Što znači biti produhovljen i moći vidovnjaka

Proširimo horizonte
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1578
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Što znači biti produhovljen i moći vidovnjaka

Post Postao/la Beyond Le Fov »

obavezno

evo još malo citata iz te knjige...
Dobio sam dojam da ta žena nosi u sebi i očituje čitav niz ljudskih osobnosti, te da sama nema svoju osobnost. Biti sve istovremeno znači biti ništa.

„Majko", pitao sam je, „tko si ti zapravo?" „Tko?", uzvratila mi je pitanjem. „Što je to „tko"? Postoji samo jedno biće koje jest, i svaka osoba, svaka životinja, svaka biljka, svako sunce, svaka planeta i svako drugo nebesko biće jedino je instrument očitovanja tog jednog i jedinog bića koje jest. Koliko puno „kojih" bi trebalo biti? Isto biće govori kroz moja usta kao i kroz tvoja i kroz sva živa bića. Jedina razlika je da svako živo biće ne poznaje u potpunosti svoj vlastiti bitak i dosljedno tomu nije sposobno očitovati sve karakteristike bitka. Ali svatko tko zna bitak u potpunosti i savršeno, može očitovati sve karakteristike koje postoje u univerzumu, jer sve te karakteristike su različiti aspekti jednog i jedinog bića koje jest, jedne i jedine biti. Vanjska forma koju vidiš pred sobom, misleći da sam to „Ja" samo je instrument kroz koju bitak očituje taj određeni aspekt bića koji je neophodan u datom vremenu. Stoga, ne pitaj više takve besmislice poput „tko sam ja?"

„Majko", rekao sam, „kako si spoznala bitak toliko potpuno i savršeno da možeš očitovati sve njegove moguće karakteristike? Želio bih i ja toliko napredovati. Reci mi! Putem kojih iskustava si postala instrument očitovanja jednog i jedinog bića što jest? Ili da li si uvijek bila na toj razini? Jesi li rođena u tom stanju?"

„Rođena?", zapita. „Ja rođena? Kada si vidio da je „Ja" rođeno? Jesi li ikada vidio „Ja"? „Ja" nikada nije rođeno i nikada neće biti rođeno. Samo tijelo se rađa. Istinska, božanska bit je savršenstvo, pa tako razvitak unutar njega nije moguć. Jedino se tijelo mora razvijati da bi bilo sposobno očitovati više vibracije i više frekvencije bitka. Čak i najrazvijeniji instrumenti, najrazvijenija tijela, moraju proći taj proces, uključujući moje, koje je još jako daleko od savršenstva. Sve je samo faza razvitka. Stvaranje tijela uvijek je lančana reakcija -kako se ovaj proces danas naziva - i uvijek kada započinje lančana reakcija prolazi kroz razna razdoblja sve dok ne dosegne svoj kraj. Ni jedna materijalna forma očitovanja ne može izbjeći taj zakon. Paralelno s razvitkom tijela, također se mijenja i stanje svijesti."
Tražeći one koje volim okrećem svjetlo svoje svijesti unutarnjem pretraživanju, budući da sve i svi žive u meni.

Jedno biće, istovremeno biće svih živih stvorenja, stoga moje biće, ne poznaje ograničenja. Cijeli je univerzum u meni i moje biće ispunja cijeli svemir. Sve što jest sam ja. U svemu što volim, volim svoj bitak jer su stvari koje ne volimo upravo one koje nismo prepoznali u nama samima.

Biće, bitak i božanska prava priroda su jedina realnost i pravi život. Onaj tko je iniciran u biće ili u božansku prirodu i tako potpuno upoznat sa samim sobom, voli sve (stvari) i svakoga podjednako čineći dio njih samih.
_____________________________________

Dosta se "duhovne" istine kanalizira u filmovima. Npr. trilogija filma the matrix je krcata duhovnom simbolikom, o tome kako stvari stoje i o onome šta se dešava čovjeku na putu duhovnog buđenja. To je priča o sadašnjem vremenu i buđenju duša.

Dio kad se Neo probudio iz matrice u onoj kapsuli gdje mašine uzgajaju ljude, savršeno odgovara onome šta se dešava ljudima prilikom duhovnog buđenja. Neprobuđeni Neo zarobljen u matrici na početku filma predstavlja naš zemaljski ego, perspektivu iz uživljenosti duše u priču matrice, usporedno je s običnim sanjanjem kad čovjek spava.
Neovo tijelo koje se budi u kapsuli u realnom svijetu predstavlja našu dušu koja se probudila u energetskom/svjetlosnom/duhovnom tijelu. Ovo "probuđeno" stanje svijesti odgovara lucidnom sanjanju, intuitivnoj percepciji jer perspektiva ide mnogo više i šire.
Kako film ide dalje tako Neo sve više kuži da je matrica san a da mu je biće neograničeno. Što više počinje vjerovati u sebe i što više radi na sebi, to više moći dobiva. Isto je i s duhovnim razvitkom.

Matrix predstavlja ovu našu realnost. Karakter Nea predstavlja probuđenu dušu, karakter Morpheus predstavlja duhovnog vodića, oni ljudi koji pomažu Neu (koji rade uz Morpheusa) predstavljaju "svjetlosne ratnike" odnosno duše koje pomažu u buđenju drugih duša. Karakter Oracle je prezentacija Gaje, točno takva je i ona, sve zna ali daje dušama apsolutnu slobodu, ne govori nikome ništa što nije potrebno da zna, ali pokazuje ti da vjeruješ sebi. Operator u onom brodu u kao stvarnom svijetu koji gleda matrix na monitoru u kodovima je naše "više jastvo" iliti oversoul, to je naš "nad um" i on nas vodi kroz život. Karakter Trinity predstavlja komplementarnu polovicu Nea. Neo + Trinity + Bog predstavljaju savršenu kreaciju. Karakter agent Smith predstavlja silu koja je porobila ljude (reptili). itd. itd. sve u tom filmu je duhovna simbolika, sve je paralela sa ovom stvarnošću, karakteri i radnja.


Film Cloud Atlas poprilično odlično prikazuje način reinkarnacije duša u životnu priču i osobnost duše koja ostaje nepromjenjiva kroz živote.

Star Trek ima fenomenalne epizode koje uče o ovoj stvarnosti, pogotovo star trek - the next generation.

Star Wars dobro prikazuje poznavanje "sile" što je korištenje znanja o temeljnoj prirodi svemira u kombinaciji s energetskom razvijenošću i moći, magija.

A film Inception je po mom mišljenju još jedan moguć način za shvatit svemir, njegovu fraktalnu strukturu i njegove priče (ali i um, film je odličan). Možda je nekima i najlakše tako gledat to. Za one koji nemogu shvatit bogove, transcendentalno, fraktale, razine energija i ličnosti, shvatit će na ovaj način interpretacije jer svi imamo iskustvo sanjanja i svi znamo kako je to i šta je to. A sve je to jedno te ista stvar samo dugačiji opis.

Dakle ovi u filmu stvaraju razine snova jer im je to način da bi što dublje ušli u nečiju podsvijest, uzimali informacije ili usađivali ideje u nečiji um. Znači uspavali bi nekoga i sebe tako da se nađu u snu subjekta s njim u priči njegove podsvijesti, pa bi ga u tom snu prve razine opet uspavali i ušli u san druge razine gdje im je još pristupačnija podsvijet subjekta manipulacije, itd.

Izdvojio bi te razine snova kako su prikazane u filmu. Slično je i sa našim svemirom samo što je to malo kompleksnije.
Glavni sanjač koji sve sanja, izvorna točka manifestacije je Bog, u njegovom snu postoje bogovi među kojima je i naša Gaia. Gaia sanja ovaj naš svijet. Život na zemlji njezin je san, a kao što znamo sve što sanjamo kad spavamo projekcija je našeg uma, tako smo i mi projekcija njezinog uma. Mi sanjamo svoj život unutar Gainog sna.
Mi svi djelimo isti prostor (točku u svemiru), razinu sanjanja i energetsku vibraciju. Zato ovaj svijet postoji i izgleda tako kako izgleda.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1578
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Što znači biti produhovljen i moći vidovnjaka

