Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Perun »

Beyond Le Fov je napisao/la: 21.09.2020, 13:06 Ajde nemoj to pusiti, moze biti svasta, vise stete nego koristi. Ja nema sanse da duvam nesto svercano kroz odvratne energije mafije, jer to se osjeti itekako, nemoze se pocistiti niti palo santom ni kaduljom niti sa stotinu molitva. I onda jos moze biti prskano raznim sintetickim molekulama koje oponasaju djelovanje thc da bi prodali sranje. Mafija efikasno iz svete stvari napravi sotonsko orudje. Treba znati tko je i sto growao, kakve su namjere iza toga, kakvi su ti ljudi, srecom ima ih koji to rade s postovanjem, ali nema do svojeg.
Ha, jbmu, da imam svoje ne bi rješavao na ulici, znaš kako se kaže - kad nema zubaca i cipal je dobar. Do sada na ulici nikad nisam imao ovakav problem, a svoje ne mogu jjoš jer imam mladog mačka koji ima pristup u sve prostorije. I da sve šta sam do sad posadio a da je bilo sa ulice bilo je dobro do izvrsno. Morat ću se reorganizirat. Hvala enivej!
Moram nadodat, psihoinaut sam ima dobrih 30 i kusur godina i nikad nisam imao ništa ni nalik, ajmo je tako nazvat, demonskoj prijetnji. Ni na daturi ni na aci, a njega sam uzeo na nekom mračnom psy-u. Zapravo, na aci je bilo demonsko ali nije bilo prijetnje.
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Spunk je napisao/la: 21.09.2020, 18:00 Prijatelj je iz sjemena ulične zasadio. Dotjerao ju do kraja i kaže da ga uopće nije pucalo. A cvijet iz koje je uzeo sjeme ga je devastirao. Nisam tu biljku vidio, ali vjerujem mu. Teoretski bi i moglo biti genetskih objašnjenja
Jako poznata prica. Cini mi se da je veliko kockanje sa svim tim hibridima u sljedecim generacijama, mnoge biljke izrasle od skupljenog sjemenja ostanu male i krzljave, a ono sto izgura ne garantira dobar rad, odnosno svojstva roditelja. I to me zivcira, mislim ok, cjenim rad mnogih hibrida, ali da moram uvijek kupovati novo sjeme ako ocu dobiti nesto pusljivo, jebes to. Ista spika kao i sa svim drugim hibridizacijama, priroda to ne zeli odrzavati. Vise cu cjeniti neki osrednji rad ali da su generacije stabilne, nego te neodrzive proizvode i industrijske monopole iza njih. Jednom pribavio nesto na sljepo, kao domace, ali neznam sta su napravili s tom biljkom, rad minimalan od cjelog popusenog jointa ciste smotane, vizualno i okus uredu. Valjda nisu toliko glupi da uberu biljku dok su dlacice jos bjele, pa mi je jedino objasnjenje da su zasadili sjeme nekog nestabilnog hibrida.
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Spunk »

Možda je bila naka CBD sorta?

Zanimljivo je pravit hibride od stabiliziranih genetski razdvojenih sorti. F1 generacija često bude bolja po svemu od oba roditelja. A u F2 dobiješ apsurdno puno varijacija.

Evo par stabiliziranih regularnih( nefeminiziranih) sorti. Sve su fenomenalne, inače ok cijena, a znaju biti akcije. Jebiga, danas je završila. Bile su 30% jeftinije. Jedan od poštenijih breedera

Sannies
https://www.sanniesshop.com/sannies-jac ... seeds.html
https://www.sanniesshop.com/herijuana-i ... seeds.html
https://www.sanniesshop.com/killing-fields-f6.html
https://www.sanniesshop.com/jackberry-r ... seeds.html

Underground seed collective
https://www.sanniesshop.com/uzbekistan- ... seeds.html
https://www.sanniesshop.com/black-afghani.html
https://www.sanniesshop.com/turkish-landrace.html

A i hibridi su mu fenomenalni. Feminizirani Sugar punch je nešto najbolje ikada. Mislim da mi je on na redu, ostalo par sjemenki. Mada me Uzbekistan od USC gadno žulja...

