LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste

Idemo na Lost Theory?

Vidimo se definitivno!
21
58%
Nije sigurno, još ...
6
17%
Nažalost ništa ove godine, možda sljedeće.
9
25%
 
Ukupno glasova: 36
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la extranoize »

tako je Red :)
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la sometimes »

htio sam se samo nadovezati na beyond-ovu i chacruna-inu kritiku na ketaminicare.....

ja sam bio na dimesionsu u stinjanu poslije outlook-a i tamo sam se toliko nagledao ukocenih ljudi koji su valjda pojeli previse ketamina da je to strasno, eto bas sam ostao kad sam procitao post, najprije od beyonda, a onda od chacrune o ketaminicarima, mislim se pa kako je moguce da sad odjednom ima toliko toga...., kad eto, uvjerio sam se sam....

....i mogu vam rec da ih je stvarno ruzno za vidjet, i sta je najbolje meni se cini da im nije dobro, u grcu su, ne mogu ni plesati,a o atmosferi da vam ne govorim, nema je.....

pih, valjda sam ostario....
....it didn't make any sense.....
hypokeimenon
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 19.06.2010, 02:49
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la hypokeimenon »

ma svi ste starci :))
Ne znam, meni je ketamin osobno super stvar, ali nije za partiju, ko što salvija nije za partiju.
A ko oće, neka izvoli, ionako je bilo toliko razbijenih ljudi da nisam ni primjećivao ko je na čemu :winkk:

Bilo je par stvari koje su mi smetale (tipa eko sapun i čaše preser a tamo su porovali pola šume, ili neugodni zaštitari), ali sve u svemu je bilo super, pogotovo ekipa, šta je jedino i bitno uz sound system :sunn:
zato napravimo vatromet i slavlje najveće
ispratimo zadnje trenutke osamdeset i treće
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la Sophia »

sometimes , nebrini nisi ostario :D jer i ja sam mislial da sam ostarila ali svenekak mogu tolerirat osim tih pokoćenih izblijedelih ketaminičara po festivalima pa jbte!! (nek si to rade doma :D )

inače u međuvremenu veselim se lost theoriju sljedeće ljeto, neš sam načula da če bit od 14.8 :D
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la Fig »

chacruna je napisao/la:ali svenekak mogu tolerirat osim tih pokoćenih izblijedelih ketaminičara po festivalima pa jbte!! (nek si to rade doma :D )
pa gdje je nestala ta tolerancija da svatko uživa u onome što trenutno voli i kakvo mu je trenutno stanje, sve dok ne razdire tuđu ugodu... zar nije to i sama bit festivala gdje se umni "babilonski" zidovi kolektivno ruše, sloboda i otvorenost bez nepotrebnih individualnih predrasuda i osuđivanja drugih ljudi zbog nečega što možda mi ne smatramo u redu za sebe, već izvlačenja iz svega pozitive i razumijevanja sa svima na različitim razinama za obostranu ugodu?
Beyond je napisao/la:jebiga, različiti smo, zato nekom čaj, nekom bunika, nekome ketamin a nekome trava :)
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la Sophia »

a gle Fig kad se maknem od tog svog nekog svog osobnog mišljenja i budem objektivna, onda se u svakom segmentu slažem sa onim što si napisao, neka svatko radi što mu se radi dok mene osobno sa time netlači, to je stav kad sam objektivna :D a kad nisam, e onda stojim iza onih gore riječi (možda da me ozora nije toliko istraumatizirala koliko je ove god, nebi imala takav stav hehe ),, i opet slažem se i sa beyondom, svakom svoje,, sa svima vama se slažem, al jbga
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

Ma sve je to za ljude...ko kaze da voli sve il je Isus il sere xD.. Ja volim sve, svih i sviju :ymhug: .. Ma serem, samo zene http://www.youtube.com/watch?v=lEWAZLSz ... re=related :bigsmilee:

A britanci i njihova binge kultura... jebiga sta ces.. trebala si im reci da ne budu tak glupi neg da si popaju i malo mrme ili acida uz ket pa da dobiju boje i pokrenu se :ymdevil: . A ako mene vidis takvog samo mi srolaj jednu, necu se otkocit, necu :-o .
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la Fig »

ma kužim chacruna, skroz nebitno... sad ispada da ja ne toleriram tvoje netoleriranje toga :p zato ne volim previše pisat tako neka oprečna mišljenja, jer mi nema smisla. al ovo mi je došlo i imao sam, eto tako, neku potrebu zapisat :) sve u najpozitivnijem tonu, naravno

lsd i njegovi uvijek praktično-korisni savjeti :D
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la wonaabi »

da li netko slučajno zna kako se zove onaj fluidno animirani film ugarskih lingvističkih korijena o majanskoj kozmologiji sa emotivnim zapletima kvalitetne šarolike sapunice, koja nadilazi okvire općeprihvaćene linearne percepcije vremensko-prostornog kontinuma?
izgubio sam "pamflet" gdje je pisalo...