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Ideja jedinstva je lijepa ideja kao takva, kao samo mentalna konstrukcija, teorija, ali sasvim je nešto drugo iskustveno proživljavati to jedinstvo. Kad netko kaže "svi smo jedno" to stvara pozitivne reakcije u našem emocionalnom tijelu, to je senzor duše koji tako reagira uvijek kad se govori o njezinoj istini. Taj senzor nam cjelo vrijeme priča o pravim vrijednostima unutar nas, reagira na svaku misao uvijek pravilno i istinito, i ako slušamo sebe a nisamo slijepi vodit će nas po savršenom životnom putu skrojenom baš za našu dušu.

Duhovno iskustvo (kod ljudi kojima je bilo šta duhovno novost) osim psihodelikom može se potaknuti i principom vizualizacije. Oni koji imaju razvijenu vještinu vizualizacije (detaljnog zamišljanja objekata i situacija) mogu iskusiti sve što mogu zamisliti kao da to realno proživljavaju, jer um iskustveno ne razlikuje realno od zamišljenog. Možete iskusiti kako je to biti malo širi komadić perspektive Gainog uma i Boga, a to bi moglo potaknut ljude da rade na sebi jer će skužit koliko su bili nesvjesni, koliko vremena troše na borbu sa samim sobom i koliko je svemir savršen.

Jeste li kad probali zamisliti da vaša "ja" perspektiva nije samo u vašem tijelu nego i u tijelu drugog bića? To je konstanta stanja svijesti duhovno probuđene osobe i materijom skrivena istina. Jer duša ne poistovjećuje sebe sa tijelom/egom nego s Bogom, ona je božje oko. Ako se potrudite vizualizirati takvu situaciju moći ćete iskusiti kako je to, ovisno koliko ste vješti u vizualizaciji.

Svijest je jedna jedina, nelokalna, bezgranična, u svemu je što postoji, svijest je Bog. Duša je jedna od bezbroj osobnih perspektiva Boga i kroz duše proživljava čitav svemir u bezbrojnim pričama. Gaia je Bog na nižoj skali, nisu sve duše Njezine, Bog gleda kroz Nju, ona kroz svoje duše, duše kroz svoja tijela. I Bog i Gaia i duše su jedinstvo, jedno jedino biće u smislu duhovne realnosti. Kao što su i korijenje i deblo i grane i lišće drvo. Svatko od nas je čitav svemir, ovaj tu, jedan jedini, sve u njemu, ali iskustveno ga proživljavamo kroz svoju dušu, a ovisno o razvijenosti duše, količini energije i snage ega toliko široko vidimo.

Zamislite da ne gledate samo kroz svoje oči nego i kroz oči druge osobe po vašoj želji, ili bilo kojeg drugog bića. Sad zamislite da kroz to drugo biće promatrate sebe u svom tijelu, ili da gledate kroz više bića istovremeno. Proučite tu situaciju vrlo detaljno. Primjetite svoje osjećaje u perspektivi druge duše. Osjetite njene energije, njen um. Kao da svojim umom gledate kroz njezin um. Primjetite da postajete jedan um s dvije osobnosti. To je perspektiva Gainog uma u odnosu na svoje duše.

Kad zamišljamo da se nalazimo u nečem drugom mi to drugo stvarno postajemo, odnosno čitavo vrijeme već jesmo to samo selimo svijest iz svog tijela u to. Tako se ulazi u kristale, drveće ili bilo koje drugo biće s čijom dušom / energijama želimo komunicirati. To je glavni princip telepatije i vrata percepcije i manipulacije za lječiti drugoga na duhovnom nivou. Kad u takvom sjedinjenju umova osjećamo bolesne energije onog drugoga one su zapravo naše, i ako preuzmemo odgovornost za te energije i lječimo sami sebe (ako znamo kako, postoji tehnika), to će se odraziti u drugome i izlječit će njega kao i nas.