Današnje sorte su uglavnom napravljene od istih gradivnih blokova. Skunk, NL, Afgan, Haze...
Al ima ih još breedera. Meni je Mandala seeds odlična. I jeftina. Filozofija uzgoja mi se sviđa. Rade na očuvanju landrace sorti, a hibridi su im napravljeni od landrace sa svih strana i zabiti svijeta. Totalno drugačiji dim
Kad budem u prilici probat ću križati Mandala Satori i Sannies Jack. Onda probat stabilizirati strukturu Satorija, a ostale kvalitete putem odabirati
Jebivjetar
lucky man
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 08.03.2021, 16:15
Ima zahvala: 2 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la lucky man »

Pozdrav svima koliko vas ima,nov sam ovde i moram reci da vam je sajt prva liga..
E sad jedno pitanje,mozda nekom malo cudno..stiglo mi neko seme danas(green crack od Humbolda) i malo me je ubedarilo to sto su menke onako sitnije,jer koliko ja znam veca biljka,obicno je vece i seme,pogotovo kada je biljka preko 1 kg..da li sam u pravu?? iz mog iskustva je to obicno tako bilo..

I Sretan 8.mart nasim dragim zenama bez kojih ovaj svet ne bi imao nikakvog smisla.
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la faceOff »

Nije to baš tako.
Veće sjeme imaju indike, a sative manje.
Kod hibrida vjerojatno ima ulogu kakva je mama i njena struktura cvjetova. Nema veze sa prinosom
Bitno je da nisu zelene ili bijele boje i da su čvrste
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
lucky man
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 08.03.2021, 16:15
Ima zahvala: 2 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la lucky man »

faceOff je napisao/la: 08.03.2021, 17:03 Nije to baš tako.
Veće sjeme imaju indike, a sative manje.
Kod hibrida vjerojatno ima ulogu kakva je mama i njena struktura cvjetova. Nema veze sa prinosom
Bitno je da nisu zelene ili bijele boje i da su čvrste
Hvala druze..bas sam se bio izbedacio bio na trenutak..cekao sam 2 ipo meseca da mi stignu i reko nije valjda da su autosi posto su sitnije .. i da, sativa dominant je, Genotipe 60% Sativa / 40% Indica,kazu ljudi da je vrh green cr. pa reko da probam ove godine..ziv bio
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Perun »

Braćo i sestre, aj preporučite mi neku satovi, da se dobro ismijem kad je osušim.
I di da naručim.
Hvala
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la faceOff »

A daj štogod više informacija.
Auto ili foto, unutra ili vani, feminizirane ili regularne...
Čiste sative imaju predugo cvjetanje i ne isplati se probavat. Jasno, ima kao iznimki, ali pitanje je jesu li 100% sative
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Perun »

Ne, auto, to mi djeluje malo nasilno, i vani (mada je sad malo kasno) i unutra, uzgojim pa izbacim da cvita na pravom Suncu. Živim uz more pa mogu. I sad mi tri na balkonu cvitaju.
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la faceOff »

Uuu, ako možeš slobodno sadit bez straha pogledaj ovo
https://www.mandalaseeds.com/Catalogue/Safari-Mix
Regularne su i foto. I jeftine. Za 25€ dobiješ 20 sjemenki
Prijatelj mi je sadio i do kraja je izgurao 8 ženskih. Od opuštajućih do smiješnih. A svaka je unikat, razvijene od kojekakvih kultivara iz indije, nepala... Nisu najpotentnije na svijetu(ima i takvih), ali imaju kvalitete što ih velika većina današnjih sorti nema. Manje više sve ostalo je recikliranje i napravljeno od istih genetskih linija.
Ali ovo je nešto potpuno drugačije. Ko Monty Python
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Odgovori