Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Firmus »

Meni se ne čini baš kao dobra ideja to, ali ako tebi odgovara, zašto ne. Mislim da je bolje uzet neku pristojnu dozu u mraku i tišini, zatvorenih očiju i onda ćeš bit miran bar nekoliko tjedana/mjeseci. Ni sam nemam ništa protiv mikrdoziranja na lijep sunčan dan, ali stvarno se razvije brzo tolerancija i šteta je malo toliko trošiti. A i razvijaš psihološku ovisnost.
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la faceOff »

Beyond Le Fov je napisao/la: 19.04.2021, 14:12 Primjetio sam da postaje sve popularnije mikrodoziranje za tretman svakavih stanja sebe. Koja je tvoja inicijativa faceoff?
Da , sve popularnije je i to mi ide na živce. Manje više se mikrodozira da bi ljudi mogli bolje funkcionirati u ovom nakaradnom sistemu. Nemam posao koji zahtjeva kreativnost i ostale pizdarije koje navode kao razlog za mikrodoziranje. Ja pokušavam da mi se sve što više zgadi, do granice kad se vadi oružje. Figurativno, jel
Firmus je napisao/la: 19.04.2021, 17:47 Meni se ne čini baš kao dobra ideja to, ali ako tebi odgovara, zašto ne. Mislim da je bolje uzet neku pristojnu dozu u mraku i tišini, zatvorenih očiju i onda ćeš bit miran bar nekoliko tjedana/mjeseci. Ni sam nemam ništa protiv mikrdoziranja na lijep sunčan dan, ali stvarno se razvije brzo tolerancija i šteta je malo toliko trošiti. A i razvijaš psihološku ovisnost.
Imam dovoljno za godinu dana ovakog režima. A uskoro će pasti novi grow.
Ne tražim mir. Nemir tražim. I iz njega ishod kakav bude. Previše godina sam potrošio za kurac.
Ne znam, moram malo to uobličiti, suvislo izložiti. Do sada nisam imao potrebu.
Uglavnom, sa mikrodoziranjem sam napet kao luk. I mislim da je to dobro. Nisam od filozofija, metafizika, velikih istina.... Strano je mojoj naravi.
Sada. Aktivno sada
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Firmus »

faceOff je napisao/la: 19.04.2021, 20:00 Imam dovoljno za godinu dana ovakog režima. A uskoro će pasti novi grow.
Ne tražim mir. Nemir tražim. I iz njega ishod kakav bude. Previše godina sam potrošio za kurac.
Ne znam, moram malo to uobličiti, suvislo izložiti. Do sada nisam imao potrebu.
Uglavnom, sa mikrodoziranjem sam napet kao luk. I mislim da je to dobro. Nisam od filozofija, metafizika, velikih istina.... Strano je mojoj naravi.
Sada. Aktivno sada
Jesi kada probao metodu Terencea? Tj. da uzmeš ogromnu količinu u mraku i tišinu, zatvorenih očiju? Ja sam samo jednom bio na pragu da to napravim, i baš su bile jake halucinacije zatvorenih očiju. Mislim da je to najvrijednija stvar kod gljiva.

Ali slažem se, psihodelici su općenito korisni za integraciju i preporod unutar sistema. Još uvijek nemam gljiva, a sve bi dao za nekoliko g. LSD je ok supstanca, ali ipak je umjetna i gljive su daleko bolje. Trebao bi kroz 2 tjedna nabaviti 4 AcO DMT pa ću to pokušat. Čitajući iskustva, čini se da je zanimljava supstanca.
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la faceOff »

Nisam još uzeo toliko veliku dozu. Nikako naći vremena za to. Treba mi bar 3-4 dana biti potpuno slobodan. Od posla, žene, djece, mašina, tehnologije, obaveza... Očistit se prije, imati vremena poslje... Ozbiljno to shvaćam. Prijatelj ima kuću u napuštenom zaseoku, savršenu za par dana samoće. Još vrijeme treba pronaći
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Firmus »

Evo jedan zanimljiv kanal, ima baš detaljne trip reportove i ova cura tripa nekoliko puta godišnje ;)

https://www.youtube.com/channel/UC9T6tY ... REQ/videos

Pogledaj i 434 kanal isto, vjerojatno će ti se svidjet.
zm051
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 11.07.2018, 13:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la zm051 »

Firmus je napisao/la: 20.04.2021, 21:12
faceOff je napisao/la: 19.04.2021, 20:00 Imam dovoljno za godinu dana ovakog režima. A uskoro će pasti novi grow.
Ne tražim mir. Nemir tražim. I iz njega ishod kakav bude. Previše godina sam potrošio za kurac.
Ne znam, moram malo to uobličiti, suvislo izložiti. Do sada nisam imao potrebu.
Uglavnom, sa mikrodoziranjem sam napet kao luk. I mislim da je to dobro. Nisam od filozofija, metafizika, velikih istina.... Strano je mojoj naravi.
Sada. Aktivno sada
Jesi kada probao metodu Terencea? Tj. da uzmeš ogromnu količinu u mraku i tišinu, zatvorenih očiju? Ja sam samo jednom bio na pragu da to napravim, i baš su bile jake halucinacije zatvorenih očiju. Mislim da je to najvrijednija stvar kod gljiva.