teško je ne bit ukočen i bljed kad kruh s šnitom sira ili salame dode 2 eura, na zahodu se slažu totemi govana tako da je sranje akrobatski pothvat,navečer se nemožeš ugrijat,a utaborio si se taman kraj kros stejdža i došao dan ranije tako da nisi uopće spavo čitav festival.
još ti oko 3 ujutro zatvore sav dotok pitke vode, pa kopajući po mraku ugrabiš bocu kole i popiješ pola da bi par minuta kasnije saznao kako je frend usuo šaku mrme unutra, a jos nisi siguran dal su počeli djelovat poklonjeni dotovi od grka, dok si zamuckivo molitve šivi puseci charash na chilum i tražio židova s dmt-om.
inace nisam bas neki obozavatelj mdme, a sad sam još manji s obzirom da tjedan dana nisam bio siguran dal su mi zubi istrulili.
mislim kolko god je festival i vibra bila predivna nekako najviše cijenim te trenutke kad bi me stisnule osnovne životne potrebe.vatra,voda,suhoća...taman pred kraj sam se počeo snalazit, buksat jaja po potoku(najjednostavniji,najjeftiniji i najrhanjiviji obrok na festivalu, uz juhu od sjemenki narkobilja),zahod na ulazu je skroz čist...spavat na chill floru u hamocku, s vatrostalnom vrećom za spavanje(sva je progorila od logorske vatre). a chill je bio utočište u zvučnom džepu, zaobilazio ga je i kros i main što je u nekim trenutcima festivala bilo jako poželjno.vrhunac mi je bio na biospheru ako je to uopće bilo to...frendica mi je rekla da su to bili ganja tree crew, tko god da je, pobjego sam s maina s nečeg što je podsjećalo na umiruće sege mege i zasjeo na savršeno čiste,mistične vibracije iz samog središta zemlje. :lovee: iako većinu vremena sam se bacako po mainu. na kraju su me oduševili klasični hitovi acdc-a i hendrixa...12ogodišnjakinje koje vrte zapaljen hula hop na mainu,nešto starije razgolićene boginje u potoku na čistoj ljubavi, koje te ljube samo zato jer postojiš na luftiću.ma previše je toga da bi uhvatio sve, a ako nastavim pisat ovakve dojmove samo ću privuć pedofile i luzere :D.osim skupe hrane, jedina veća zamjerka mi je to što nisu napravili(kolko ja znam)organizirani parking za aliene.prva stvar koju smo primjetili na ulazu je ono nebo puno zvijezda.2 su se počele micati ali full usporeno jednolično i ocrtavale su neki čudan uzorak koji nikako nije mogo bit putanja nekog satelita ili aviona.izgledali su bas ko neki razbijeni dj iz svemira koji se nemogu odlučit di će sletit.tolko sinkroniciteta u kaosu, još uvijek se cijede sokovi s losta :D . s afterom i afterom aftera i momentom festival mi je trajo skoro mjesec dana u komadu. after je bio odličan, intimnija atmosfera,dobra lokacija kraj mora,ok glazba,gerilski dj iz grmova i projekcije u krošnjama.2put su mjenjali lokaciju, s jedne i druge je tjerala murija...prvi 2.put su došli s helikopterima i psima.
► Prikaži “Spoiler”
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.

Post Postao/la Beyond Le Fov »

http://www.losttheoryfestival.com/info/vision/

Did you know that this festival is only the beginning of a long journey?

We have a long term vision of building a self-sustainable community on the festival grounds. We envision building a place where people will live throughout the whole year, creating a unifying womb of creative forces. A unique spot on this planet that will provide permanent and temporary living for seekers and travellers. For people like you and us…

We envision the following concepts:

○ Individual and group based activities
○ A music and art research center
○ The promotion of adventure & ecotourism
○ A multidisciplinary event space
○ Workshop and retreat facilities
○ An agricultural & ecological study and fieldwork unit



All these self sustaining concepts will be integrated with a maximum of ecological awareness and ethical values.

We happily invite you to be part of this integration of lost knowledge in which the Lost Theory Festival is the first step in a quest towards a new and bright way of communal living.
Odgovori