Zamislite sad da nemate ego, osobnost, nemate misli, samo ste prozor percepcije, samo svijest. Zamislite da gledate sebe kroz sunce, oblake, nebo, zvijezde, zrak, kamenje, vodu, mrave, kristale... svijest je nelokalna i sama srž onoga što si ti, što sam ja, i što je sve, sve je jedinstvo, jedan jedini svjestan organizam. Sada znate kako je to biti Bog. Meditacija je tehnika prebacivanja svijesti u perspektivu boga.

To se zove transcendentalno iskustvo. "Ja" kroz nivoe perspektiva, od najnižeg oblika percepcije do najvišeg. i svaka od tih perspektiva sadrži jednaku istinitost "ja" osjećaja. Dakle "ja" je sve, samo je na nama s kojom perspektivom ćemo se definirati.
Netrebamo se definirati niti svojom osobnošću duše, jer istina da smo duša nije veća nego da smo sve ostalo. Ali kroz svoju dušu određujemo iskustva koja ćemo proživljavati.

Zato kad se kaže da je sve oko nas refleksija nas samih to je istina na svim razinama smisla. I na duhovnom nivou, i na iskustvenom i osobnom. Energija naše duše (naš um) se reflektira od drugih duša i kompletne ralnosti oko nas natrag ravno k nama. Zato sve što nam "vanjski svijet" napravi radimo sami sebi. A duhovno ratovi i ego brije znače rak organizma, nešto kao autoimuna bolest, kad organizam zabrije i bori se protiv sebe.

Kad sam ja počinjao sa svojim duhovnim razvitkom gljive su mi znale pružit toliko jaka transcendentalna iskustva da sam plakao od ironije koliko svi brijemo u normalnom stanju svijesti a svi smo jedno i sve je toliko savršeno, samo da je malo više svjesnosti u ljudima ovdje u gainom snu bi bio raj. I smetalo me jako što je nemoguće drugome prenjet riječima tu istinu.
Kako da netko ozbiljno shvati da je i netko drugi osim on sam, da je svi koje je ikad sreo, doslovno, da kad priča s nekim priča sam sa sobom, kad se divi nečemu divi se sam sebi, kad je u sukobu s nekim u sukobu je sam sa sobom, sa svojim umom reflektiranim u drugome. Nikako, svi sve trebaju sami iskusit i naučit.
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Što znači biti produhovljen i moći vidovnjaka

Post Postao/la Ninti »

Beyond Ra je napisao/la:Kako da netko ozbiljno shvati da je i netko drugi osim on sam, da je svi koje je ikad sreo, doslovno, da kad priča s nekim priča sam sa sobom, kad se divi nečemu divi se sam sebi, kad je u sukobu s nekim u sukobu je sam sa sobom, sa svojim umom reflektiranim u drugome. Nikako, svi sve trebaju sami iskusit i naučit.
Da svi moraju sami doći do tih zaključaka i nekada je stvaro frustrirajuće gledati ljude kako briju igre bez granica.. Frendica se slučajno našla na nekom tečaju svjesnosti, meditacije tako nešto, gdje je jedna od vježbi bila sjesti nasuprot nepozate osobe gledat mu u oči i izjaviti 'ja pripadam tebi' :) kaže ona hrpa ljudi to nije bilo u stanju izgovoriti..
Ne čudi to jer to nije dio programa u koji smo ubačeni od rođenja pa se diže firewall hehehe..
Nego beyond jesi kad razmišljao o pisanju knjige, ide ti to.
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1578
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Što znači biti produhovljen i moći vidovnjaka

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Mene jako zabavlja pretakanje duhovne realnosti u intelekt na što precizniji i jednostavniji način bez apstrakcija, jer zapravo uopće nema mjesta za apstrakcije i kompliciranja, sve može biti jasno i shvačeno samo treba naći način. Operativni sistem ove civilizacije zapravo je dosegnuo nivo da se riječima analogijom može vrlo detaljno objasniti i shvatiti čitav svemir. Nekad se nije moglo, zato je bilo potrebno stvarati mitove i druge neprecizne zaobilazne načine koje su znali protumačiti samo inicirani.

