Najbolja magična biljka koju ste probali?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la Psychonaut »

Izgleda da sam ja onda uglavnom konzumirao indicu, u nadi da ce efekti biti kao kod sative :D
Zato sam i prestao duvati, getting stoned mi nikako nije doprinosilo kvalitetu zivota...
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la sometimes »

moguce jer kako sam citao o toj temi, uzgajivaci vole uglavnom raditi sa indicom jer daje vise i za krace vrijeme, a znamo da je njima u glavi samo :money1:

i da jos sam procitao da se samo sativa koristi za druge svrhe (sativa - u prijevodu korisna) kao npr. stabljika se moze koristiti u građevini umjesto armaturne mreze od celika - zamislite koliko je cvrsta, onda za papir, gumu, itd, itd......, a kao indica se ne moze koristiti za to - nije mi jasno ali eto, tako sam procitao
....it didn't make any sense.....
Avatar
Leo montes
rank3
Postovi: 70
Pridružen/a: 03.11.2010, 10:39
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 20 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la Leo montes »

Samo da nadodam da se (riječima Rick Simpsona, Phoenix Tears) samo iz Indice extraktira
medicinski potentno ulje :)

Inace, marimahuna vulgaris (bar na balkanu) moze doslovno znacit sve. Mix mixeva... vjerujem da je možda i genetski bliža sativi, međutim to se toliko izmješalo i razvodnilo kontinuiranim uzgojima istih linija bez oplemenjivanja i međukrižanja i najviše pohlepom i nemarom, tako da mislim da se ova naša "domaćica" nemože niti uspoređivati s nijednim pravim strejnom.
Nature will persist without us. Will we without her?
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la sinnerman »

Jeste Leo, ne može se uspoređivati niti sa jednim strejnom jer je ona strejn sam za sebe =))

A najbolje od nje je to što, kako kaže Forrest Gump "Life is like box of chocholate, You never know what you're gonna get" =))
Može te zacementirati pred TV-om sa blagim halovima a može te i odvrnuti =)) sa facialnim grčem i bolovima u trbuhu :))

Inače, dobio na poklon hash marokanski I klasa, jao kako je to bilo dobro.... uf...
nakon toga mi se više ništa ne puši.... sve mi nešto smrdi...
Stavio sam malo za prvi put da probam, mirisa nema-miriši kao neki aromatizirani duhan tipo sandalovina, nikakav miris po travi.. ama ništa, mogo biš sjediti u kafiću i pušiti, niko nebi skužio... ali popušili mi tu jednu, ništa ne osjećam, bojim se da je slabo i da ništa to ne vrijedi... inače se napušim prije nego dojdem do kraja jokice... Ja sav tužan :( jer ne osjećam ništa, ali nakon 10 minuta stvarno nisam osjećao ništa ni kljun ni krila ni nožice =)) =))
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la Red »

Psychonaut tebi bi trebala neka sativica definitivno, indike te baš znaju izstonirati ko budalu, pa nisi za niš. Ovo što uleti je živi užas dok ne probaš nešto svoje, pogotovo sativicu.

razlika je stvarno drastična ako možeš testirati sa nekom finom travom. npr. meni je uvijek fora ako imaš i jedne i druge. i npr. zapališ neku indiku, tijelo ti se razmili, kapci padnu, glava u magli a onda zapališ neku sativu i bum odjednom priča, veselje, ludilo :ymparty: pa si kombiniraš hahaha
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

svaki put kad cujem rub a dub anthem -"skunk makes me move and gives me energy :D" pitam se kad ce meni opet tako biti a ne - duvam, spavam, jedem i gore... tak da sam i ja drasticno smanjio duvanje u odnosu na prije.
po meni za aktivno duvanje nema do hasha... neki bubble po mogucnosti ne napravit od indice ili marokanac... milinaaaaaaaaaaaaaaa... sto je jedan frend reko da si je bar mogao poslat poruku u proslost dok su bila druga vremena pa bi drukcije isplaniro duvanje XD

a sto se tice teme, posto pitas za nesto legalno.. ko bude u prilici svakako preporucam da proba kratom.. da bar kod nas umjesto kave i cuge svi konzumiraju kratom...mogo bi i ja :D
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la Psychonaut »

U kakvim dozama konzumira kratom, i sa kakvim zeljenim efektima?
Pozivam te da budes moj ucitelj
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la dr.manijak »

Kratom ti ima stimulativno dejstvo tipa amfetamina.
Uf to bi bilo super, gledao sam emisiju svet na dlanu, oni ljudi idu naokolo i svi samo zvadju, nose po 5 kesa oko struka.
Zanimljive zajednice postoje.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la HypnoToad »

Koliko sam ja upoznat kratom ima djelovanje nasličnije opijatima (heroinu), neke sorte su malo stimulirajuće. Isto izaziva ovisnost navodno, heroinski narkomani ga koriste sve više kao legalnu biljnu zamjenu.
ti možda misliš na 'Khat'.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Najbolja magična biljka koju ste probali?

Post Postao/la Psychonaut »

Kratom u madnjim dozama ima stimulativne, u srednjim sedativne, a u velikim dozama efekte slicne opijatima.

Ja sam nekoliko puta koristio manje doze, i prilicno je efikasan stimulant. Nikakvi specijalni efekti, ali dobro i dugo drzi(oko 4h), i prilicno je cist osjecaj (bez osjecaja tjelesne nelagodnosti koji se nekad desava kod vecih doza kafeina). Jednom sam probao i srednju dozu, al to mi se ucinilo kao prilicno hedonisticko iskustvo... Zanimljiva je biljka, ali ne mislim da je dobro previse je koristiti jer ne znamo kako dugorocno djeluje na organizam...

Pa me bas zanima kako to koristi LoveSexDrugs...
Pozivam te da budes moj ucitelj
Odgovori