Ali slažem se, psihodelici su općenito korisni za integraciju i preporod unutar sistema. Još uvijek nemam gljiva, a sve bi dao za nekoliko g. LSD je ok supstanca, ali ipak je umjetna i gljive su daleko bolje. Trebao bi kroz 2 tjedna nabaviti 4 AcO DMT pa ću to pokušat. Čitajući iskustva, čini se da je zanimljava supstanca.
sto bi bila ogromna kolicina u gramima osusenih gljiva ? 10g ?

btw kakva su na kraju bila iskustva s DMTem ?
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Firmus »

zm051 je napisao/la: 11.08.2022, 17:16 sto bi bila ogromna kolicina u gramima osusenih gljiva ? 10g ?

btw kakva su na kraju bila iskustva s DMTem ?
pa za vecinu ljudi bi bila ta kolicina 5 g, da bio sma uzeo 4 aco dmt, nisam imao tako preciznu vagu ali oko 30 mg je bilo, jako zanimljivo iskustvo
opet sam razmisljao o zivotu i smrti, u kojem smjeru idem, i osjecao sam kao da su pretci ili nekakvi duhovi tu sa mnom u sobi... imao sam i nekakve vizuale i sa otvorenim ocima, a bio sam u mraku, ali je bilo malo svjetla, vidio sam nekakve fraktale

a n n dmt nisam probao, i necu jos neko vrijeme, za sad gljive i kolaci od trave su vrh
zm051
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 11.07.2018, 13:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la zm051 »

Firmus je napisao/la: 19.08.2022, 16:14
zm051 je napisao/la: 11.08.2022, 17:16 sto bi bila ogromna kolicina u gramima osusenih gljiva ? 10g ?

btw kakva su na kraju bila iskustva s DMTem ?
pa za vecinu ljudi bi bila ta kolicina 5 g, da bio sma uzeo 4 aco dmt, nisam imao tako preciznu vagu ali oko 30 mg je bilo, jako zanimljivo iskustvo
opet sam razmisljao o zivotu i smrti, u kojem smjeru idem, i osjecao sam kao da su pretci ili nekakvi duhovi tu sa mnom u sobi... imao sam i nekakve vizuale i sa otvorenim ocima, a bio sam u mraku, ali je bilo malo svjetla, vidio sam nekakve fraktale

a n n dmt nisam probao, i necu jos neko vrijeme, za sad gljive i kolaci od trave su vrh

pretpostavljam da je to specificno za svaku osobu, ali koliko otprilike bi se cesto moglo mikrodozirati, a da se ne stekne tolerancija ?
Avatar
Lolica
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 05.03.2019, 12:45
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Lolica »

pretpostavljam da je to specificno za svaku osobu, ali koliko otprilike bi se cesto moglo mikrodozirati, a da se ne stekne tolerancija ?
[/quote]

James Fadiman (spominje se u ranijim postovima) predlaže svaki 4. dan. Znači, uzmeš danas, sutra i prekosutra "odmaraš", pa uzemš opet 4. dan itd.
Ali naišla sam jednom na Dennisa Mckennu ... misilm da je bio kod Joe Rogana, i on također predlaže neki svoj režim, a to je da uzimaš 4 dana u kontinuitetu, a 3 dana si off. Mislim da je tako nešto bilo. Baci pogled na net, sigurno ćeš brzo naći.
Meni ovaj prvi sistem više odgovara, ali ti probaj.. samo nemoj siliti. laganini i pronaći ćeš svoj režim.

Nego, da vas pitam. Ne uzgajam, ni neću - nemam uvjeta. A izvor mi je malo presušio :-s
I sada.. gledam kako bih preko neta iz Niz. nešto naručila. Našla sam ovu stranicu:
https://www.zamnesia.com/

svakakvih divotica imaju, cijene su sasvim ok. Barem mi se tako čini. ali... ali.. ne šalju u kroejšu. :sad:

imate neku preporuku?
Easy Is Right
zm051
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 11.07.2018, 13:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la zm051 »

Lolica je napisao/la: 01.09.2022, 19:24 Našla sam ovu stranicu:
https://www.zamnesia.com/

svakakvih divotica imaju, cijene su sasvim ok. Barem mi se tako čini. ali... ali.. ne šalju u kroejšu. :sad:

imate neku preporuku?
Ima puno package forwarding firmi koje bi mogle rijesiti problem s neisporukom u hr.
Npr. ovaj je u NL : https://www.priparcel.eu/package-forwarding/
Odgovori