skroz neugodno i neprirodno sve to skupa, a većina oko mene se ponašala sasvim opušteno i prirodno, pa pomislih, jel problem u meni ili koji kurac?! :))
what you resist persist
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Transgender Agenda

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Ali zasto je to primarno fenomen muskog spola? Zasto ni priblizno blizu nema zena koje zele biti muskarci?
Odgovori