Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Spunk »

:Aj super da radi :)
Kakav ti je režim uzimanja po danima? Razmišljam probati uzimati svaki dan, jer drugi dan budem nekako... napet. Sve bude ok, dobro se osjećam, ali prag tolerancije na svakodnevne gluparije mi je dosta nizak.
Jebivjetar
Avatar
cicamicamaca
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 26.01.2017, 14:34
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 11 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la cicamicamaca »

Spunk je napisao/la: 22.04.2020, 10:52 :Aj super da radi :)
Kakav ti je režim uzimanja po danima? Razmišljam probati uzimati svaki dan, jer drugi dan budem nekako... napet. Sve bude ok, dobro se osjećam, ali prag tolerancije na svakodnevne gluparije mi je dosta nizak.
Ja uzimam svaki dan 40 dana, dvije kapsule ujutro i dvije navečer. Moguće je da se poveća ranjuvost nakon gljiva, ja sam na primjer ako pojedem baš dozu sljedecih nekoliko dana ko živa rana, treba malo vremena za integraciju pa uzmi i to u obzir. One pokreću neke stvari i skidaju neke oklope i obrane, pa smo malo osjetiljiviji u tom periodu... a ta osjetljivost je i znak da rade i da se nešto događa :)
you might not have been my first love
but you were the love that made
all the other loves
irrelevant
Niko
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 29.12.2020, 19:57

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Niko »

Pozdrav ljudi..
Namjeravam krenuti sa mikrodoziranjem,nažalost nemam vremena za uzgoj a izvor iz kojeg sam dosad riješavao je presušio..

Pronašao sam na netu truffles što bi bili psilocibinski tartufa,pakiranja od 1grama po dozi(baš za mikrodoziranje),pretpostavljam da je to ekvivalent 1/10 suhih psilocibinkih(ja sam najbolje tripove imao na 3-3,5g što bi u slučaju mikroa iznosilo ,3..

Dali Netko ima iskustva sa trufflesima??koliko vidim u NIZ su legalne,dali je sigurno naručiti i najbitnije od svega,mogu li očekivati isti učinak kao kod cubensisa??

Ima na: shayana shop,drpaddo,whole celium,,
ako netko ima iskustva naručivanja sa neke od stranica slobodno preporuku neka pošalje..
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la storm.raver »

Cao druze, da, ti "tartufi" su legalni u Holandiji, mislim da je to sklerocij meksikane, but who actually cares, sadrze psilocibin, da.
Mozes očekivati sve isto sto i kod Cubensisa, jer je psilocybin aktivna supstanca.
Medjutim doze su vece kolko sam cuo, 7,8 grama je level 1, sad ti izracunaj. Probaj, ne bi trebalo da osetis nikakve efekte, osim posle nekog vremena blage kognitivne i emotivne.
Sad sam malo guglao vidi ovaj link
https://www.magic-mushrooms-shop.com/en ... sage-guide

Ja to nisam nikad jeo, niti planiram, niti sam naručivao, tako da nažalost nemam blage veze o tome, mozda se neko uključi ko zna vise na tu temu.
Pretpostavljam da su ilegalni kod nas za razliku od Holandije.

Pozdrav
:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
Golub
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 06.12.2020, 17:08
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Golub »

cicamicamaca je napisao/la: 20.04.2020, 15:33 Ja smeljem gljive u mlincu za kavu i onda napunim u prazne kapsule koje kupim u ljekarni (oko 30 kn je cijena za 70 kom), obično popijem dvije kapsule
Koje velicine su kapsule koje si kupovala?
Avatar
cicamicamaca
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 26.01.2017, 14:34
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 11 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la cicamicamaca »

Golub je napisao/la: 11.02.2021, 19:38
cicamicamaca je napisao/la: 20.04.2020, 15:33 Ja smeljem gljive u mlincu za kavu i onda napunim u prazne kapsule koje kupim u ljekarni (oko 30 kn je cijena za 70 kom), obično popijem dvije kapsule
Koje velicine su kapsule koje si kupovala?
2cm x 0,6 cm
you might not have been my first love
but you were the love that made
all the other loves
irrelevant
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Firmus »

Izmjeri gljive prije nego samlijes npr uzmes 5 g i onda napuni kapsule. Ako si napunio 40 komada samo 5/40 = 0.125 i tako jednostavno dobijes prosjecnu masu kapsule.
Mozda bi i meni kapsule pomogle kod mucnine. Prosli put sam uzeo bio mozda 0.5 g ili tako i satima sam povracao tako da pijem samo caj, on je puno laksi za stomak i ne moze naskoditi.
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la faceOff »

Evo dva tjedna sam pod novim režimom.
Počinjem sa ponedjeljkom 0.2g i uzimam svaki dan do petka. Svaki dan povećavam za 0.2g. Tako da petkom uzmem 1g.
Morat ću promjeniti vrijeme uzimanja. Pojedem ih ujutro prije posla, ali počet ću nakon.
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Hm 1g bas i nije mikrodoza, ja bi previse ronio po dubinama sebe, nekakve koncentracije na svakodnevne aktivnosti, interakcije s drugima i posao bili bi pravo umjece za izvoziti. Primjetio sam da postaje sve popularnije mikrodoziranje za tretman svakavih stanja sebe. Koja je tvoja inicijativa faceoff?
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la faceOff »

Mikrodoziram jer imam :D
Dosta raste tolerancija kad svakodnevno uzimam. Subota i nedjelja sam čist, i kad bi u ponedjeljak uzeo 1g. to bi bilo već tripanje. Ovako i nije
A što liječim?
Ja sam u sredini, mlak, bljutav. Ne mogu biti stvarno dobro jer nikad nisam ni loše. Totalna splačina od bivstvovanja.
Uzimam veće doze da se izneredim, rastavim, uronim u očaj. Ponekad mi se duh raširi i stopi sa svime. Kako kad. Ali poslje sam uvijek puno bolji
A onda svakodnevica lagano počima uzimati danak i duh pomalo opet gubi oštricu
Zato mikrodoziram. Oštriji sam, bistriji, netolerantniji prema svim ovim sranjima.
Krajnjeg cilja nema. Svaki dan je svoja priča, svaki trenutak...
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Odgovori