Youtube draguljčeki

Što ste zadnje dobro gledali a želite sa drugima podijeliti...
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la Ninti »

Da, rezonira ful i pruža neku utjehu u svem ovom sranju. Meni suze krenule kad sam pogledala prvi put, nisam mogla shvatit sta mi se desava.. odlazim i ja valjda na kvasinu pomalo :blinkk:
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la Beyond Le Fov »

I ja sam imao takvu reakciju, i uvijek kada se u zivotu sretnem s nekom dubokom bitnom vlastitom istinom imam takvu reakciju, because it's true, it's a message.
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la Firmus »

Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la malva sylvestirs »



Slavoj Žižek je izjavio da je za ekstremno cijepljenje naroda :ohnoo:
Ali ovaj drugi ima zanimljive stavove i prijedloge, kao neki civilizirani anarhist haha. A Žižekov mozak, ja ne znam kako to radi, lik teško može jednu rečenicu završit koliko je naelektriziran.
what you resist persist
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la Firmus »


Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la faceOff »

Zajebano je sa ravnozemljašima. Argumenti jednostavno ne vrijede.
Na svoje oči sam stotine puta vidio da horizont postoji. Sa mora se kopno pojavljuje od vrha planine prema dolje. Čak i manji objekti. Svjetionici, brodovi... Postoji i formula u navigaciji sa kojom možeš izračunati točnu udaljenost od objekta. I upravo se uzima trenutak kad se objekt pojavljuje na horizontu. Moraš znati nadmorsku visinu objekta i vlastitu visinu oka.
Udaljenost horizonta = 1,17 x drugi korjen visine tvog oka(u stopama)
Recimo da ti je oko na visini 16 stopa.
Ud. horizonta = 1.17 x 4
= 4.68 nautičkih milja

Ako ti se na horizontu pojavljuje svjetionik visine 36 stopa, računaš i dodaješ njegovu udaljenost od horizonta
1.17 x 6 = 7.02 nautičke milje

4.68+7.02=11.7
U tom trenutku si udaljen od svjetionika 11.7 NM

Baš neki dan sam ušao u raspravu sa jednim, i njegov odgovor na ovaj argument je - OPTIČKA VARKA!
Ali evo sad sam smislio jedan jednostavni eksperiment i ako ne bude spreman okladiti se u kilo janjetine i piva do mile volje... razbit ću mu glavu
Kad dođem doma i stavim na papir sve, postat ću ovdje da provjerite. Da sam sebe ne uvalim u govna
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la Firmus »

Ja sam postao ovo prvenstveno da triggeram ravera, ali moze bit da to ovisi o atmosferskim uvjetima. Goran Potkonjak sa Slobodnog univerziteta je radio eksperment na rijeci i kad se uracuna ta visina oka tj instrumenta, ispada da nema zakrivljenosti, pogledaj na yt napisi slobodni univerzitet eksperiment ravna zemlja.
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 358
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la faceOff »

Ali što ću gledat neke filmiće kad sam na svoje oči to vidio i mjerio. U svim atmosferskim prilikama, na svim morima.
Razumiješ. Je sam taj koji je mjerio i vidio to.
Kažem ti, osmislio sam jednostavan eksperiment, pa ga i ti možeš napraviti

Edit. Ništa od eksperimenta. Na razdaljini koju sam imao u vidu je ipak pre mala razlika u visini. Priručnim sredstvima nemoguće izmjeriti točno
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la storm.raver »

Nisam trigerovan, odgledao sam juče, a i od pre znam šta Marko misli o tome, tako da nema šta da se kaže. Ako se ikad završi ovo zlo sa blokiranim kretanjem, najbolje ko želi neka krene na put oko sveta nek ide samo pravo, ako se vrati na isto mesto odakle je krenuo eto mu dokaza i neka onda odjebe. Sad ja tu da izvodim hokus pokus magije jednačine i demonstriram Fukoovo klatno i slične gluposti ja to ne želim previše sam sjeban as it is.
:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la AFX »

..ravna ili ne, svejedno..veći su mi problem debili na toj plohi..kugli ili vateva..no dok mi golica zanimanje, a ne anus..dobro je.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori