Psytrance / Goa

Što slušate i volite podijelite sa drugima
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la AFX »

Po mom ukusu.. :lovee:
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
storm.raver
rank10
Postovi: 434
Pridružen/a: 11.02.2014, 15:59
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 277 puta

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la storm.raver »

Al pržite sa ovim trensom ja to ne mogu na dnevnoj bazi da slusam. Ponekad raspalim kući, ili ako puštaju na žurci bude dobar vajb. Treba imati poseban mozak za ovo ili jesti mnogo pečurki. Ova take it away traka je jako dobra.
:mushroom: learning things :mushroom:
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la AFX »






:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la Beyond Le Fov »

:psy :78896:





Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Kad rudarim youtube i spotify u potrazi za novim dobrim trensom treba mi manje od 10 sekundi za preslusavanje svake stvari da ih kategoriziram kao neslusljivo sranje, vise od 99% na sta naletim mi je tako, ali onda nakon dvijestote naletim na dragulj koji mogu slusati konstantno na repeat, vozi me bolje od iceg

Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la AFX »

Beyond Le Fov je napisao/la: 18.03.2023, 09:39 Kad rudarim youtube i spotify u potrazi za novim dobrim trensom treba mi manje od 10 sekundi za preslusavanje svake stvari da ih kategoriziram kao neslusljivo sranje, vise od 99% na sta naletim mi je tako, ali onda nakon dvijestote naletim na dragulj koji mogu slusati konstantno na repeat, vozi me bolje od iceg
Ja sam si napravio na spotify playlistu, i samo u nju trpam dobar Dark Psy/Hitech za slušati u autu..a i super mi je ta platforma za otkrivanje novih stvari..tj za pronalaženje sličnih izvođača onima koji mi se sviđaju..kad nađem nešto slušljivo, skinem to u flacu/320 na Soulseeku. :thumbsup:
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la AFX »

Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
55cacc2d7823
rank3
Postovi: 61
Pridružen/a: 13.05.2020, 04:07
Ima zahvala: 80 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la 55cacc2d7823 »

nepovratno mi se corruptao kriptirani disk sa muzikom. otad sam smanjio slusanje jer mi se nije dalo u novu potragu i skidanje, pogotovo na ovom nestabilnom uplinku brzine 340kbps. stvari sam inace trazio po ektoplazmu i rutrackeru. :)


Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la AFX »

55cacc2d7823 je napisao/la: 23.03.2023, 10:25 nepovratno mi se corruptao kriptirani disk sa muzikom. otad sam smanjio slusanje jer mi se nije dalo u novu potragu i skidanje, pogotovo na ovom nestabilnom uplinku brzine 340kbps. stvari sam inace trazio po ektoplazmu i rutrackeru. :)
Toga je i mene strah, a nakupilo se dobrih 3-4Tb, zato sam u fazi traženja nekog povoljnog a dobrog Synology NAS-a..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori