Marihuana i čestost konzumacije

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la sometimes »

jeaaaaa, snovi....., nisam sanjao ima valjda 10 godina....

:))
....it didn't make any sense.....
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la sometimes »

@mary jane...

kako ide, je se uspjevas drzat novonastalih pravila ili.....

meni bas ne ide, izdrzim cijeli dan, dok radim mi uopce nije bed i kad dodjem doma nije bed, ima uvijek nesto za radit ali kad sve napravim kad se uvalim u kauc i ubacim neki dobar film......, jaooooooooooo, e onda nastaju problemi - tako da sam od 6 dana koja su do sada prosla - tri zapalio (samo navecer)

ja bi bio zadovoljan sam sa sobom kad bi tako ostalo ali kod mene ne moze, ja si izgleda moram rec da necu pusit i onda zapalim samo navecer,a kad kazem da cu pusit samo navecer onda pusim non-stop :)) :)) :))

uglavnom - to su moji ratovi, negoooooo, sta sam skuzio, ja se ne sjecam u posljednjih dva tjedna koje sam sve filmove gledao navecer, memorija - empty, a vi? jeste li primjetili kakve probleme u pamcenju nebitnih stvari......
....it didn't make any sense.....
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Red »

ah memorija baj baj. tj, kratkoročno teško pamtljivo pogotovo oni momenti koji mi nimalo nisu zagolicali um. kao npr. debilni filmovi koje pogledam pa zaboravim. jer, kvalitetu pamtim pa kažem eee to je film vrijedan gledanja... sve ovo nekako mimo mene prolazi.

Ponekad jeste malo debilno, osjećaš se ko kreten jer si ne možeš prizvati sjećanje na dan ranije, ili misao dođe pa ode u trenu itd. zato treba pomalo :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la sometimes »

imas pravo, i agree....

mene cura sprda jer za sve sta se desilo kazem: neki dan, iako je bilo jucer ili bilo koji drugi dan :)) :)) :))

a to sa memorijom u potpunosti se slazem sa tobom, ostaju mi sve one stvari koje su me barem malo zainteresirale ili izazvale u meni onaj neki osjecaj....

ali, zivot je lijep

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Devil'sChase »

Dobro je dok zaboravljate samo debilne memorije tj. dok pamtite bar bitne memorije. :thumbsup: Al ne idete dalje od toga
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la sometimes »

sinoc sam pogledao ovaj dokumentarac, tema nije kao sto bi mislili iz naslova o nekom ludaku koji uzgaja naj-naj vutru nego opcenito ono sve sto znamo, zasto je ilegalna, sta je iza toga, stetnost(u ovom slucaju njena ljekovita svojstva), o gluposti ljudskog roda, itd.....



[media]link[/media]



:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la shroomko »

Ja sam pušio bar 5 jointa dnevno prije 10-tak godina. Kad sam odlučio prestati bilo je preteško, nisam imao toliko snage volje ali otkrio sam način koji je meni bio super.

Prvo bi rekao neću sad pušiti 24 sata, onda bi se za nagradu napušio kao stoka.
Onda neću sad pušiti 2 dana, pa bi opet proslavio.
Tako bi povećavao dok nisam došao do 2 mjeseca, kad nisam pušio 2 mjeseca dosta sam se očistio i to mi je bio novi početak.

Nadam se da će nekom ovo biti korisno.
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la Zeleni Palac »

Imao sam par perioda da sam bio napljugan ko deva svaki dan po par mjeseci. Te naravno i perioda da sam apstinirao nekoliko mjeseci pa i do god dana. I ono sto sam shvatio je da su oba ekstrema iznimno kontraptoduktivna.
Kad si stalno napljugan, jako malo toga napravis, dosta toga ti padne na pamet, a nikak se pokrenut . Dok je apstinencija, ruku na srce, dosadna i frustrirajuca. Isao sam svijetom kao bezvoljna radilica, zanemarujuci neke stvari, sitnice, koje bi u taj zivot unjele boju. Pogotovo jer je nametnuta bila.
Sad uglavnom zapalim vikendom. Rijetko kad prek tjedna, a ako i zapalim prek tjedna, prvo se pobrinem da sam obavio sve obaveze kojeo sam imao za taj dan. Jer, jednom kad sjednem i zapalim, samo me pozar, potres ili murja mogu dic.
Dok recimo, imam frenda koji pljuga svaki dan, u bilo koje doba dana, i koliko ja znam, nije niti jednu obavezu zanemario. Covjek bez ikakvih problema funkcionira pod utjecajem.
I jedno pitanje za pusace. Jel vas jos uvjek hvata smijalica dok ste napljugani?
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la sometimes »

pa bas ona smijalica pri kojoj se smijem svemu, bez razloga, ko lud - ne, ali mogu reci da bez obzira na vrstu, moje stanje ili doba dana uvijek me oraspolozi i da mi smjesak na lice...

:thumbsup:

slazem se sa ovim sta si rekao da obje krajnosti nisu u redu, iako meni djeluje tako da posto sam hiperaktivan i kad se napusim, masu toga napravim jer onda ako ne, imam griznju savjesti pa opet ne mogu mirno sjedit.....

slika
....it didn't make any sense.....
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Marihuana i čestost konzumacije

Post Postao/la sinnerman »

@ sometimes

Šta mi radiš gušte sa tom tvojom fotkicom.... :smokee: :O) X_X

Evil green..... =))

Meni isto uvjek digne .... raspoloženje, smijalice vrlo rijetko, euforične ispade prvih dan dva nakon duže apstinencije. Čak i lagani tripić nakon duže stanke, halucinacije...

Gud smok.....

:p
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
Odgovori