❧ Amanita Muscaria (Muhara) Info ☙

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: ❧ Amanita Muscaria (Muhara) Info ☙

Post Postao/la entheogenic »

Ha izgleda da nema :ohnoo:
Odi pogledaj na ebay, azarius il bilo koju drugu stranicu. mozes ih dosta jeftino narucit ako se potrudis malo pa pogledas na svakakvim stranicama!
Om Shanti
Makisa96
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 08.01.2015, 01:09
 pohvaljen: 1 put

Re: ❧ Amanita Muscaria (Muhara) Info ☙

Post Postao/la Makisa96 »

E mnogo kasnim sa trip reportom al izvinite... malo sam eksperimentisao i sa LSD-om posle ruckanja amanite sto nije sad tema... :cheesy:
E ovako nasao sam dve srednje amanite :ymsmug: Morao sam da ih osusim jer sam imao ispite pa nisam mogao da ih koristim ni u narednih 5 dana. Imao sam ogroman problem da osusim muhare jer imam malu pecku bez rerne u mojoj sobi, a keva je u drugoj pa je upadala i mnogo sam imao problema sa susenjem amanite jer ni fen nije pomogao kao sto pomaze u slucaju susenja trave :-? Na kraju sam ih naseckao na jako sitne listice i stavljao direktno na plotni dok listici nisu postajali hrskavi... UZASNO JE SMRDELO NA PECURKE :))

E nakon nekoliko dana sam smazao sve te listice i cepao GTA V sa drugom. Nakon nekog vremena sam se osecao kao da sam pritisnut u samom sebi ako to u opste ima smisla :) Nekako kao da su ivice mog vida zatamnile, zatim me je pozvao lik 20 godina stariji iz sela da odem do prodavnice da mu prodam neke igre. :-o Kad sam ustao iz fotelje od jednom sam se osetio poprilicno kao napuseno :cheesy: Kad sam krenuo da kazem kevi da odlazim mnogooo sam zabadao u razgovoru. Na putu do tamo osecaj opet napusenosti samo malo drugacije, u fazonu da me drvece mnogo zanimalo i izgledao mi je poprilicno neverovatno. :psy E onda kada sam stigao i pricao sa likom koj me je pozvao imao sam totalno klasicno zabadanje bas kao da sam navaren i osecaj kao da smo nekako totalno izolovani od drugih ljudi koj su bili pored nas, nekako kao da smo u nasem svetu nekom nekako . A zatim u povratku kuci sam u glavi imao ono klasicno razgovaranje sa samim sobom u glavi kao kad sam napusen. Onda sam stigao kuci i fora je krenula da slabi i kasnije skoro skroz prestala i presla u totalni stond. #-o Secam se da sam sanjao nesto jako neverovatno al nmg da se setim :(

Nisam imao neke posebne tripove, ocigledno da doza nije bila dovoljno velika, ali je bilo fino iskustvo :) :mushroom:
demztrippingballz
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 19.01.2015, 18:22
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: ❧ Amanita Muscaria (Muhara) Info ☙

Post Postao/la demztrippingballz »

Je li ih kasno potraziti?
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: ❧ Amanita Muscaria (Muhara) Info ☙

Post Postao/la HypnoToad »

Kasno ili rano, ovisi o tvom pogledu na svijet. Uglavnom, 9./10. mjesec im je vrijeme.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
demztrippingballz
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 19.01.2015, 18:22
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: ❧ Amanita Muscaria (Muhara) Info ☙

Post Postao/la demztrippingballz »

:'( trebat cu ih narucit sa ebaya
cluster
rank2
Postovi: 20
Pridružen/a: 15.02.2016, 23:14
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: ❧ Amanita Muscaria (Muhara) Info ☙

Post Postao/la cluster »

je li Amanita Muscaria spada u red psilocibinskih gljiva ili ne
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: ❧ Amanita Muscaria (Muhara) Info ☙

Post Postao/la HypnoToad »

Ne.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
vekac
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 14.11.2014, 01:12

Re: ❧ Amanita Muscaria (Muhara) Info ☙

Post Postao/la vekac »

Kakve su sanse da se naidje na Amanitu u aprilu, u velikim planinskim cetinarskim sumama?
Dream Master
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 18.06.2016, 10:32

Re: ❧ Amanita Muscaria (Muhara) Info ☙

Post Postao/la Dream Master »

Jel bi neko znao da prepozna ovu pecurkicu
http://imgur.com/8xlnfag
vekac
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 14.11.2014, 01:12

Re: ❧ Amanita Muscaria (Muhara) Info ☙

Post Postao/la vekac »

Da li bi neko isao na Goliju da trazi muhare? Po onome sto do sada znam cetinarske sume Golije su mesta gde se ove gljive najcesce mogu naci u Srbiji. Pored njih, trazio bih i ostale poznate gljive poput lisicarki, vrganja, suncanica i rusula. Isao bih sam ali bi me u tom slucaju ta avantura previse kostala. Prosecna cena prenocista na Goliji je 20 eura, a jedini prevoz od Ivanjice je taxi koji kosta 1600 din. Svi ovi troskovi bi bili upola manji kada bi neko isao sa mnom, a i bilo bi lepo upoznati jos nekog ljubitelja gljiva. Ja sam iz Beograda.
Odgovori