No meni nije poanta pričati priče već potaknuti ljude i konkretno objasniti kako doć na razinu s koje su priče koje pričam iskustvo. Tak da imam u planu detaljno napisati neku knjigu ili podužu temu o strukturi duhovne i iskustvene realnosti, kako se najbrže pokrpati i energetski razviti, izvuči se iz mentalnih govana ove civilizacije i transcendirati svijest. Nezgodno je jedino to što se proces razvitka duše nesmije previše ubrzavati jer doslovno poludiš. Svemir se otvara u skladu sa zrelošću uma da podnese toliku otvorenost. Potpuna duhovna probuđenost je stanje kao da ste pojeli 100 grama gljiva i uspjevate kontrolirati um kao da se ništa neobično ne događa. zato oprez, uvijek slušati sebe, intuiciju, ali rušit sve čemu je razlog strah, potrebna je jedino mudrost.
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Što znači biti produhovljen i moći vidovnjaka

Post Postao/la shroomko »

Ninti je napisao/la:Nego beyond jesi kad razmišljao o pisanju knjige, ide ti to.
Ja bi savjetovao puno više jasnoće. Beyond, tvoje poruke su odlične, ali nekad koristiš termine koji su nepoznati i meni koji sam dosta u duhovnosti, a kamoli nekome tko nema iskustva s time. Znači prvo nauči objasniti svoje poruke svojoj baki, onda mojoj baki, onda Nintijevoj baki i onda tek napiši knjigu. :thumbsup:
Avatar
Ruskinja
rank3
Postovi: 88
Pridružen/a: 12.12.2012, 13:37
Ima zahvala: 55 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Što znači biti produhovljen i moći vidovnjaka

Post Postao/la Ruskinja »

A meni se jako svidio post #52. Divno sročen i predivno vizualiziran. Popunio mi je još jednu rupicu u velikoj neosvještenoj bušotini!
Neki ljudi su tako siromašni, sve što imaju je novac.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1578
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Što znači biti produhovljen i moći vidovnjaka

Post Postao/la Beyond Le Fov »

uhvatih još malo inspiracije...

Realnosti su medij za kreacije bogova, kao što mi radimo umjetnička djela od nečega. Kreacije bogova su raspoređene kroz svemir po skali vibracije energije kao što su radio stanice raspoređene po radio frekventnoj skali. Npr. ova naša fizička realnost je frekvencija kao što je nekoj radio stanici određeni broj megaherci. I na tom broju megaherca može biti više radio stanica, kao što može biti više kreacija bogova u jednoj realnosti. Život na Zemlji u ovoj fizičkoj realnosti je kreacija božice Gaie, to je njeno umjetničko djelo, njena ideja, njen san, ona, djelić izražaja njene duše. DNK je oblik njene ideje o biću. Dakle kao što bi netko od ljudi kipara napravio umjetničko djelo kip tako je ona napravila čovjeka i druga bića. Ideja je samo ideja, slika, nema život sve dok kroz nju ne prolazi energija.

Duše su energetske jedinice, oblici božjih osobnosti formirani kroz iskustva u realnostima. Duše su kao stanice/oči božjeg tijela. Kad duša uđe u neku ideju o biću od nekog boga u nekoj realnosti, ta ideja dobiva život, slika postaje tijelo, duša se poistovjećuje s pričom o biću i životu u koju je inkarnirana. Vrlo slično kao što je u filmu the matrix prikazano kako se ljudi spajaju na matricu, tako se duše spajaju na realnosti.

Sva kreacija je ideja + energija.

Evolucija i priča na zemlji je proces u Gainim očima kao što je nama gledanje nekog filma, samo što je ona režiser tog filma. Njena ideja o biću čovjeka ne sadrži samo sadašnji trenutak evolucije čovjeka nego svaki trenutak njegove evolucije u čitavoj vječnosti. Za nju vrijeme ne postoji. Ona je bog a ovo je njena igra. Jedno od pravila igre je da se ne miješa u volju bića svoje kreacije jer duše koje ulaze u bića tako razvijaju sebe svojim vlastitim projekcijama.

