Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
DadoRoski977
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 11.10.2020, 13:59
Ima zahvala: 1 put

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la DadoRoski977 »

Zato druze sto cekam spore,bez brige nisam spijun,radio sam churke pre mesec dana i jedu mi se zato sam pitao,a znam sta mi treba preatim na yt evo vec 2 dine i ovde mozda nekih 3 meseca kako sta mi treba,nego me zanimalo gde ima da se uzme to u SRB ako sam povredio pravilo foruma izvinjavam se autorima
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Firmus »

Razumijem, i ja bi isto platio dosta za neku pristojnu dozu. Kad skupiš još 7 postova onda pošalji poruku onom kolegi, on je još uvijek aktivan. Inače je zabranjeno prema pravilima bilo kakvo potraživanje itd...

Tvoja je greška ako se nisi osigurao za budućnost. Mogao si barem uzeti spore. Uvijek je dobro napraviti što više tegli pa ih mozes cuvati nekoliko mjeseci u frižideru. Najbolje ti je uzgajati tijekom cijele godine, a pogotovo ljeti kad je toplo i ne treba grijanje.
DadoRoski977
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 11.10.2020, 13:59
Ima zahvala: 1 put

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la DadoRoski977 »

Okek izvinjavam se druze,narucio sam spore cekam okej hvala ti
BelegBeli
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 31.05.2020, 21:15
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la BelegBeli »

Meni su spore stigle kroz par nedelja. A ovo odakle sam kupio pecurke, ne bih o tome niti ovde niti u privatnim porukama. :)
DadoRoski977
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 11.10.2020, 13:59
Ima zahvala: 1 put

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la DadoRoski977 »

Izvini mislio sam da si ih nasao negde zato sam pitao,nismo se razumeli izvinjavam se jos jednom
BelegBeli
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 31.05.2020, 21:15
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la BelegBeli »

DadoRoski977 je napisao/la: 20.10.2020, 23:46 Izvini mislio sam da si ih nasao negde zato sam pitao,nismo se razumeli izvinjavam se jos jednom
Apsolutno nema potrebe da se izvinjavas. :D
A jedan od razloga zasto ti ne bih rekao od koga sam uzeo pecurke prvi put da probam je taj sto su bile shit. Rece mi neko sa foruma da su lose uzgojene i lose su bile osusene. Jedva sam ih zvakao. I ta doza od dva grama jedva da me je pipnula.
Skunk1234
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 25.11.2019, 18:26
Ima zahvala: 6 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Skunk1234 »

Firmus je napisao/la: 13.10.2020, 22:46 Razumijem, i ja bi isto platio dosta za neku pristojnu dozu. Kad skupiš još 7 postova onda pošalji poruku onom kolegi, on je još uvijek aktivan. Inače je zabranjeno prema pravilima bilo kakvo potraživanje itd...

Tvoja je greška ako se nisi osigurao za budućnost. Mogao si barem uzeti spore. Uvijek je dobro napraviti što više tegli pa ih mozes cuvati nekoliko mjeseci u frižideru. Najbolje ti je uzgajati tijekom cijele godine, a pogotovo ljeti kad je toplo i ne treba grijanje.
Mislim da si malo pobrkao ... čak i najboljima leti teže ide zbog teške kontrole toplote i vlažnosti... jako su češće kontaminacije...😁
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Firmus »

Skunk1234 je napisao/la: 13.02.2021, 12:45 Mislim da si malo pobrkao ... čak i najboljima leti teže ide zbog teške kontrole toplote i vlažnosti... jako su češće kontaminacije...😁
To je iz vlastitog iskustva, meni najbolje lazi uzgoj ljeti, ali mozda je to zato sta imam vise vremena i opusteniji sam. ALi ajde, recimo onda da je najbolje tijekom proljeca :)
Iri420
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 24.06.2021, 15:29
Ima zahvala: 3 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Iri420 »

BelegBeli je napisao/la: 15.10.2020, 22:11 Meni su spore stigle kroz par nedelja. A ovo odakle sam kupio pecurke, ne bih o tome niti ovde niti u privatnim porukama. :)

Nova sam ovde pa ne mogu da ti šaljem pp pa ako nije problem da mi se javis, zanima me sa kog sajta si ih poručio i još koje pitanje imam :D
Avatar
cofita
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 19.12.2013, 08:58
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la cofita »

Zabranjena je potraznja takvih stvari ovde,kolko ja znam,mozes da naucis kako da uzgajas pa da samo se okusas u veseloj avanturi! ;)
Odgovori