Razlika između bića i duše je velika, ovisno koliko je duša u biću svjesna sebe. Biće je podložno elektromagnetnim zakonitostima realnosti i uživljeno je u priču filma i svoju ulogu u njemu. Ovisno koliko se razvijena i snažna duša nalazi u tijelu bića i koliko granice ideje o biću to dopuštaju toliko će ono biti svjesno ili nesvjesno šire slike sebe i svemira.
Većina duša na Zemlji su Gaine duše, ona. Ono što su sve duše u odnosu na Boga, tako su zemaljske duše u odnosu na nju, njene oči, njeni oblici osobnosti, i zemaljska duša koja je u potpunosti svjesna sebe zna da je Gaia i zna da je Bog.

Svaka duša ima svoju osobnost, svoju "ja" perspektivu u odnosu na svemir i druge duše, ali nije to taj "ja" koji ljudi osjećaju u svom životu. "Ja" koje biće osjeća i s kojim se poistovjećuje nastaje od formacije energija kako je zapisano u njegovom dnk + životno iskustvo u trenutnom životu + osobnost duše. Npr. kad bi se jedna te ista duša nalazila u dva tijela čovjeka u isto vrijeme (a to je moguće, to se zove twin flame duše), one se ponašaju kao potpuno zasebni entiteti, imaju drugačije osobnosti, drugačiji ego, drugačije brije, kao brat i sestra, ali pošto je osobnost duše ista imaju težnje prema istim stvarima, imaju jednako razvijen um, ideale, iskustva iz prethodnih života, pa zbog toga i sličnu životnu priču u ovom životu, itd.

Kad se duša probudi u tijelu u velikoj mjeri ona se s njime više ne poistovjećuje, dnk program bića nad njom gubi moć, životna priča postaje samo film, ego nestaje, um transcendira tijelo i fizičku realnost, duša zna da sve što je ona je Gaia i da je njena volja Gaina volja, i zna da je Bog i da je potpuna. Život postaje igra i umjetnost kao što je to u Božjim očima.
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Što znači biti produhovljen i moći vidovnjaka

Post Postao/la Ninti »

shroomko je napisao/la:Znači prvo nauči objasniti svoje poruke svojoj baki, onda mojoj baki, onda Nintijevoj baki i onda tek napiši knjigu. :thumbsup:
Pokušavam si zamisliti svoju babu kako čita Castanedu sa razumijevanjem.. i ne ide to #-o
Slažem se shroomko da treba težiti da se bude razumljiv svima, ali to naprosto nije ostvarivo. Uvijek će biti netko tko ne razumije iz prostog razloga što nismo svi isti u bilo kojem pogledu. Kada bi to bio razlog da se ne piše knjiga, onda nitko ne bi pisao..
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Što znači biti produhovljen i moći vidovnjaka

Post Postao/la Psychonaut »

Naravno, ne moze svako sve razumjeti. Za razumjevanje je potrebno iskustvo. Medjutim, nekada pazljivo moramo birati koje informacije zelimo da prenesemo, kako onaj ko prima informacije ne bi dosao u situaciji da "ne vidi sumu od drveca".

Zato recimo kad citamo knjige od Echharta Tollea sve zvuci vrlo jednostavno i lako razumljivo. Eckhart ne govori sve sto on zna, vec samo mali podskup toga koji mi lako mozemo razumjeti i aplicirati na svoj zivot. Nekada je teze nesto ne reci, nego reci.
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
Ruskinja
rank3
Postovi: 88
Pridružen/a: 12.12.2012, 13:37
Ima zahvala: 55 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Što znači biti produhovljen i moći vidovnjaka

Post Postao/la Ruskinja »

Beyond, a inspiraciju za tekstove vadiš pretežito iz vlastitih iskustava dobivenih uz pomoć meditacije, ili čitajući literaturu na tu temu?
Neki ljudi su tako siromašni, sve što imaju je novac.
Odgovori